افسانه های افزایش قد

ال کارنیتین و افزایش قد

((ال کارنیتین و افزایش قد مقاله قبل تر))

ما از ملیت های 2005 برگشته ایم که در اوکلاهما سیتی برگزار شده است. طبق معمول ، فقط در Open Halter Events با هم رقابت می کردیم. نوشته های ما در تاریخ 7 و 8 ژوئیه کلاه های شیر گرفتن ، پر کردن های شیرین ، مادیان های سالانه و مادیان های دو ساله بود. ما در کلاس های بزرگ چهار ده ده برتر پیروز بودیم. این کلاس ها نشان دهنده اوج بهترین برنامه های اصلاح نژاد ساخته شده با تلاش های بیشتر سوارکاران و زنان از زمان تصور این نژاد است. این اسب ها با افتخار ژنتیک و باتوم الهام بخش برای آینده را به عنوان نژاد حمل می کنند.

هرکسی خسارات خود را تکرار نمی کند. با خجالت آور ، قابل توجه بود. جنون بیش از حد ما باعث شد تا در مادیان های دو ساله صلیب نشویم. ما مجبور بودیم یک مادی بلند و پرتقاطع را با سر خوب وارد کنیم اما هیچ ماهیچه و گردنی نداریم! (ما قهرمانان بزرگ و قهرمانان کشوری مانند Awe Shuntae که توسط تری Sartain نشان داده شده است را برای این کلاس از خانه کنار گذاشتیم.) آنها این آتش را از ما بیرون زدند ، و مادیان بسیار خوبی داشتند. متأسفانه ، مونت هورن به دلیل اعتبار و جایگاه غیرقابل تصور وی در سایر نژادها ، تحمل آن را – به طرز فاحش بسیاری – تحمل کرد. برای کسانی که می گویید “این همه سیاست در کلاس های متوقف باز در نمایش های بزرگ” است ، این کلاس ثابت کرد که شما یک کلاس بهتر داشتید ، و آنها بهتر بودند در زیر نگاهشان متناسب باشند.

این اولین مونت هورن و اولین همسر زیبا آنا در Appaloosa “Nationals” ما بود. او و همسرش هم سوارکارهای چند نسل هستند. مونت در مسابقات کنگره ها و جهان های مختلف نژاد ، رنگ ها ، پالامینوس ها و اسب های چهارم را به عنوان قهرمانی خود نشان داده است. او عصر یخبندان (جلسات تواریخ دسامبر) ایستاده است ، و در میان بسیاری دیگر در هک آه رانچ ، اینجا در می سی سی پی. او همچنین مناسب مگا فلا است که محبوب ترین بازیکن پالامینو دو ساله باز استالونی است که وی در این هفته حضور خواهد داشت. (P313-320 ژوئیه / آگوست تواریخ) ما به عنوان تنها خطر “صلیب خارج” ما امسال “تصویر غالب” را انتخاب کردیم. او در هک بله معامله است. او یک گل میخ AQHA است که به نظر می رسد ارزش او بیش از 700000 دلار است که طبق گفته های وی فروخته شده است. ما Awe Lure را تولید کردیم ، تولیدکننده پوشان برفی ما از Phenomenique برای او بود.

در یک کلاس بزرگ ، سخت و تقریباً چهارده نفری ، برنده کلاه فرنگی پیروز قهرمان ملی یک شاه بلوط بزرگ با موهای سفید بود. او تقریباً چهار تا شش اینچ از هر قطب کلاس بلندتر بود. هر دو ستون Awe Striker برای قهرمان ملی ذخیره گره خورده اند. آنها هر دو از مادیان دوشیزه و چهار ساله بودند. قاضی “تماس” هاله تناموس را انتخاب کرد. او یک تخته شاه بلوط عمیق و بلند و پشمی است که دارای یک پتو بزرگ است. وی توسط تیم فینکنبیندر ارائه شد ، که اولین بار در نژاد Appaloosa در سال 2003 انجام داد. در جهان ، ما او را ترتیب دادیم تا “بچه پویا به یک Te” خود را به اولین قهرمانی جهانی خود در دومین سالن باز باز کند. کلاس ، و همچنین او هدایت Awe Sum Maid ما را برای رزرو قهرمان جهان در طعنه زدن مادیان های باز به عهده گرفت. در این اتباع 2005 ، این سه ساله Phenomenique بود (اولین کف … از اولین کف) ، که کلت زرق و برق دار ، خلیج آن بود که برای قهرمان شیرین سازی آزاد رزرو ملی گره خورده است. این Aqu Striker “Awe Phen Awe Sum” دوتایی پرورش یافته توسط مونته هورن برای مقام سوم ارائه شده تا بتواند به آن افتخار کند. ((ال کارنیتین و افزایش قد مقاله قبل تر)) 

Weenling filly open “Awe Foxy Deelite” و یک سال تمایل باز “Maid Awe Sum” (خواهر کامل Awe Sum Maid جهان رزرو و باز و ذخیره قهرمان ملی پوشیدن ملی پوشان ارائه شده توسط دوست و مربی دیرینه ما تری سارترین) نیز در جمع ده نفر برتر بودند. برندگان ملی کلاس ها بسیار بزرگ و تقریباً سخت بودند ، بیش از پانزده تا بیست و پنج اسب رقیب. با تشکر فراوان از تیم و مونت برای ارائه عالی آنها ، و همچنین به آنا و همچنین برای همه کارهای عالی وی

تمام این حرکات ، نمایش ، ساختن انبارها و خانه ها ، بولدوز کردن چوب به مراتع در حالی که سعی در ساختن نشانه های استخر کرده اید ، عوارض خود را روی باب فقیر گرفته است. او همچنین به همه عکس ها می دهد و همه عکس های موجود در مزرعه را صدا می کند! ما فقط با کمک مزرعه مناسب بودیم ، و با اسب هایی مانند Awe Sum Maid و مجموعه ای از Dom Orlandi که آقای All Inclusive نامیدیم ، بسیار خوب عمل کردیم. او سال گذشته قهرمان بیهودگی جهان پیروز شدن در هر دو این ح ((ال کارنیتین و افزایش قد مقاله قبل تر)) یوانات خوب بود که توسط تری سارتین نشان داده شد.

انتقال به یک مکان جدید فوق العاده است. ما به راحتی فقط دو و چهارم مایل در جنوب خروجی 18 از بزرگراه 78 در 1594 Victoria Rd واقع شده ایم. (حلقه خوب به آن). ما فقط در جنوب ممفیس ، در بیهالیا ، می سی سی پی هستیم. شاید ما با یک مادیان یا Meucci Ranch یا gelding بتوانیم به برخی از شما برای “پیروزی” بیشتر در حلقه نمایش یا برنامه پرورش خود کمک کنیم. بیایید برخی از برندگان گذشته ما و مادر باردارشان را در مراتع ببینید. یازده نفر از آنها به Dynamic Kid To a Te و چندین غرفه برتر دیگر از جمله Awe Striker منتقل شده اند. سال آینده سی و یک فال وجود خواهد داشت. ما شصت و پنج سر داریم ، از جمله پنج عیار که شما می توانید انتخاب کنید. این بهترین زمان برای انتخاب چند مورد است. ما در زمین های کوتاهتر و تازه پر از وسعت قرار داریم. به همین دلیل ما در حال کاهش قیمت هستیم.

یک نکته برای برخی از شما که باید در مورد آن فکر کنید: چگونه می توانیم نژادهای Halter را مانند Non-Halter جدید دوست داریم … “کلاس های Halter” مانند “Hunter In Hand” و دیگر halter های غیر پیشرو … پیشرو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد