افسانه های افزایش قد

امپول سوما و افزایش قد

((امپول سوما و افزایش قد مقاله قبل تر))

اروپا قاره وسیع است ، از مراتع سرسبز سبز اسکاتلند گرفته تا ویرانه های باستانی جذاب یونان ، اروپا چیزی را برای همه در نظر گرفته است. هنگام بازدید از اروپا متوجه خواهید شد که تصمیم گیری در هنگام اقامت در کدام مکان برای بازدید از آنجا واقعاً دشوار است.

برج ایفل:
برج ایفل معروف ترین ساختمان جهان است و هیچ بنای دیگری وجود ندارد که شبیه برج ایفل ساخته شده باشد. ارتفاع این برج 984 فوت ارتفاع دارد و در بین بلندترین ساختمان های جهان قرار گرفته است. نمای پاریس از برج ایفل هنگام بازدید از اروپا امری ضروری است.

آکروپولیس:
اگر عاشق تاریخ هستید ، آکروپولیس یکی از تاریخی ترین مکان های اروپا است و دیگر نمی خواهید آن را از دست دهید. در آتن واقع شده است ، و در اینجا سایتهایی مانند پارتنون را مشاهده خواهید کرد که مربوط به قرن 5 قبل از میلاد است. نه تنها شما را به دیدن ویرانه های باستانی و ساختمان می رساند ، بلکه منظره ای شگفت انگیز از شهر آتن نیز به دست می آورید.

Coliseum رومی:
Roman Coliseum مکان جالب دیگری برای دیدن در اروپا است. این مکان بزرگ زمانی یک سالن آمفی تئاتر بود که می توانست بیش از 55000 نفر را در آن جای دهد. این ساختمان از یک ساختار و معماری شگفت انگیز برخوردار است ، حتی اگر هنوز هم به خوبی حفظ نشود اما جلوه ای باشکوه و ارزشمند دارد که ارزش دیدن دارد.

پل برج:
برج برج در سال 1894 ساخته شده است و از آن زمان تا کنون در لندن روی رودخانه تیمز ایست ((امپول سوما و افزایش قد مقاله قبل تر)) اده است. وقتی در پیاده رو این پل قدم می زنید ، منظره های نفس گیر شهر لندن را مشاهده خواهید کرد. گذشته از این ، شما همچنین می توانید از موتورهای بخار پل که به پل قدرت می دهد بازدید کنید. فرقی نمی کند که در طول روز از پل برج بازدید کنید یا شب که منظره ای نفس گیر دارد.

کاخ باکینگهام:
کاخ باکینگهام از سال 1837 اقامتگاه رسمی خانواده سلطنتی انگلیس بوده است و اگر قصد دیدن خانه ملکه را نداشته باشید ، سفر کاملی به اروپا وجود ندارد. اگر در ماه های اوت یا سپتامبر بازدید می کنید ، خوشبختانه می توانید اتاق های ایالتی داخل کاخ باکینگ را ببینید.

بیگ بن:
آیا می دانید بیگ بن چیست؟ این بزرگترین برج ساعت دنیا و مشهورترین نقاط دیدنی لندن است. این یکی از جالب ترین مکان ها برای دیدن در اروپا است. هرچند که برای تورهای عمومی باز نی ((امپول سوما و افزایش قد مقاله قبل تر)) ست ، به ویژه در هنگام شب که همه چیز روشن است ، برای شما شگفت آور به نظر می رسد.

کلیسای جامع نوتردام:
اگر شما در حال بازدید از فرانسه هستید ، پس از آن باید در کلیسای جامع نوتردام متوقف شوید ، افرادی که به تاریخ علاقه مند هستند دوست دارند در این مکان متوقف شوند ، زیرا این دارای تاریخ غنی است و همچنین درمانی برای دوستداران هنر است که می توانند زیبایی را ببینند. تندیس های حک شده ، پنجره ها و ستون های حک شده توسط هنرمندان مشهور.

برخی از شهرهای مهم مهم این قاره عبارتند از: پاریس ، لندن ، مادرید ، ونیز ، فرانکفورت و رم. از آنجا که چندین مکان جالب و منحصر به فرد برای بازدید در اروپا وجود دارد ،

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8858450

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد