افسانه های افزایش قد

افزایش قد در سن بلوغ

((افزایش قد در سن بلوغ مقاله قبل تر))

مردم در سراسر جهان به آرامی از مزایای قد بلند بودن آگاه هستند. بلندتر بودن باعث ایجاد هوای اطمینان می شود. هرچه قد بلندتر باشید ، بیشتر از دیگران توجه می کنید. وقتی قد بلندتر هستید ، فرصت های بیشتری به شما ارائه می شود. به دلیل اعتماد به نفس اضافه شده روابط شما قطعاً بهتر است.

بنابراین روشهای زیادی برای کمک به قد بلند کردن افراد ایجاد شده است و شما اکثر آنها را در اینترنت پیدا خواهید کرد. داروها ، روشهای درمانی و ورزشهایی وجود دارند که ادعا می کنند بهترین روش برای بلندتر شدن شماست. بسیاری از مردم فریب خورده اند که پول درآمدی را که صرف کرده اند صرف این روشها کنند فقط برای فهمیدن اینها بی فایده است. هنگامی که داروین اسمیت روش انقلابی خود را برای افزایش قد افراد به مردم معرفی کرد ، از این می ترسند که این یک رشد کلاهبرداری برای Idiots باشد. ((افزایش قد در سن بلوغ مقاله قبل تر)) 

داروین اسمیت اعتقاد قدیمی را نشان می دهد که پس از گذشت سن بلوغ ، دیگر نمی توانید قد بلند شوید. وی با یک ویتنامی به نام فیلیپ نگیوئن ملاقات کرد که با او یک معمای قوی را به او معرفی کرد که به او کمک کرد تا در چند هفته چند اینچ بدست آورد. او به مدت دو سال تحقیقات گسترده ای را برای روش های مؤثرتر در مورد چگونگی بلندتر شدن انجام داد.

وی کشف کرد که سوزش قوی حاوی مقادیر زیادی اسیدهای آمینه است. آمینو اسیدها در افزایش هورمون رشد HGH یا رشد انسانی ضروری هستند. این هورمون ها برای کمک به شما در افزایش قد با سرعت بخشیدن به رشد استخوان ها ضروری هستند. وی اقدام به ایجاد رژیمهای غذایی جدید کرد که به شما کمک می کند تا در کنار تمریناتی که توسط متخصصان بهداشتی انجام می شود قد بلندتر شود. دو سال طول کشید تا تحقیقات خود را تمام کند.

نتیجه تلاشهای وی روشی قابل بارگیری است ک ((افزایش قد در سن بلوغ مقاله قبل تر)) ه در کمک به افراد برای بلندتر شدن سرعت و راه طبیعی بسیار مؤثر است. این روش همچنین شامل توصیه های عملی است که می توانید هر روز از آنها برای به دست آوردن قد مورد نظر خود به روشی مطمئن استفاده کنید. توصیه ها مانند لباس هایی است که باید بپوشید تا قد شما بلندتر به نظر برسد ، چگونه به درستی بنشینید تا کمر شما هم تراز شود ، چگونه در هنگام خواب خود را به حالت خود قرار دهید تا خوابتان به صدا درآید و همزمان بلندتر شوید.

اگر این یک Grow Taller For Idiots Scam بود ، این روش در بیش از 174 کشور جهان که آن را تأیید می کنند ، مورد استفاده قرار نمی گیرد. داروین حتی اگر از روشهای او ناراضی باشید ، حتی یک ضمانت برگشت پول نیز ارائه می دهد. در بین تمام روش های موجود در بازار ، این کمترین نرخ بازپرداخت را با 3.8 درصد دارد.

این من

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5550665

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد