افسانه های افزایش قد

امپول های افزایش قد

((امپول های افزایش قد مقاله قبل تر))

وقتی صحبت از بدن ما می شود مواردی برای حفظ سلامتی و عملکرد مناسب آن باید در نظر گرفته شود. و حتی اگر بدن ما چنین ماشینهای پیچیده ای است ، بسیاری از مردم هنوز به سلامتی خود اهمیت نمی دهند و به مراقبت های پزشکی مناسب برای زمانی که پیش بینی نشده اتفاق می افتد اهمیتی نمی دهند.

و وقتی صحبت از سلامتی شما می شود ، هیچ قیمتی بیش از حد وجود ندارد تا اطمینان حاصل کنید که شما خوشحال و سالم هستید. به همین دلیل است که کمک های پزشکی در زندگی مدرن بسیار مهم است. و اگر هنوز در مورد دریافت کمکهای پزشکی مناسب برای شما و عزیزان تردید دارید ، پس به برخی از این حقایق جالب پزشکی در مورد بدن خود نگاهی بیندازید.

آنچه در مورد بدن خود نمی دانستید ((امپول های افزایش قد مقاله قبل تر)) 

از هر 1000 نوزاد یک نفر با یک دندان متولد می شود و اگر فکر می کنید که انسان قد تکامل و پختگی است ، دوباره فکر کنید ، زیرا انسان 46 کروموزوم دارد ، نخود فرنگی 14 عدد دارد و خرچنگ ها 200 کروموزوم حیرت آور دارند.

فرد زودتر از کمبود خواب از بین می رود از گرسنگی ، که معمولاً چند هفته طول می کشد. و بدن انسان در بدن خود حدود 96000 کیلومتر رگ خونی دارد که باعث می شود قلب شما روزانه 100000 بار ضرب و شتم شود. شما حدود 22 کیلومتر پوست در طول زندگی ریخته خواهید شد.

جنین فقط به سن سه ماهگی نیاز به اثر انگشت دارد و در همان سن یک جنین می تواند لک و لوزه کند. جنین های انسانی نیز با لگد زدن به موسیقی راک بلند صدا واکنش نشان می دهند. و هنگامی که به دنیا آمدید ، حدود 300 استخوان در بدن خود داشتید ، اما تا زمانی که به بزرگسالی برسید ، فقط 206 استخوان در بدن خود خواهید داشت. در طول شش هفته اول زندگی هیچ تفاوتی بین جنین زن و مرد وجود ندارد.

از هر 20 نفر یک نفر یک دنده اضافی دارند و بیش ((امپول های افزایش قد مقاله قبل تر)) تر آنها مرد هستند. همچنین مردان بیشتر از خانمها از آکنه بد رنج می برند. اگر استخوان ها را یک شبه در محلول اسید هیدروکلریک خیس کنید ، بسیار نرم می شوند ، می توانید گره ای را در آنها ببندید.

مینای دندان یافت شده سخت ترین ماده در بدن انسان است. یک فرد متوسط ​​حدود 100000 موی پوست سر دارد ، اما اگر شروع به طاسی کنید ، بدیهی است که کمی کمتر است. دقیقاً مانند اثر انگشت ، هر شخص چاپی بی نظیر از زبان خود را دارد. بدن انسان حاوی بیش از 30،000 میلیارد گلبول قرمز است. و بزرگترین سلول بدن انسان سلول تخم است.

بنابراین اگر هنوز فکر می کنید که این شبکه شگفت انگیز که بدن شما را تشکیل می دهد ، ارزش محافظت ندارد ، هیچ چیز نظر شما را تغییر نخواهد داد. اما فقط بخاطر بسپار که وقتی مشکلی پیش آمد ، لازم است که متخصص آن را برطرف کرده و دوباره به سلامت خود برگردد. بنابراین انتخاب هوشمندانه را انجام دهید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7387754

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد