افسانه های افزایش قد

اموزش افزایش قد

((اموزش افزایش قد مقاله قبل تر))

همه زن و مردی که می خواهند قد بلندتر کنند ، مطمئناً اسرار رشد بلندتر را فقط برای دستیابی به قد چند سانتی متر بیشتر حفر می کنند. افراد کوتاهتر نسبت به افرادی که از ارتفاعات پر برکت برخوردار هستند ، دارای عزت نفس پایین تری هستند. در واقع راه حل های ساده ای برای افزایش قد وجود دارد ، اما به دلیل بسیاری از محصولات موجود در بازار که ادعا می کنند قد افراد را بلندتر می کند ، راه های ساده طبیعی برای بلندتر شدن مدفون یا نادیده گرفته می شوند.

این یک واقعیت است که سن عاملی برای تضعیف سطح هورمون رشد است ، با این حال ، ظرفیت تولید هورمون رشد توسط هیپوفیز نیست. غده هیپوفیز توانایی خود را برای تولید هورمون رشد کافی حتی تا سن 70 سالگی حفظ می کند. هنگامی که یک فرد متوسط ​​به سن 60 سالگی برسد ، هیپوفیز تنها 25٪ هورمون رشد را ساطع می کند. رشد قد در سن بلوغ متوقف نمی شود. یکی از اسرار بزرگتر رشد این است که شما حتی پس از بالغ شدن بدن می توانید قد بلندتر کنید. راز در اینجا تحریک تولید هورمون های رشد است که بعد از رسیدن به بلوغ غیرفعال می شوند. مکمل های بسیاری موجود در بازار وجود دارد که به تقویت تولید هورمون های رشد کمک می کند و باعث رشد چند اینچ بیشتر می شود.

سه راز برای رشد شما بلندتر است ((اموزش افزایش قد مقاله قبل تر)) 

1. برای بهبود وضعیت بدن ، زمان ورزش پیدا کنید. رشد قد انسان تحت تأثیر وضعیت استقرار است. حفظ قد خوب حفظ وضعیت خوب برای تمام فعالیت های شما است. هنگام ایستادن ، ستون فقرات شکل “S” دارد. ستون فقرات به خوبی تنظیم شده به نظر می رسد که یک رشته به طور مستقیم از طریق بدن از تاج سر ، پایین مرکز تنه و پاشنه پا عبور می کند. این در واقع باعث می شود بدن تا حد ممکن بلند شود. یک وضعیت ضعیف دارای قسمت خمیده در وسط پشت شما است. واقعیت این است که افراد با وضعیت ضعیف از یک یا دو اینچ کوتاه تر از قد واقعی خود هستند.

2. ورزش خود را با یک رژیم غذایی مناسب ترکیب کنید. خوردن غذای مناسب به حفظ قد مناسب کمک می کند. غذاهای سرشار از پروتئین ، ویتامین ها و مواد معدنی بخورید. به یاد داشته باشید غذاهایی که مصرف می کنید به بدن خود می گویند چه کاری انجام دهد. مصرف غذاهای چرب قطعاً مفید نیست و هیچگاه به رشد قد شم ((اموزش افزایش قد مقاله قبل تر)) ا کمک نمی کند. روی غذاهای دارای کلسیم و مولتی ویتامین ها تمرکز کنید. استخوانهای شما به اینها احتیاج دارند. متابولیسم سریع باعث می شود استخوان ها ضخیم تر و قوی تر شوند.

3. استراحت کافی داشته باشید و بخوابید. همیشه بخاطر داشته باشید که قد بلند شدن ، ارتباطی با استراحت و خواب کافی دارد. این یک واقعیت است که بدن شما هنگام خواب رشد می کند. بدن انسان هنگام خواب هورمون رشد را ترشح می کند.

دنبال این سه راز بلندتر باشید و مطمئناً چند اینچ بیشتر خواهید داشت. نخاع انسان 33 مهره دارد که 9 مورد از آنها به استخوانهای غیر منقول ذوب شده و 24 مهره باقی مانده بطور دائم متحرک هستند و هرگز ذوب نمی شوند. مطمئن شوید که راه هایی مانند اسرار ذکر شده در بالا را پیدا می کنید تا بتوانید تولید هورمون رشد خود را تحریک کنید ، زیرا این مهم برای رشد بیشتر شما است.

یو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3505017

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد