افسانه های افزایش قد

اویزان شدن و افزایش قد

((اویزان شدن و افزایش قد مقاله قبل تر))

پاشنه استیلتو از زمان ورود به دنیای مد روند جدیدی را آغاز کرد. این کفش از زمان معرفی آن در قرن گذشته ، به کفش های پیشرو در خانم های شیک و جوان تبدیل شده است. شما نمی توانید بدون داشتن چند پاشنه استیلو به مد روز بودن فکر کنید. از هر لباسی که بپوشید ، همیشه می توانید Stiletto مناسب را انتخاب کنید تا با لباس خود بروید. بزرگترین نکته به علاوه پاشنه استایلوتو این است که آنها چند اینچ را به قد شما اضافه می کنند ، بنابراین به نظر می رسد بسیار جذاب. این کفش ها در طرح های مختلف ، ارتفاع و اندازه های پاشنه ای یافت می شوند. وقتی جفت مناسب استیل را برای خود انتخاب می کنید ، مطمئناً احساس بسیار خوبی خواهید داشت.

پاشنه استیلتو در دهه 1930 وارد بازار شد. نام این پاشنه ها بسیار جالب است زیرا استایل به معنای چاقو است و این پاشنه ها مانند خنجر به نظر می رسند تیز ، نازک و طولانی است. مانند سایر لوازم جانبی مد ، کفش پاشنه بلند نیز محصولی از بازار مد ایتالیا بود. به زودی قلب میلیون ها انسان در سراسر اروپا از جمله ایالات متحده و انگلیس جلب شد. تولید کنندگان صنایعی را در کشورهای جهان اول تأسیس می کنند که تقاضای این کفش را برآورده می کنند.

Stiletto ایده آل ممکن است از 1 سانتی متر تا 15 سانتی متر ارتفاع داشته باشد. معمولاً نازک است و پاشنه پا بالا می رود. کف سکوی این منطقه بسیار کوچک است زیرا فقط 1 سانتی متر می تواند جایی را لمس کند. به همین دلیل ((اویزان شدن و افزایش قد مقاله قبل تر))  استایلتو ظاهری بسیار سکسی و باریک دارد. هنگامی که پاشنه استیلوتو 5 سانتی متر یا کمتر از قد شود ، به آنها پاشنه بچه گربه گفته می شود. پاشنه بچه گربه ها انواع کوتاه تری از stilettos هستند که واقعاً یک انتخاب محبوب در سراسر جهان است.

استحکام کفش پاشنه استیلتو قابل ذکر است. این ویژگی است که این کفش ها را از سایر کفش های پاشنه بلند متمایز می کند. از آنجا که پاشنه استیلتو از فلز یا استیل جامد استفاده می کند ، استحکام حاصل از چنین کفش هایی غیرقابل جبران است. شما باید از کفش های Stiletto به شکل یکسان پلاستیکی مراقب باشید. این استایلتوس واقعی نیستند. بنابراین باید در هنگام خرید Stilettos احتیاط کنید که در پاشنه پا قدرت کافی کسب کنید. این منحصر به فرد استیلتو است.

اگرچه Stilettos زیبایی خاصی به شما می بخشد ، اما باید در استفاده طولانی از آنها احتیاط کنید. عواقب منفی زیادی در استفاده از این کفش ها برای مدت طولانی وجود دارد. اگر مدت طولانی ((اویزان شدن و افزایش قد مقاله قبل تر))  از این کفش استفاده کنید ممکن است دچار نوعی ناراحتی های اسکلتی یا عضلانی شوید. علاوه بر این ، در حالی که روی پاشنه استیلوت هستید نمی توانید سریع راه بروید. همچنین جالب است که Stilettos در بین کفش پاشنه بلند ایمن ترین است.

Stilettos برای هر فصل می تواند با لباس های شیک همراه باشد. از آنجایی که از مواد مختلفی در تولید استیل استفاده می شود ، ممکن است لازم باشد فصل مناسب را انتخاب کنید. مدل ها ، طرح ها ، رنگ ها و اندازه های استیلت برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر تمایل دارید خیلی سریع راه بروید ، باید به جای پاشنه های بچه گانه و نه به اندازه کامل استایل بروید.

حتی اگر متعصب کفش هم نباشید ، هنوز هم اشتیاق خود را برای Stilettos ترجیح می دهید زیرا داشتن یک جفت می تواند از جهات مختلف برای شما سودمند باشد. فروشگاه های آنلاین منابع خوبی برای این تعادل جدید هستند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7685950

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد