افسانه های افزایش قد

امپول سوما برای افزایش قد

((امپول سوما برای افزایش قد مقاله قبل تر))

لوئیز چهاردهم خیلی قد بلند نبود

لوئیز چهاردهم از لحاظ قامت کوچک بود. و همانطور که در تصاویر مشهود است ، او غالباً حصیرهای بلند و پاشنه بلند می پوشید تا به قد خود بیفزاید. در واقع ، با اضافه شدن اینچ ، گفته می شود که وی حداقل 7 فوت قد داشته است.

4. کاخ در ورسای

لوئیز چهاردهم پس از بیرون آمدن از کاخ خود در طول Fronde ، دلهره ای برای پاریس ایجاد کرد. و او سرانجام محل بازی كودكی خود ، یك خانه شكارچی سلطنتی واقع در خارج از پاریس ، را به یك بنای مجلل و تفریحی تبدیل كرد. نه تنها پادشاه و دربار او در این کاخ 700 اتاق اقامت داشتند ، بلکه اشراف و هزاران پرسنلی که وی برای نگهداری از آنها نیز لازم بود ، به همین ترتیب عمل کردند. این ساختار به تأسیس بیشتر سلطه پادشاه کمک کرد زیرا مرکز فعالیت های سیاسی و نمادی از قدرت بود.

3. سلطنت طولانی

لویی چهاردهم مانند نوه بزرگ خود ، لوئی چهاردهم نیز پس از مرگ پدرش پادشاه شد. وی حکو ((امپول سوما برای افزایش قد مقاله قبل تر)) مت خود را از 4 سالگی آغاز می کرد و برای 72 سال آینده ادامه می داد – و سلطنت خود را طولانی ترین در تاریخ ملت فرانسه و اروپا می کرد.

2. راهبه مورت

براساس شایعات تقریباً 350 ساله ، ملکه ماریا ترزا از اسپانیا ، همسر پادشاه لوئیز چهاردهم ، فرزندی به دنیا آورد که توسط یک عاشق آفریقایی ، یک خدمتکار کوتوله به نام نباو بدست آمد. این کودک ظاهراً لوئیز ماری ترزا ، راهبه سیاه مورت بود. ماجرا از این قرار بود كه به هنگام تولد به مردم گفته شد كه كودك در بدو تولد از دنیا رفته است. اما او در واقع به طور مخفیانه به مدت چند سال به همراه یک پرستار مرطوب در این کشور زندگی کرد و قبل از ورود به یک صومعه در مورت زندگی کرد. راهبه سیاه مورت در خاطرات چند عضو دربار سلطنتی فرانسه از جمله معشوقه کینگ لوئیس مادام د مونتسپان و همچنین همسر دومش مادام د ماینتنون ذکر شده است. ادعا می شود که نویسنده و فیلسوف ولتر معتقد است که او دختر پادشاه است ، زیرا او حداقل یک ((امپول سوما برای افزایش قد مقاله قبل تر))  معشوقه آفریقایی داشته است. نمایشنامه نویس ، جایزه پولیتزر ، لین لین ناتاژ ، همچنین نمایشنامه ای درباره راهبه سیاه مورت با عنوان Les Meninas نوشت.

1. جانشین وی 2مین پادشاه طولانی سلطنتی فرانسه بود

گرفتار تراژدی خانوادگی در اواخر عمر ، به نظر می رسید که لویی چهاردهم هیچ وارثی برای پرتاب او نخواهد داشت. یک و تنها پسرش در اثر بیماری آبله کوچک درگذشت. سال بعد نوه ، نوه و نوه او در اثر سرخک درگذشت. اگرچه او دو نوه باقی مانده بود ، یکی در یک حادثه شکار کشته می شود و دیگری مجبور می شد که فرانسوی های پرتاب شده را رها کند تا او بتواند حاکم اسپانیا بماند. در نتیجه این رشته بدبختی ها ، لوئیز چهاردهم درخواست کرد که یکی از فرزندان نامشروع وی وارث عرش شود در صورت از بین رفتن آخرین عضو باقی مانده از خط خون وی. با این حال ، این به این معنا نبود که نوه بیمارگونه او زندگی می کند تا در سن مناقصه پادشاهی شود

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9567157

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد