افسانه های افزایش قد

بادکش برای افزایش قد

((بادکش برای افزایش قد مقاله قبل تر))

همه می خواهند قد بلند باشند. اگر كوتاه هستید در اعتماد به نفس و هر قسمت از زندگی تان تأثیر می گذارد. هیچ کس نمی خواهد که از جراحی دردناک و گران قیمت استفاده کند ، اما ممکن است کارایی نداشته باشد. شما نمی خواهید از قرص یا هورمون هایی استفاده کنید که عوارض جانبی دارند. بنابراین چگونه می توانید به طور طبیعی قد خود را افزایش داده و بدون عوارض جانبی بلندتر شوید؟

برخی معتقدند قد بلند شدن فقط امکان پذیر نیست. یک واقعیت شناخته شده این است که شما می توانید بدون قرص یا هر نوع جراحی قد خود را افزایش داده و قد بلندتر کنید. این به دنبال رژیم غذایی مناسب و ورزش همراه با عزم است.

چگونه بدون قرص بلندتر شوید. مراحل صعود سریع از نردبان ارتفاع را دنبال کنید.

رژیم غذایی. در اینجا مواردی وجود دارد که برای بلند شدن و افزایش قد طبیعی باید مورد تو ((بادکش برای افزایش قد مقاله قبل تر)) جه قرار گیرد. اگر واقعاً می خواهید قد بلندتر شوید ، گرفتن غذای مناسب مهم است. وعده های غذایی متعادل بخورید. درست خوردن به شما کمک می کند قد بلند شوید و همچنین به سلامتی شما کمک می کند.

برای بلندتر شدن به استخوانهای سالم و قوی احتیاج دارید. برای رشد بهتر ، غذاهای سرشار از کلسیم ، فسفر و منیزیم مصرف کنید. همچنین مواد غذایی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات و غذاهای لبنی حاوی کلسیم بخورید. مواردی مانند پنیر و شیر در این رابطه می تواند کمک کند.

شما باید از نوشیدن ، سیگار کشیدن ، غذاهای فست فود و غذاهای فرآوری شده خودداری کنید زیرا این امر احتمال بلندتر شدن و افزایش قد را محدود می کند. فست فودها ، غذاهای فرآوری شده و غذاهای آشغال نه تنها در مورد تغذیه بی فایده هستند بلکه باعث می شوند بدن شما قادر به پردازش ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود باشد.

به درستی بخواب اگر به اندازه کافی خواب نبینید ((بادکش برای افزایش قد مقاله قبل تر))  ، تمام کار سخت شما برای هیچ چیز نخواهد بود. هنگامی که می خوابید این حالت بدن شما از ورزش بهبود می یابد و رشد می کند. حداقل هشت ساعت در شب بخوابید تا به شما کمک کند قد بلندتر شوید و رشد کنید.

نوشیدن مقدار زیادی آب.

آب به بدن شما کمک می کند تا تمام ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز خود را پردازش کند و از شر آشغال های موجود در آن خلاص نشود و این به شما در افزایش قد و قد بلند تر کمک می کند. همچنین از نوشیدن نوشیدنی های گازدار و گازدار خودداری کنید. اینها اصلاً برای شما خوب نیست.

اگر می خواهید بلندتر شوید ، آنقدر که فکر می کنید سخت نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که چند مرحله ساده و روال مناسب ورزش را برای شروع دیدن دوباره دنبال کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5767028

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد