افسانه های افزایش قد

بادکش خشک برای افزایش قد

((بادکش خشک برای افزایش قد مقاله قبل تر))

چنین افزایش دهنده های مصنوعی از جمله مزایای افزایش قد تا پنج اینچ در طی ماه هستند. نتایج دائمی و برگشت ناپذیر است. برنامه سریع و ساده است. با این حال ، چند معایب نیز وجود دارد. این منفی ها شامل هزینه بسیار بالایی به منظور بهره مندی ، اجرای و اعمال روال می باشد. همچنین ، چندین عارضه جانبی بد نیز مشاهده شد. این ممکن است برای افرادی که از سوزن هراس دارند توصیه نمی شود زیرا این برنامه به سوزن نیاز دارد. این برای افرادی که به دلیل بسته شدن صفحات رشد در استخوان ها از رشد خود متوقف شده اند ، مؤثر نیست.

افزایش دهنده قد نیاز به چیزی نیست که مصنوعی تولید شده یا سنتز شود. خبر خوب این است که اکثر تقویت کننده های ارتفاع ایمن همه طبیعی هستند و به راحتی حتی در داخل یخچال و فریزرهای خود نیز می توانید پیدا کنید. در زیر غذاهایی که برای افزایش قد مناسب هستند عبارتند از:

1. اپل. اپل منبع بسیار خوبی از فیبر است. این میوه قندی و نشاسته ای به بدن انسان کمک می کند تا مقدار قابل توجهی انسولین ، یک هورمون اساسی برای ذخیره چربی و محافظت از چربی را ترشح کند. این جایگزین مناسبی برای جایگزین غذایی بعدی است.

2. سبزیجات با فیبر بالا. این گروه شامل سبزیجات سبز ، زرد و قرمز است. به دلایل مختلف ، حتی اگر از جمله افزایش دهنده های قد استفاده کنید ، این غذاها برای رژیم غذایی انسان اهمیت دارند. کالری آنها بسیار کم است ، بنابراین ، این مواد غذایی به ما کمک می کنند چربی های بد را که باعث تولید بهینه هورمون هایی می شوند که به رشد ما کمک می کند ، از بین ببریم و آنها ((بادکش خشک برای افزایش قد مقاله قبل تر))  را از بین ببریم.

3. اسیدهای آمینه. با توجه به نسبت های مناسب و مقادیر آن با عوامل ویتامین ، مقدار آمینو اسیدها می توانند رشد ما را با تحریک بدن برای عملکرد و رشد به حداکثر پتانسیل خود در تمام جنبه های قابل تصور مانند رشد ، سلامتی ، سوخت و ساز بدن ، از جمله دیگر انجام دهند. مکمل های حاوی اسیدهای آمینه به عنوان ماده اصلی برای مصرف منظم مؤثر و بی خطر هستند و می توانند با افزایش تولید هورمون به رشد کلی ما کمک کنند. اسیدهای آمینه باید به صورت روزانه مصرف شوند.

4- ماهی غیر کشاورزی. خوردن ماهی غیر کشاورزی برای شام مفید است زیرا یک بار در خواب ، بدن ما را در تولید هورمونهای رشد یاری می کند ، زمانی که بدن ما در اوج ترشح هورمونهای مهم است. هنگام برداشتن ماهی از بازار ، بهتر است ماهی را از آب از راه دور و سرد اقیانوس بخرید زیرا این پروتئین دارای کیفیت بالا و اسیدهای چرب امگا 3 بسیار با ارزش است. ماهی های کشاورزی غالباً از نظر سموم زیاد هستند.

5. سفیده تخم مرغ. این حاوی پروتئین با کیفیت ب ((بادکش خشک برای افزایش قد مقاله قبل تر)) الا ، تقویت کننده قد بسیار خوبی است.

6. شیر و سایر محصولات شیر. همه می دانند که سه لیوان شیر به رشد قد ما کمک می کند. این در حال حاضر یک تقویت کننده کلاسیک قد است.

با این حال ، برخی از مکمل های ویتامین که هیچ ادعای درمانی تایید شده ای ندارند که در واقع ادعا می کند به رشد قد کمک می کند. یک توصیه برای کسانی که قصد استفاده از چنین تقویت کننده قد را دارند این است که از پزشکان خود در مورد آن سؤال کنید. باور نکنید که تبلیغات بلافاصله برای این ممکن است در صورت انجام بدون راهنمایی پزشک برای سلامتی شما مضر باشد.

اسم من ماتئو ری است. من در جورجیا زندگی می کنم و من در زمینه چگونگی رشد قد طبیعی به طور طبیعی [http://ways2growtaller.com/] حتی بعد از بلوغ متخصص هستم. اگر می خواهید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6710044

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد