افسانه های افزایش قد

انواع جراحی افزایش قد

((انواع جراحی افزایش قد مقاله قبل تر))

اکثر مردم از بعد چهارم اطلاع ندارند. بگذارید ابتدا در مورد انواع مختلف ابعاد و چگونگی تأثیر آنها بر زندگی امروز ما توضیح دهم.

بیایید با انواع ابعاد شروع کنیم.

یک بعد: – در این نوع ابعاد شی مجاز است که فقط در یک جهت حرکت کند. ما می توانیم مثالی از خط مستقیم بگیریم. خط مستقیم فقط در یک جهت قابل كشش است و یك خط مستقیم فقط با یك واحد اندازه گیری یعنی طول می تواند از دیگری متفاوت باشد.

دو بعد: – در این نوع ابعاد یک شی می تواند در دو جهت مختلف حرکت کند. بنابراین در این بعد می توانیم یک اشیاء را در دو جهت مختلف یعنی طول و عرض حرکت دهیم. بنابراین در دو بعد می توانیم یک شی را با طول و عرض دو واحد قابل اندازه گیری تفکیک کنیم.

سه بعد: – اکنون در این نوع ابعاد یک شی می تواند در سه جهت مختلف طول ، عرض و ارتفاع حرکت کند. بنابراین می توانیم اشیاء را با سه واحد قابل اندازه گیری تفکیک کنیم.

اکنون دنیایی با دو بعد را تصور کنید که در آن فقط افراد مجاز به حرکت در دو جهت و طول باشند. دایره ای کشیده شده است و یک توپ درون دایره قرار می گیرد ، حالا چگونه فردی که در دو بعد زندگی می کند ، می تواند این توپ را از دایره بیرون بکشد. زیرا او فقط می تواند از دو جهت حرکت کند تنها راهی که دارد شکستن دایره و بیرون کشیدن توپ است.

تصویربرداری از دنیایی از سه بعد که در آن افراد مجاز به حرکت در سه جهت مختلف ، طول ، عرض و ارتفاع هستند. حال تصویربرداری از همان وضعیت است ، اما این بار اگر شخصی بخواهد توپ را در دایره خارج کند ، توپ را از دایره بلند می کند. در حال حاضر در این سناریو شخص نیازی به شکستن دایره برای بیرون راندن توپ نیست ، زیرا او مزیت قد دارد.

از آنجا که همه ما می دانیم که در دنیای سه بعد زندگی می کنیم ، اکثر مردم این سوال را در ذهن دارند ، آیا بعد 4 داریم. چه کسی همه در آنجا زندگی می کند ، چه مزایایی دارد ، چگونه می توانیم به آنجا برسیم.

اینها بیشترین سؤالی است که من در حین انجام تحقیقات در مورد این موضوع به وجود آمده ام. اکنون وقتی در مورد بعد چهارم تحقیق کردم ، بسیاری از واقعیت های جالب را پیدا کردم که می خواهم با مخاطبان خود به اشتراک بگذارم.

حال ابتدا سؤال کنید که بعد چهارم چیست؟

نوع ابعاد آن با یک جسم مجاز به حرکت در 4 جهت مختلف است.

اکنون ما دیدیم که محدودیت هایی که در دو بعد جهانی داریم می توان در جهان سه بعد به پایان رسید ، بنابراین مانند عاقلانه محدودیتی که در جهان در سه بعد داریم می توان در جهان چهار بعد به سر برد.

اکنون محدودیت هایی که در دنیای سه بعد وجود دارد چیست؟

1. ما نمی توانیم از طریق یک دیوار بتونی حرکت کنیم ، نمی توانیم درون بدن خود ببینیم. یا در یک چشم انداز گسترده می توان گفت که نمی توانیم از یک بدن جامد دیدن کنیم یا از آن عبور کنیم.

طبق اعتقاد من به دنیای چهار بعد ما می توانیم از این محدودیت ها برآییم. مانند یک دنیای چهار بعد ، شخص می تواند از طریق دیواره بتونی حرکت کند ، ما می توانیم قسمت های داخلی بدن خود را با برش دادن پوست لمس کنیم. یا می توانیم هر چیزی را که درون یک کیسه یا پوشانده شده است ببینیم.

مزایای حضور در دنیای چهار بعد.

1. پزشکان می توانند با برش از بدن انسان جراحی انجام دهند.
2. هیچ چیز از چشم انسان پنهان نخواهد ماند. ((انواع جراحی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

سؤال بعدی که در بیشتر ذهن ما بوجود می آید این است که آیا ممکن است. پاسخ من به این افراد بله خواهد بود.

حال چگونه این امکان پذیر است؟

تنها محدودیتی که می توانم ببینم ظاهر بدنی یک جسم است. از آنجا که بدن بدنی داریم نمی توانیم از بدن جسمی دیگری عبور کنیم. بنابراین اگر بتوانیم ناپدید شویم می توانیم از این محدودیتی که در دنیای سه بعدی داریم استفاده کنیم.

بنابراین طبق تحقیقات من یک چیز واضح است که اگر بتوانیم بدن خود را از بین ببریم می توانیم وارد دنیای چهار بعد شویم. اما در دنیای امروز چنین فناوری وجود ندارد که بدن ما را ناپدید کند.

بنابراین سوال بعدی این خواهد بود که چگونه و چه زمانی می توانیم وارد دنیایی با چهار بعد شویم. پاسخ بعد از مرگ شما خواهد بود ، من می دانم که بیشتر مردم با این نکته مخالف هستند اما همانطور که گفتم ((انواع جراحی افزایش قد مقاله قبل تر))  این نظر شخصی من است و در این پست هیچ چیزی تضمین نمی شود.

اما یک راه دیگر برای ورود به دنیای چهار بعد وجود دارد از طریق رویاهای ما ، اکنون که همه می دانیم وقتی می خوابیم نیمه مردیم ، بنابراین این روش دیگری برای ورود به دنیای چهار بعد است.

برخی جایی که من شنیده ام که اگر شما با سرعتی بیشتر از نور حرکت کنید می توانید وارد دنیای چهار بعد شوید. تا آنجا که دانش من تنها یک چیز است که می تواند سریعتر از نور سفر کند مغز ما است ، زیرا شما نمی توانید قدرت تخیل آن را بسنجید.

اکنون خیلی اوقات در مورد تطابق زمان شنیده ایم ، حالا چه تطبیق زمان است و چه زمان ممکن خواهد بود. تطبیق زمان چیزی نیست جز فن آوری که از طریق آن می توانیم به آینده یا زمان گذشته سفر کنیم. دانشمند گفته است كه اگر اصلاً امكان داشته باشیم با سرعتی بیشتر از آن نور سفر كنیم. اما طبق درک من اگر بیشتر از نور سفر کنیم ، بدن ما با اصطکاک زیادی سوزان می شود.

بنابراین یک چیز دیگر واضح است که جسمی که ظاهر جسمی دارد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد