افسانه های افزایش قد

بادکش افزایش قد

((بادکش افزایش قد مقاله قبل تر))

می دانم که شما مخفیانه آرزو می کنید بتوانید شیوه ظاهری خود را تغییر دهید – یا به طور دقیق تر ، از نظر جسمی چقدر بلند هستید. به خصوص اگر به نظر می رسد همه افراد اطراف شما بسیار بلندتر از شما هستند. اما گزینه های موجود برای شما چیست … به خصوص که قبلاً از مرحله رشد خود عبور کرده اید؟

خوب شما می توانید انتخاب کنید که اغلب در مورد جراحی طولانی کردن اندام صحبت می شود. این بسیار جهنمی را آزار می دهد و قیمت آن مشابه خودرویی با برند جدید است. یا … باور کنید یا نه ، می توانید تمریناتی را برای افزایش قد انجام دهید!

مطمئناً انجام تمرینات بسیار بهتر از تحمل شکنجه تحمل روند جراحی دردناک است ، نه؟ در حقیقت ، ورزش برای رشد قد بلندتر از نظر علمی ثابت می شود که حتی برای بزرگسالان در هر سنی نیز کار می کند.

تئوری انجام تمرینات برای افزایش قد بر کشش ستون فقرات و اندام شما تمرکز دارد تا به طور طبیعی به حداکثر طول ممکن برسد.

وقتی هنوز کودک نوپا بودید ، ستون فقرات شما مستقیماً مستقیم بود. اما هرچه پیرتر می شوید و یاد می گیرید که بایستید و بایستید ، ستون فقرات برای ایجاد تعادل بدن به شکلی منحنی مطابقت دارد. ((بادکش افزایش قد مقاله قبل تر)) 

با این حال ، ستون فقرات شما نیز مسئولیت بیشتری در پشتیبانی از وزن سر و نیم تنه شما دارد. این باعث می شود که ستون فقرات شما فشرده شود و منحنی ها در عمق زیاد شوند. در نتیجه ، از حداکثر ارتفاع بالقوه خود چندین اینچ سرقت می کنید.

با انجام تمرینات کششی مخصوص انتخاب شده ، می توانید ستون فقرات خود را به آرامی کشیده و فشرده سازی قرار داده شده روی آن را تسکین دهید. کشش ستون فقرات باعث کاهش عمق منحنی ها به صورت ستون فقرات شما شده و دیسک های بی مهره ای که در ستون ستون فقرات شما قرار دارد ضخیم تر می کند.

از آنجایی که ستون فقرات شما حدود 40 درصد از نظر جسمی قد شما را تشکیل می دهد ، انجام تمریناتی برای افزایش قد به راحتی می تواند یک جفت یا اینچ بیشتر را به قد شما اضافه کند! و در صورت تمایل ، می توانید برای یک برنامه ورزش و تغذیه کامل ، یک برنامه افزایش قد مناسب را دنبال کنید که مطمئناً در تحقق آرزوی  ((بادکش افزایش قد مقاله قبل تر)) شما به قد قد یا قد بلندتر از دوستانتان ، فقط در مدت زمان چند هفته می تواند به شما کمک کند.

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

سپس آنچه را توصیه می کنم در اینجا آورده شده است: یک برنامه افزایش قد خوب [http://www.getnaturallytaller.info] امروز وارد کنید تا سریعتر رشد خود را از طریق یک برنامه ورزشی مناسب و رژیم غذایی سریعتر کنید.

با داشتن یک برنامه افزایش صحیح [http://www.getnaturallytaller.info] و مجموعه اراده و عزم خود را ، شما قطعاً می توانید بار دیگر بلند شوید. در حال حاضر آغاز شده است!

PS ، من برای همه شما ریشه دارم WA

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2884785

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد