افسانه های افزایش قد

ال ارژنین در افزایش قد

((ال ارژنین در افزایش قد مقاله قبل تر))

سبک زندگی زن داغ زن مورد توجه بسیاری از مردان و زنان دارای روحیه آزاد و فکری است که رابطه ای محکم دارند و آرزو می کنند در رابطه با ازدواج و تک همسری ، فراتر از افق تمایلات جنسی سنتی را بررسی کنند.

شیوه زندگی زن داغ زن تفاوت دارد با ازدواج چند ازدواج یا ازدواج آزاد ، زیرا این امر به طور خاص مربوط به همسر مرد است که در خارج از ازدواج دارای یک یا چند شریک جنسی در خارج از ازدواج باشد در حالی که مرد به همسر خود وفادار است.

در مقابل ، این به نظر می رسد ناعادلانه و مغرضانه به نفع زنان است ، اما حقیقت این است كه بیشتر خانم ها به خواست زن و شوهرشان وارد شیوه زندگی زنانه می شوند. این یک خیال پردازی بسیار رایج برای آقایان است که بخواهند همسران خود را در رابطه جنسی با مردان دیگر ببینند و ریشه در زیست شناسی تکاملی دارد.

با این حال ما روبات نیستیم و علی رغم جذابیت بی شک سبک زندگی برای بسیاری از آقایان (و زنان ، هنگامی که آنها را مجدداً مورد آزمایش قرار دهند) داستانهایی بیش از اندازه کافی وجود دارد که نشان می دهد چگونه شیوه زندگی زن داغ زن در فاجعه برای ما به پایان رسیده است برای نتیجه گیری این موارد برخی از تله های عاطفی و واقعاً واقعی را به وجود می آورند.

بنابراین اگر به فکر اولین قدم های آزمایشی خود در زمینه شیوه زندگی زن خانه دار هستید ، در اینجا سه ​​نکته ساده وجود دارد که مبتدیان ممکن است در جلوگیری از برخی از مشکلات بزرگتر مفید واقع شوند.

اول ، مرد شما باید احساس امنیت کند. پس از انجام جوش خوردن ، سنگفرش و پیچ و خم شدن ، شما بوسه و نوازشگر معشوق خود خواهید بود. طبیعی است اما اگر شوهرتان حضور داشته باشد (یا اگر آن را تصور کنید اگر او نباشد – او احمق نیست) ، آنگاه قرار است روی احساسات او بازی کند.

بنابراین او باید بخاطر داشته باشد که او بعد از انجام عمل – به اطمینان و تأیید مجدد احتیاج دارد – و بعد از هر بار انجام این کار.

دوم ، ارتباطات باز و صادقانه حائز اهمیت است. یکی از مشکلات زوجین که غالباً با آن روبرو می شوند این است که وقتی زنان خاموش می شوند و به مرد دیگری عشق می ورزند ، او به هر دلیلی تمایلی به صحبت در مورد آن ندارد – کمرویی ، گناه نامناسب ، هر آنچه که هست.

اما اینگونه نیست که بیشتر مردان آن را می خواهند. اگر آنها واقعاً تماشاگر حضور نداشته باشند ، احتمال زیاد این است که آنها بخواهند دقایقی که در خانه به عقب می روند با همسرشان عشق بورزند ، در حالی که او با جزئیات دقیق در مورد هر آخرین جزئیات کوچک به او می گوید ، هیچ چیزی از آن باقی نمی ماند. ((ال ارژنین در افزایش قد مقاله قبل تر)) 

او نمی تواند کیک خود را بخورد و آن را بخورد ، و انتظار دارد که مردش از این کار خوشحال شود.

و سوم ، همه متفاوت هستند. آنچه پویا تر بین افراد مختلف است متفاوت است. آنچه در سبک زندگی زن و شوهر به معنی این است ، کاری که او با شما ، شوهرش انجام می دهد ، متفاوت از کاری است که با معشوقش انجام می دهد.

او ممکن است چیزهایی را که شما دوست ندارید دوست داشته باشد ، اما او این کار را انجام می دهد. او ممکن است قد بلندتر از شما باشد ، بنابراین می تواند کارهای مختلفی انجام دهد. شاید او بزرگتر باشد یا موقعیت های مختلفی را دوست داشته باشد.

نکته این است که شما واقعاً نمی توانید انتظار داشته باشید که او دقیقاً همان کاری را انجام دهد که با او انجام می دهد. این یک قضاوت درمورد ارزش شما به عنوان یک عاشق نیست – این دقیقاً است که بعضی اوقات اوضاع وجود دارد.

به یاد داشته باشید: قرار است شیوه زندگی زن  ((ال ارژنین در افزایش قد مقاله قبل تر)) داغ برای ازدواج شما سرگرم کننده و سودمند باشد. بنابراین همه چیز را از جزئیات نامربوط دریغ نکنید و اجازه دهید سرگرم کننده شما را خراب کند.

همسرم ، جوزلین و من در 7 سال گذشته توانسته ایم سبک زندگی زن و شوهر را زندگی کنیم [http://www.hotwifeguide.com] و جدا از چند سکسکه سرگرم کننده بوده است.

و اکنون ما می خواهیم دانش و تجربه خود را با شما در میان بگذاریم ، بنابراین لازم نیست اشتباهاتی را که انجام داده ایم مرتکب شوید – زیرا ما آنها را برای شما ساخته ایم!

بنابراین ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد hotwifing و کپی کردن از طرح گام به گام ساده من برای تبدیل همسرتان به یک زن هاتوی ، کافی است همین حالا به وبلاگ من مراجعه کنید و

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7031861

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد