افسانه های افزایش قد

انواع قرص افزایش قد

((انواع قرص افزایش قد مقاله قبل تر))

بامبو که برای رسیدن به ارتفاعات به اندازه آسمان خراش ها شناخته شده است ، به محبوب ترین خریداران دوستدار محیط زیست امروزه تبدیل شده است. اگرچه بامبو ممکن است به دلیل ارتفاع زیاد و برگ های آن مانند درختان به نظر برسد ، اما در واقع بخشی از خانواده چمن محسوب می شود. بامبو به عنوان یک گیاه چوبی سنگین با مرکز توخالی توصیف می شود. به دلیل سرعت رشد سریع آن از نظر سازگار با محیط زیست در نظر گرفته شده است. این گیاه قادر است روزانه 100 سانتی متر (39 اینچ) یا بیشتر رشد کند و بطور مداوم جوانه های جدید و بدون نیاز به سموم دفع کود و کود دارد. این ماده همچنین دی اکسید کربن را جذب کرده و اکسیژن تولید می کند ، ناگفته نماند که در واقع به محافظت در برابر اشعه های فوق بنفش کمک می کند. این گیاه به خاطر بسیاری از چیزهای عالی شناخته شده است و در اینجا فقط چند واقعیت شناخته شده وجود دارد که ممکن است به شما در تجدید حافظه کمک کند یا به فکر شما فکر می کند ، بامبو:

غذا

بامبو نه تنها غذای مورد علاقه خرس پاندا است ، بسیاری از غذاهای آسیایی شامل شا ((انواع قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) خه های بامبو خوراکی نیز هستند. در آسیا ، آنها را می توان در سوپر مارکت ها به اشکال مختلف خرد شده از جمله تازه ، خشک و کنسرو یافت. گفته می شود این گیاه اگر خام خورده شود طعم کاملی دارد. بسیار توصیه می شود قبل از مصرف نیش ، جوانه های خوراکی را پوست گرفته و از آن جدا کنید ، تا سیانوژن را از بین ببرید و از عطر و طعم لطیف آن لذت ببرید.

مواد و مصالح ساختمانی

بامبو به دلیل قدرت باورنکردنی شناخته شده است. اگرچه ممکن است از فولاد سبک تر باشد ، اما قدرت آن در حدود 28000 پوند در اینچ مربع در مقابل 23،000 پوند در اینچ مربع برای فولاد است. حالا این قدرت! از آن برای ساخت خانه های لوکس ، پل ها ، استراحتگاه ها ، ساختمان ها و موارد دیگر استفاده شده است. در مکزیکو سیتی ، بزرگترین ساختمان بامبو در سال 2009 توسط یک معمار به نام سیمون ولز ساخته شد. این ساختمان موقت موزه عشایری Zocalo نامیده ش ((انواع قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) ده و 55200 متر مربع را حیرت انگیز کرده است.

ملافه

درست مثل ورق های پنبه ای ، بامبو وقتی به تختخواب می رود ، به یک انتخاب محبوب تبدیل شده است. تنفس آن بیشتر از پنبه است و عرق بیشتری را جذب می کند و خوابیدن آن را در روزها و شبهای بسیار گرم تابستان کامل می کند. توانایی عایق کاری ، ما را در طی شب های سرد زمستان گرم و دنج نگه می دارد. همچنین از باکتری مقاوم است زیرا حاوی ماده ای به نام “بامبو کان” است که مانع از رشد باکتری ها بر روی آن می شود. ضد باکتری بودن مانع از استفاده از سموم دفع آفات می شود و این به معنای خواب راحت در شب است.

بیایید نگاهی به پوشش های دوتایی بامبو زیبا از اتاق خواب Duvet Spot بپردازید. ورق های آلی 100٪ طبیعی همه مزایای ساتن را با هم ترکیب می کنند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6257772

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد