افسانه های افزایش قد

ال آرژنین و افزایش قد

((ال آرژنین و افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا می دانید قد بلند بودن ثابت شده است که در واقع در عزت نفس ، اعتماد به نفس و دیدگاه کلی شما از زندگی و روابط تفاوت ایجاد می کند؟ از زمان جوانی ، به ما گفته می شود که چگونه به نظر می رسیم زیرا نمی توانیم چه کسی را تغییر دهیم (یا اینکه برای این موضوع چقدر بلند هستیم). در حالی که بسیاری از این موارد درست است ، ما می توانیم کارهای مختلفی را در زندگی انجام دهیم که می تواند منجر به تغییرات مثبت شود. افزایش قد یکی از این موارد است. آیا میخواهید بیشتر بدانید؟ سپس خواندن را ادامه دهید …

جدیدترین مطالعات علمی نشان داده است که برخی از برنامه های مختلف افزایش قد ، هورمون درمانی ، تمرینات ستون فقرات و رژیم های غذایی در ایجاد تأثیر مثبت بر قد فرد مؤثر هستند (scienceamerican.com). بسیاری از افرادی که به طور طبیعی کوتاه هستند ، نشان داده شده اند که هنگامی که در کنار یکدیگر هستند ، احساس فرومایگی یا تصویر ضعیف را تجربه می کنند و خود را با کسی بلندتر از همان جنس یا مخالف مقایسه می کنند. هرچه ممکن است مایه تاسف باشد ، سالهاست که اینگونه است. از منظر بزرگتر ، ثابت شده است که طیف وسیعی از پیامدهای اجتماعی که قد بلندتر در پویایی اجتماعی ما داشته است ، وجود دارد. به عنوان مثال ، مطالعات اخیر نشان می دهد که زنان بیشتر مورد توجه مردان قد بلند قرار می گیرند ، یا اگر گروهی از مردان برای انتخاب یک ورزش گروهی یا فعالیتی که نیاز به مهارتهای رهبری دارد ، انتخاب شدند. این ممکن است عادلانه نباشد ، اما روشی است که همیشه بوده است.

با این حال ، شما دیگر نیازی به پذیرفتن چیزهایی که در آن هستند ، نیست. شما می توانی ((ال آرژنین و افزایش قد مقاله قبل تر)) د قد خود را تقویت کنید و در حالی که این کار را انجام می دهید ، اعتماد به نفس و احساس ارزش خود را نیز تقویت خواهید کرد. شما قادر خواهید بود به مصاحبه شغلی راه بروید و احساس اعتماد به نفس بیشتری برای شخص بعدی کنید. یا اگر دفعه دیگر در یک نوار هستید و یک زن خاص را می بینید که دوست دارد شما دریغ نکنید و دو بار به قد خود فکر کنید زیرا مهم نیست! حال ، چگونه این احساس خواهد شد؟

نکته جالب در مورد دستیابی به افزایش ارتفاع این است که روش های مختلفی وجود دارد که می توان آن را انجام داد و بسیاری از آنها بخشی از کارهای روزمره ما هستند. در اینجا چند روش بسیار موفق و اثبات شده وجود دارد که شما را در مسیر صحیح به سمت بلندتر شدن قرار دهید.

o اطمینان حاصل کنید که هر شب یک شب خوب بخوابید. سلول های ماهیچه ای و استخوانی شما در حالی که بدن شما در خواب است در بالاترین سطح خود در طول شب رشد و جوان سازی می کنند.
o هر روز یک رژیم متعادل بخورید ، سرشار از پروتئ ((ال آرژنین و افزایش قد مقاله قبل تر)) ین ، کربوهیدرات و ویتامین ها (ویتامین A ، B ، C ، D و ویتامین های چند گانه). همچنین برای رشد بهینه استخوان حتماً کلسیم و ال آرژنین (که به آن مولکول معجزه خوانده شده است) اضافه کنید.
o به یک تمرین ورزشی اثبات شده بپردازید که شامل تمرین های کششی است که به شما کمک می کند قد شما بلندتر شود – به خصوص آنهایی که روی ستون فقرات شما را تقویت و کار می کنند زیرا این کلید اصلی اجازه دادن مهره ها و ستون مهره های شما برای رسیدن به مطلوب قد است.

از آنجا که شواهد جدید ناشی از مطالعات علمی در مورد قد ، همچنان ، راه حل های بیشتر و بیشتری برای درمان در دسترس خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رشد قد بلند و از کجا به دست آوردن اطلاعات در مورد تکنیک های ورزش اثبات شده و ادعای طبیعی مکمل رشد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3211652

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد