افسانه های افزایش قد

بارفیکس افزایش قد

((بارفیکس افزایش قد مقاله قبل تر))

رشد طولانی تر بعد از سن بلوغ همه چیز در مورد اصلاح وضعیت پوسچر است. به خصوص برای افراد کوتاه مدت ، این تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد. اگر کوتاه هستید ، احساس بدی نکنید. واقعاً تقصیر شما نیست. شرایط بیرونی وجود دارد که بر قد شما تأثیر می گذارد و می توانید مطمئن باشید شما تنها نیستید – این یکسان بر همه ما تأثیر می گذارد.

برای پیش نمایش ، مواردی را که در این مقاله می خواهم توضیح دهم:

افراد كوتاه وضع نسبتاً بدي دارند ، زيرا گرانش در حال فشرده سازي ستون فقرات آنها در طول روز است (البته همه اين افراد را تحت تاثير قرار مي دهد اما افراد كوتاه بيشترين رنج را دارند).
بهبود وضعیت استقرار به راحتی می تواند تا 4 اینچ و ارتفاع بیشتر اضافه کند.
تمام چیزی که لازم است به تدریج از بین برودید ستون فقرات تغییر در ورزش ، رژیم غذایی و خواب باشد.
بسته به میزان انضباط شما معمولاً نتایج در طی 2 تا 3 ماه مشاهده می شود.
این یک روش طبیعی و ایمن برای افزایش قد است. علاوه بر این ، رشد شما دائمی خواهد بود.
برای شروع ، وقتی در مورد وضعیت بد افراد کوتاه صحبت می کنیم ، این فقط به معنای عقب نگه داشتن نیست. با این حال ، درست است که بسیاری از افراد می توانند به راحتی و با کم کردن کمر ، قد خود را 1/2 به 1 اینچ افزایش دهند. اگر به من اعتقاد ندارید که فقط یکبار امتحان کنید – شگفت زده خواهید شد که چقدر از این تفاوت برخوردار است.

اما به هسته اصلی این مقاله برمی گردد: عوامل بیرونی که باعث می شود افراد کوتاه مدت حالت بدی نداشته باشند. شاید حرف اشتباه نباشد؛ من ترجیح می دهم بگویم مطلوب نیست. زیرا حقیقت این است که همه ما می توانست قد بلندتر باشد. چگونه می توانم در این باره مطمئن باشم؟ زیرا از نظر علمی ثابت شده است که گرانش ستون فقرات ما را فشرده م ((بارفیکس افزایش قد مقاله قبل تر)) ی کند. تمام طول روز ، گرانش بدن ما را به زمین فشار می دهد. این بدان معنی است که تمام وزن بدن ما روی ستون فقرات ما فشار می یابد. فکر می کنید این تاثیری در قد شما دارد؟ شرط می بندید

و این دقیقاً همان اتفاقی است که برای افراد کوتاه مدت می افتد و باعث می شود آنها چنین وضعیت بدی نداشته باشند. ستون فقرات آنها توسط گرانش فشرده شده است و به آنها هیچ راهی برای اصلاح آن داده نشده است. همانطور که قبلاً گفتم ، این در واقع همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد: همه ما به وسیله نیروی جاذبه به زمین فشرده می شویم و از این رو وزن بدن ستونهای ستون فقرات ما را فشرده می کند ، بنابراین کوتاهتر می شود.

خوشبختانه ، اکنون تصحیح این مسئله بسیار آسان است. و این دقیقاً به این صورت است که افراد کوتاه مدت حتی بعد از سن بلوغ می توانند چندین سانتی متر قد خود را افزایش دهند: با فش ((بارفیکس افزایش قد مقاله قبل تر)) ردن ستون ستون فقرات و در نتیجه اصلاح وضعیت بدن. افزایش قد تا 4 اینچ و بیشتر از این روش غیر معمول نیست.

تمام چیزی که طول می کشد ترکیبی از ورزش منظم ، یک رژیم غذایی کمی تنظیم شده و الگوی خواب مناسب – و زمان است. در بیشتر موارد 2 تا 3 ماه است که یک بازه زمانی دقیق به شما می دهیم. انجام این کارها روشهای طبیعی برای فشرده سازی تدریجی ستون فقرات شما است ، به این ترتیب وضعیت بدن شما بهبود می یابد و در نهایت قد شما افزایش می یابد. علاوه بر این ، اگر رژیم صحیحی را دنبال می کنید ، به معنای واقعی کلمه بلندتر می شوید و نه تنها به طور موقت قد خود را افزایش می دهید. هر رشد دیگری که از این راه بدست آورید ، دائمی خواهد بود.

آیا شما

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7372069

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد