افسانه های افزایش قد

امپول هورمونی برای افزایش قد

((امپول هورمونی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

ویل اسمیت مشهور است از زمانی که او و دی جی جزی جف از دهه 1980 شروع به ضربت زدایی کردند. به نظر می رسید که موفقیت از اسمیت جوان پیروی می کند که در سال 1990 به بازیگری رفت. هنگامی که سینمای او “شاهزاده تازه بل بل” در اوج محبوبیت خود قرار گرفت ، اسمیت شروع به بازیگری در فیلم ها کرد و بیش از بیست سال بعد ، این ستاره هنوز هم کند نشده است علیرغم محبوبیت گسترده وی ، هنوز مواردی وجود دارد که طرفداران از ویل اسمیت نمی دانند. پنج واقعیت زیر ممکن است شما را غافلگیر و متحیر کند.

1. اسمیت محصول مکتب کاتولیک است.

درست همانطور که آهنگ تم “شاهزاده تازه” می گوید ، اسمیت در غرب فیلادلفیا متولد و بزرگ شده است ، اما او واقعاً بیشتر روزهای خود را در زمین بازی نمی گذراند. حقیقت این است که ویل اسمیت احتمالاً بیشتر از آنچه که در زمین های بازی در فیلادلفیا انجام داده بود ، در کلاس های سخت دبیرستان Overbrook گذراند.

اسمیت اهل محله فیلادلفیا غربی بود که شامل مخلوط عظیمی از مردم بود. این محله دارای جمعیت بزرگی یهودیان ارتدکس و همچنین جمعیت مسلمانان زیادی بود. اگرچه خانواده اسمیت در کلیسای باپتیست در خدمات شرکت می کردند ، اما تصمیم گرفتند اسمیت جوان را به دبیرستان Overbrook ، یک مدرسه شدید کاتولیک در منطقه بفرستند. در آنجا ، اسمیت در بین سایر دانش آموزان محبوب بود و به سرعت نام مستعار “شاهزاده” را بدست آورد.

2. علیرغم اینکه یک تستر باورنکردنی است ، اسمیت تصمیم گرفت به دانشگاه نرود.

شایعات متعدد ادعا می کنند که اسمیت در SAT های خود نمره عالی کسب کرده است. اگرچه این بازیگر اعتراف کرده است که در آزمون های استاندارد شده خود نمره بالایی کسب می کند ، اما هرگز به طور علنی نگفته است که نمرات کاملی کسب کرده است. این شایعه ممکن است بخشی از شخصیت داستانی ویل از “شاهزاده تازه بل بل” باشد که برترین امتیاز را در SAT دریافت کرده اما هنوز بورس تحصیلی را به پرینستون واگذار کرده است.

در زندگی واقعی ، اسمیت در زمان هجده سالگی در حال حاضر میلیونر بود. این بازیگر با پول در بانک و حرفه ای پر رونق ، علی رغم امتیازات عالیش ، دیگر نیازی به حضور در دانشگاه نداشت. گزارش ها ادعا می کنند که اسمیت می توانست وارد مدارس عالی مانند MIT شود ، اما در عوض وی تصمیم گرفت سرگرمی های دیگری را دنبال کند.

3. یک فیلم کمی شناخته شده 1993 ممکن است موفقیت تحسین برانگیز اسمیت باشد.

در سال 1993 ، اسمیت به همراه استارارد چانینگ و دونالد ساترلند در یک فیلم کوچک با نام “شش درجه جدایی” بازی کرد. بر اساس نمایشنامه جان گوار ، این فیلم داستان یک هنرمند جوان و گروهی از جامعه های نیویورک را روایت می کند. در این فیلم ، اسمیت یک هنرمند همجنسگرا را بازی می کند که تأثیر باورنکردنی بر زندگی افراد جامعه ای دارد که به آن اعتقاد دارد.

این فیلم از موفقیت مالی که بسیاری از فیلم های دیگر اسمیت در آن به دست آمده برخوردار نبود ، اما این بازیگر را به احترام بسیار زیادی جلب کرد. این تنها نقش سوم اسمیت در یک فیلم بود ، و از آن زمان تاکنون برای کسب  ((امپول هورمونی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) نقش در فیلم های “تعقیب خوشبختی” و “علی” نامزد اسکار شده است. اگرچه او برای این فیلم نامزد اسکار نشده بود ، اما بسیاری از طرفداران هنوز تصویر اسمیت از پولس در “شش درجه جدایی” را یکی از تحریک آمیزترین نقشهای اسمیت می دانند.

4- گاهی اوقات ، اسمیت و خانواده اش در خانه سیار زندگی می کنند.

همانطور که ممکن است هواداران تصور کنند ، خانه تلفن همراه اسمیت از روشی نیست که معمولاً در یک خانه تلفن همراه مشاهده می شود. درعوض ، یک عمارت مجازی است که 53 فوت طول و دو طبقه دارد. خانه به دور از خانه می تواند یک اتاق خواب بزرگ استاد ، میزهای گرانیتی در آشپزخانه و حمام ، سالن مجهز به بار و اتاق رسانه ای داشته باشد. اگرچه خانه تلفن همراه تقریباً 30 نفر اتاق دارد ، خانواده اسمیت مکان های دیگری نیز دارد که آنها را خانه می نامند. طبق گزارش ها ، این ستاره به همراه همسرش Jada Pinkett Smith و دو فرزندشان ، خانه هایی در فلوریدا ، سوئد و فیلادلفیا دارند. ((امپول هورمونی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

5- گرچه اسمیت اکنون یک نیکوکار است ، اما زمانی ورشکسته شده بود.

در حال حاضر ، اسمیت یک نیکوکار بزرگ است و به موسسات خیریه مانند Feeding America ، بنیاد بیمارستان کودکان میامی و بنیاد رویا پول می دهد. وی و همسرش چنان متعهد هستند كه به دیگران كمك كنند كه حتی بنیاد خودشان را موسوم به بنیاد خانواده ویل و جادا اسمیت نیز آغاز كرده اند. از طریق آن سازمان ، ستاره و خانواده وی به پروژه هایی که از آموزش ، رفاه خانواده و توسعه جامعه در شهرهای داخلی حمایت می کند ، وقت و هزینه می دهند. این سازمان بر روی کمک به مردم در بالتیمور به ویژه همسر اسمیت از آن شهر متمرکز است.

اگرچه ویل اسمیت اکنون یک نیکوکار چشمگیر است ، اما روزی ورشکسته شده بود. درست قبل از شروع اسمیت نقش خود را به عنوان شاهزاده تازه ، خدمات درآمد داخلی ادعا كرد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7726358

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد