افسانه های افزایش قد

افزایش قد در بزرگسالان

((افزایش قد در بزرگسالان مقاله قبل تر)) ((افزایش قد در بزرگسالان مقاله قبل تر)) 

آیا هرگز تعجب کرده اید که آیا می توانید برای افزایش قد ورزش کنید؟ خوب ، دیگر لازم نیست تعجب کنید زیرا واقعاً می توانید ورزش کنید تا قد بلندتر شوید. اما موارد خاصی وجود دارد که باید انجام دهید ، و شما واقعاً باید هر روز به این امر متعهد باشید. من چگونه به شما نشان خواهم داد ، اگر واقعاً می خواهید به اوج رویای خود برسید ، خواندن را ادامه دهید.

خواب راز افزایش قد است:

شما باید در ساعتهایی بخوابید که هورمونهای رشدی شما بیشترین فعالیت و تغذیه را داشته باشند. این معمولاً بین ساعت 9 تا 3 صبح شب است. این وقت شب را فدای مهمانی های بی معنی و ماندن در انجام کارهای بی معنی نکنید. زود بخوابید و حتما زود هم بیدار شوید.

چگونه می توانید هنگام خواب بلندتر ورزش کنید:

خوب ، این صدایی عجیب دارد ، اما واقعیت دارد م ((افزایش قد در بزرگسالان مقاله قبل تر)) ی توانید رشدی را که در هنگام خواب در بدن اتفاق می افتد ، کمک کرده و گسترش دهید. یک واقعیت شگفت انگیز این است که معمولاً وقتی از خواب بیدار می شویم به این دلیل که خواب آرام است از بدن است و فشرده سازی در مفاصل و عضلات ناشی از روز در این زمان استراحت آرام و معکوس می شود.

راز خوابیدن بلند:

راز استفاده از خواب برای بلندتر شدن ، انجام یک کار است ، یعنی خوابیدن بدون بالش. این بسیار اساسی است ، اما شما باید روی یک تشک خوب روی پشت خود تخت بخوابید. این بدین ترتیب است که بدن شما برای رشد خود کاملاً هماهنگ می شود و در حالی که می خوابید بیشتر کشیده می شود.

آیا شما

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3069220

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد