افسانه های افزایش قد

افزایش قد پس از بلوغ

((افزایش قد پس از بلوغ مقاله قبل تر))

کوهنوردی یکی از فعالیتهای شدید ورزشی محسوب می شود. صعود از آن لبه های خشن کار ساده ای نیست و همیشه خطر کمین شما وجود دارد. افراد زیادی در اثر این فعالیت جان خود را از دست داده اند. بنابراین ، چرا مردم هنوز هم به انجام این فعالیت ادامه می دهند؟ این برای هیجان ، هیجان و برای احساس خطر است. برخی از کوه ها آسان هستند برای کوهنوردی در حالی که برخی از آنها سخت است. بیایید به 10 سخت ترین کوه برای صعود نگاهی بیندازیم.

1. K2:
K2 بین پاکستان و چین قرار دارد و به عنوان دومین کوه مرتفع جهان شناخته می شود. همچنین به عنوان سخت ترین کوه برای صعود شناخته می شود. ارتفاع آن 8611 متر است و برای صعود از آن ارتفاع کار آسانی نیست. مردم پس از رسیدن به ارتفاع خاص ، احساس کمبود اکسیژن می کنند. این کوه لقب “کوه وحشی” را گرفته است. این نام مستعار خودش صحبت زیادی می کند. افراد زیادی در تلاش خود برای رسیدن به قله های آن جان خود را از دست داده اند. این به دلیل مسیر خشن و شیب دار همراه با هوای سرد و بسیار غیرقابل پیش بینی است. کوهنوردان تمایل به مرگ دارند وقتی که در هنگام نزول کوه هستند و نه هنگام کوهنوردی. واقعیت جالب دیگر در مورد این کوه این است که شایعه شده که مورد لعن زنان قرار گرفته است.

2. نانگا پاربات:
نانگا پاربات کوه دیگری در این لیست است که ارتفاع آن از 8000 متر بالاتر است. در پاکستان قرار دارد و ارتفاع آن 8125 متر است. از این محبت به عنوان “مرد بخور” و “کشتن کوه” نامگذاری شده است. دلیل نام چنین نام هایی میزان مرگ و میر بالای آن است. این کوه از یخ و سنگ ساخته شده است. هنگامی که مشکل فنی به وجود می آید ، با K2 که سخت ترین کوه برای صعود است ، برابر است. حال می توانید تصور کنید که باید از آن صعود کنید.

3. فیتز روی:
گاهی اوقات وقتی مردم می گویند “زیبایی می کشد” ، پس باید آن را باور کنی. این گفته توسط کوه فیتز روی اثبات شده است. نفس شما وقتی به آن نگاه می کنید ، قطع می شود. اما ، در پشت زیبایی شگفت انگیز آن ، داستان کشته های بی شماری نهفته است. در پنتاگونیا قرار دارد و ارتفاع آن تقریباً یک سوم کوه اورست است. اما ، کمترین اشتباه را به دلیل قد آن اشتباه نکنید. این مشکلات فنی بالایی را برای کوهنوردان ایجاد می کند. علاوه بر این ، آن را در یک مکان بسیار منزوی قرار داده و دارای هوای بسیار بی ثبات است.

4. کانگچنجونگا:
با رشد تکنیک های کوهنوردی و اقدامات ایمنی ، مردم تمایل دارند که این روزها فکر کنند که کوهنوردی آسان است. این حقیقت در مورد بسیاری از کوهها به جز Kanchenjunga است. مهم نیست که چند تکنیک پیشرفته یا اقدامات ایمنی استفاده شود ، تلفات دیده شده در این کوه به جای کاهش می یابد. 8586m ارتفاع دارد و بین نپال و هند قرار دارد. دلیل اینکه این کوه جان بسیاری از مردم را گرفته است ، بهمن های آن و هوای کاملاً غیرقابل پیش بینی است.

5. آناپورنا:
این کوه در نپال قرار دارد و 8091 متر ارتفاع دارد. مجموعه ای از سری قله ها به عنوان آناپورنا نامگذاری شده اند اما وقتی مردم می گویند می خواهند از آناپورنا صعود کنند ، پس از آن به بالاترین قله آن سری مراجعه می کنند. این کوه جان بسیاری از مردم را گرفته است و از آن به عنوان یکی از کوه های خطرناک یاد می شود. اما با استفاده از تکنیک های پیشرفته کوهنوردی و اقدامات ایمنی ، میزان مرگ و میر کمی کاهش یافته است.

6. ماترهورن:
این کوه نمادی سوئیسی است. بین سوئیس و ایتالیا قرار دارد و 4478 متر ارتفاع دارد. علی رغم ارتفاع کم ، توانسته جان صدها نفر را بگیرد. دلیل این امر بهمن غیر منتظره و ریزش سنگ ، مشکلات فنی ((افزایش قد پس از بلوغ مقاله قبل تر))  زیاد و ازدحام زیاد مسیر صعود است. به سختی می توان باور داشت که ازدحام جمعیت یکی از دلایل مرگ و میر زیاد است ، اما حقیقت است.

7. Baintha Brakk:
Baintha Brakk همچنین به عنوان “Ogre” شناخته می شود. در پاکستان واقع شده و ارتفاع آن 7285 متر است. به دلیل تاریخ و صعود خطرناک به عنوان یکی از سخت ترین کوهها برای صعود شناخته می شود. حتی اگر یک دسته از کوهنوردان در سال 1971 برای صعود از آن پیروز شدند ، هیچ کس جرات صعود از آن را تا سال 2001 نداد. دلیل این امر این بود که ، اولین صعود به حدی دشوار و خطرناک بود که هیچ کس از جرات برای فکر کردن برای صعود از آن برخوردار نبود. ارتفاع ، استحکام و زمین گرانیتی آن دلایل سلطنت آن برای وحشت است.

8. وینسون ماسیف:
قاره قطب جنوب مک ((افزایش قد پس از بلوغ مقاله قبل تر)) انی دشوار برای دستیابی به آن است. اکنون ، بالاترین کوه آن قاره را اضافه کنید ، و سپس خود را یکی از سخت ترین کوهها برای صعود قرار دهید. این شهر 4892 متر ارتفاع دارد و به دلیل آمار بالای مرگ و میر مشهور است. این کوهنوردان را با مشکل فنی و هوای سرد و غیرقابل پیش بینی مواجه می کند. از آنجا که در قطب جنوب واقع شده است که خود قاره ای جدا شده است ، در صورت بروز هر گونه تصادف ، هیچ کمکی نمی تواند به موقع برسد.

9. پومیو:
این بخشی از Four Girls Mountain است. حال فقط به این دلیل که از کلمه “دختر” استفاده شده است ، جرات نکنید آن را دست کم بگیرید. این کوه می تواند قدرت واقعی را که در هر دختر پنهان است نشان دهد. این کشور در چین واقع شده است و 5413 متر ارتفاع دارد. با وجود ارتفاع کم ، بسیاری از مردم جرات صعود از آن را ندارند. قله های تیز آن و زمین های دشوار آن دلیلی است که مردم از تحمل تلاش برای صعود از آن می ترسند. با این حال،

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد