افسانه های افزایش قد

افزایش قد در سن رشد

((افزایش قد در سن رشد مقاله قبل تر))

قد همیشه داغترین موضوع بحث در بین جوانان بوده است. افراد قد کوتاه غالباً اظهارات توهین آمیز را از همراهان خود دریافت می کنند. هر کجا که بروند ، مردم با ظاهری عجیب به آنها نگاه می کنند. حتی در زمان ازدواج ، پیدا کردن یک مسابقه برای آنها بسیار دشوار است. این اعتماد به نفس آنها را به لرزه در می آورد و آنها قربانی عقده حقارت می شوند.

امروز ، افراد کوتاه هرگز نباید احساس خجالت کنند زیرا برکت زندگی در این دوران مدرن پیشرفت تکنولوژی و فنی را برکت می دهد. روش های مختلفی در گذشته اخیر مستقر شده است که به افزایش قد کمک کرده است. علم و فناوری بهمراه کمک زیادی به بیرون کشیدن افراد کوتاه مدت از خجالت کشیده اند. در زیر چند نکته وجود دارد که ثابت کرده است برای دستیابی به ((افزایش قد در سن رشد مقاله قبل تر))  قد بسیار مفید است:

I. تمرینات کششی که به همراه رژیم غذایی مناسب و متعادل انجام می شود ، نتایج سریع و مثبتی را به همراه دارد. 2-3- اینچ افزایش قد به دنبال این فرآیند امکان پذیر است. ستون فقرات انسان به خودی خود ستون فقرات برای افزایش قد است. این تمرینات ستون فقرات را کشیده و در افزایش کلی قد نقش دارد.

دوم درمان جایگزینی هورمون صرفاً یک روش پزشکی برای افزایش قد است. در این روش درمانی ، هورمونهای رشد انسان تزریق می شود که باعث افزایش قد می شود. اگرچه روشی موفق و در عین حال گران است. علاوه بر این ، این امر همچنین دارای عوارض جانبی خاصی است که می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد.

III. ایجاد عادت های مناسب خواب یک بخش اساسی در روند افزایش قد است. خواب خوب 8-9 ساعته بسیار توصیه می شود. این یک پدیده طبیعی است که هنگام خواب به دلیل داشتن نیر ((افزایش قد در سن رشد مقاله قبل تر)) وی گرانشی نسبتاً ضعیف روی بدن ، قد ما افزایش می یابد. اما متأسفانه ، فقط یک درصد از آن وقتی بیدار می شویم حفظ می شود. این گسترش دقیقه با انجام تمرینات کششی می تواند بیشتر حفظ شود.

چهارم تقویت نوشیدنی یکی از بی خطرترین و در عین حال موثر رژیم های غذایی برای افزایش قد قابل توجه است. این روش عاری از هرگونه عارضه جانبی است و می تواند در یک دوره نسبتاً کوتاه نتایج مثبت بگذارد. این نوشیدنی را می توان با مخلوط کردن مواد طبیعی مختلفی که به طور معمول در آشپزخانه های ما یافت می شود ، تهیه کرد و این به رشد هورمون ها کمک می کند.

در اینجا توجه زیادی بکنید-

آیا می دانید که یک ذهن در حال پنهان کردن راز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید ارتفاع خود را با 3 اینچ یا بیشتر در فقط 6 هفته افزایش دهید؟ و این نیز با احترام

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3013877

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد