افسانه های افزایش قد

افزایش قد تضمینی

((افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر))

مهم است که قد بلندتر شود. از این گذشته ، کوتاه بودن چیز کوچک نیست. شما نیمی از جهان را به پایین نگاه می کنید ، در حالی که به دنبال تاریخ هستید ، نی کوتاه را (بدون هدف در نظر گرفته شده) ترسیم می کنید و نیمی از مصاحبه کنندگان شغلی درست از بالای سر شما عبور می کنند. مربیان ورزشی ، مانند شرکتهای مدلینگ ، و مدیران و تولیدکنندگان فیلم و سینما شما را به وضعیت زیردستان و پشتیبانان تقاضا می کنند (مگر اینکه فیلمنامه آن را بخواهد). به نظر می رسد که رشد قد بلند تنها راه پیش رو است. در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند –

1. تمرین های افزایش قد – تمریناتی وجود دارد که به طور خاص زانو ، ران و ستون فقرات را هدف قرار می دهد. اینها ممکن است به شما در افزودن اینچ به بدن کمک کند. برای بهترین اثرات ، باید تمرینات را با رژیم غذایی کم کربوهیدرات غنی از پروتئین خوب و خواب آرامش بخش ترکیب کنید. شما همچنین باید کاردیو را به این روالها اضافه کنید. اینها به ترشح HGH (هورمون ((افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر))  رشد انسانی) کمک می کند که همراه با تمرین های افزایش قد ممکن است به رشد قد شما کمک کند. برخی از لوازم جانبی مانند سالن درب ، چکمه های وارونگی ، میز وارونگی ، دوچرخه ثابت و وزن مچ پا نیز می توانند کمک کنند.

2. سایر تکنیک های بدن – برخی دیگر از تکنیک های بدن و ذهن که ممکن است به رشد قد شما کمک کند عبارتند از: پیلاتس ، تکنیک اسکندر ، تای چی چوان و رولفینگ. پیلاتس مجموعه ای از پانصد تمرین است که برای بدن و همچنین ذهن مفید است. اینها برای عضلات شکمی مفید هستند و می توانند قد شما را نیز افزایش دهند. تکنیک الکساندر مجموعه ای از تمرینات تنفس و استقامت و کنترل ذهن است که به شما در بهبود وضعیت بدن و کنترل موقعیت بدن کمک می کند تا به ارتفاع بهتری برسید.

تای چای چوان یک تکنیک هنرهای رزمی در شرق مانند یوگا است. تمرین تای چی به بهبود کنترل بدن ، سلامتی و تناسب اندام شما کمک می کند. یک جفت اینچ نیز می تواند اضافه شود. رولف ((افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر)) ینگ یک روش ماساژ عمیق است که به شما در کنترل حرکات بدن کمک می کند. از آنجایی که روی بدن و ذهن تمرکز دارد ، فراتر از کایروپراکتیک است.

3. هیپنوتیزم – هیپنوتیزم یکی دیگر از تکنیک هایی است که دیده می شود به بعضی از افراد قد بلندتر کمک می کند. این کار بر روی همه نیست.

4- مکمل های طبیعی – مصرف کلسیم ، چند ویتامین ، ویتامین D و کندرویتین و گلوکزامین می تواند به رشد قد شما کمک کند. اینها بعضی از مکمل هایی هستند که بیشترین تأثیر را روی قدرت و قد استخوان شما می گذارند.

باید تمرین ها و تکنیک ها را از مربیان مناسب یاد بگیرید. لازم به ذکر است که در حالی که تمام این تکنیک ها باعث رشد قد بلند بسیاری شده اند ، اما همه آنها به همه کمک نکرده اند. در هر صورت ، بیشتر اینها به شما کمک می کند تا سالم و پر انرژی باشید. شما باید این موارد را با سالم تکمیل کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6123198

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد