افسانه های افزایش قد

افزایش قد صددرصد تضمینی

((افزایش قد صددرصد تضمینی مقاله قبل تر))

نحوه رنگ آمیزی افراد با آبرنگ ، روغن یا آکریلیک می تواند به صورت یک پرتره دقیق یا به عنوان یک پیشنهاد ساده از یک شکل انجام شود. در هر صورت اضافه کردن افراد به نقاشی های شما راهی عالی برای افزایش علاقه است. وقتی افراد در صحنه حضور داشته باشند ، تماشاگر وقت بیشتری را صرف دیدن نقاشی شما خواهد کرد.

یکی از راه های اضافه کردن چهره ها یا افراد به نقاشی ، اضافه کردن سریع و بدون جزئیات زیاد آنها است. وقتی به این روش رنگ آمیزی شود ، آنها به عنوان یک پیشنهاد مشاهده می شوند ، حتی بدون جزئیات بیننده می داند که چه هستند. اگر اغلب آنها را تمرین کنید ، در ارقام خود پیشرفت خواهید دید. آنها را می توان از زندگی یا عکس یا حتی از تخیل شما انجام داد.

برخی از مثالها برای اضافه کردن افراد به نقاشی های شما نشان دادن راهپیمایی به افراد است. مثل یک زن و شوهر که به صورت دستی با هم قدم می زنند یا کسی که سگ می رود. من اغلب وقتی به ساحل می روم ، آبرنگ هایم را می آورم. من آبرنگهای كوچك و سریع كودكان و بزرگسالان را كه قدم می زنند ، شنا می كنند ، در ماسه بازی می كنیم یا روی حوله ها و صندلی های رنگارنگ نشسته ام ، نقاشی می كنم. وقتی فرصت پیدا کردید سعی کنید نقاشی را در فضای بیرون انجام دهید و فراموش نکنید که از آن لذت ببرید! هنگامی که افراد را در موضوع خود قرار می دهید ، به نقاشی های شما عمل می کند.

حقایق

برخی از حقایق مربوط به نقاشی و نقاشی افراد عبارتند از:

در کل ارتفاع شکل حدود هفت سر وجود دارد.
قسمت بالای پاها یا کمر نیمی از ارتفاع شکل است.
بازوها تا حدود نیمی از ران پایین ران آویزان است.
مشاهده مردم بهترین راه برای یادگیری نسبت های مناسب است. من همیشه به دنبال تابش ن ((افزایش قد صددرصد تضمینی مقاله قبل تر)) ور در یک شکل هستم و از آن برای ایجاد فرم استفاده می کنم. به دنبال سایه های افراد باشید و در کنار مقادیر تاریک از مقادیر نور استفاده کنید. سعی کنید چهره های چوب را نقاشی نکنید ، توجه کنید که مردم چگونه ایستاده و راه می روند و زاویه ایجاد شده با شانه ها و باسن را نشان نمی دهد.

حتما افراد را با محیط اطراف خود مقیاس دهید. افراد نزدیکتر به شما از افراد مسافت دورتر هستند. مطمئن باشید که افراد شما نسبت به ساختمانها ، درها ، اتومبیل ها و غیره به درستی هستند از بزرگترین برس ممکن استفاده کنید و از شکل ها برای ایجاد چهره های خود استفاده کنید و تا حد امکان جزئیات کمتری به آن اضافه کنید. اخیراً یک آبرنگ سریع کوچک مردی را که در صندلی ساحل نشسته بود ، نقاشی کردم. او درست در لبه آب نشسته بود و به دریا نگاه می کرد. من برای کل نقاشی 5 اینچ با 7 اینچ از برس قلم موی سنج بزرگ استفاده کردم.

با افزودن چهره هایی به نقاشی های خود ، داستانی به شما گفته می شود. صحنه زنی ساحلی با زوج هایی که در کنار ساحل قدم می زنند یا کسی که سگ را با یک دست و پنجه نرم قدم  ((افزایش قد صددرصد تضمینی مقاله قبل تر)) می زند بسیار جالب است. بدون صحنه آن صحنه را تصور کنید ، کل صحنه راکد یا کسل کننده است. هنگامی که مردم را به سوژه خود نقاشی می کنید ، نقاشی شما زنده می شود. نقاشی مردم تمرین می کند اما از آن لذت می برد. سعی کنید کامل نباشید و چهره های شما بیان بیشتری نشان دهند.

P.J. Cook یک هنرمند برنده جوایز روغن و آبرنگ است ، تمرکز کار او الگوهای جالب و سایه ای جالب است. P.J. از نقاشی صحنه ها در کنار ساحل نیو انگلستان و ساحل جنوب شرقی فلوریدا لذت می برد. بسیاری از نقاشی های وی شامل امواج اقیانوس و پرندگانی است که در طول ساحل در طول سال یافت می شوند. وی به دلیل فعالیت خود در مسابقات معتبر جوایز زیادی را دریافت کرده است. استودیوی وی در Old Old Lyme ، Connecticut و Fort Lauderdale ، فلوریدا واقع شده است.

به vi

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2159035

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد