افسانه های افزایش قد

اپلیکیشن افزایش قد

((اپلیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر)) ((اپلیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر)) 

ما می دانیم که هورمون رشد انسان توسط غده هیپوفیز ما ترشح می شود ، هورمونی است که باعث افزایش قد می شود ، اما یک هورمون مهم دیگر نیز وجود دارد که اگر بخواهیم قد خود را افزایش دهیم ، باید در نظر بگیریم. و این هورمونی است که توسط غده تیروئید ما تولید می شود.

غده تیروئید بزرگترین غده در بدن ما است. در ناحیه تحتانی گردن در زیر غضروف تیروئید واقع شده است (همچنین به عنوان سیب آدم برای مردان شناخته شده است). تیروئید همچنین به قد بلندتر کمک می کند زیرا هورمون تیروکسین که این غده تولید می کند به تنظیم میزان متابولیسم بدن و همچنین کنترل میزان اکسیداسیون در بدن ما کمک می کند. بنابراین ، ما برای عملکرد حداکثر ارتفاع حداکثر به این غده نیاز داریم. اگر فقط توجه داشته باشید ، به همین دلیل است که افراد یا کودکانی که دچار کمبود هورمون تیروئید هستند بلندتر نمی شوند و همیشه دچار اختلال در مغز می شوند. ((اپلیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر)) 

تیروئید برخلاف غده هیپوفیز که برای تولید هورمون رشد انسانی توسط بسیاری از موارد تأثیر دارد ، به یک عنصر شیمیایی نیاز دارد تا بتواند عملکرد مناسب داشته باشد و آن ید است. تیروئید برای ساخت تیروکسین تیروزین (اسید آمینه ضروری) را با ید ترکیب می کند. این هورمون مورد نیاز ماست تا قد بلندتر شود. ما حدود 70 تا 150 میکروگرم از رژیم غذایی ید نیاز داریم. مصرف ناکافی ید می تواند منجر به بزرگ شدن غده تیروئید شود یا به عنوان گواتر نیز شناخته می شود. با این حال بیش از حد ید نیز می تواند به گواتر منجر شود و باعث رشد و نمو در بدن شود.

منابع غذایی غنی از ید ، هر نوع غذای دریایی به ویژه جلبک دریایی هستند. منابع دیگر شامل مارچوبه ، سیر ، کلپ ، لوبیا لیما ، قارچ ، اسفناج است. بهترین و رایج ترین منبع ید نمک ید دار است.

لی

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3114360

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد