افسانه های افزایش قد

افزایش قد تضمینی با ورزش

((افزایش قد تضمینی با ورزش مقاله قبل تر))

بیایید برای یک لحظه فراموش کنیم که بحث ها واقعاً چیست ، موضوعات. برای تماشای مناظره جمهوریخواهان با خاموش شدن صدا ، چه فایده ای برای شما خواهد داشت؟ آیا یک نامزد بر اساس زبان بدن بایستد؟ آیا کسی به خصوص بر اساس کمد لباس بایستد؟ آیا ترکیبی از این دو خواهد بود؟

با داشتن بیش از 25 سال تجربه در زمینه طراحی ، خرده فروشی و خرید پوشاک مردانه برای مجموعه من و سایر مجموعه های لباس ایتالیایی با کیفیت بالا ، می توانم بگویم که تماشای این مناظرات بدون صدا بر اساس آنچه که نامزدها برای هر یک از آنها می پوشند بسیار جالب است. . برای اهداف اینجا و همانطور که می توانید از عنوان این مقاله بخوانید ، در حال جستجو در اینترنت برای تولید کننده پیراهن های ریک پری بود. من نمی دانم چه کسی آنها را ساخته و یا از کجا ساخته شده است. من فکر می کنم علاقه به پیراهن او بیشتر به دلیل اندازه و قد یقه او نسبت به سایر کاندیداها است. ((افزایش قد تضمینی با ورزش مقاله قبل تر)) 

بیشتر پیراهن های لباس از ارتفاع یقه استاندارد در قسمت عقب 1.25 تا 1.5 اینچ است. این ارتفاع یقه تمایل دارد که افراد بیشتری را در خود جای دهد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا سر خود را به اطراف بچرخانید و در مقابل خط فک خیلی بالا نروید. اگر به پیراهن های ریک پری توجه کردید ، یقه او نزدیک می شود یا ممکن است دو اینچ قد داشته باشد. دلیل اینکه این را می گویم ، بدون داشتن دانش دست اول ، این است که من شخصاً گردن بلند دارم و عاشق یقه دو اینچی هستم. برای من در حالت صحیح زیر خط فک من قرار دارد. سرم به نظر نمی رسد که انگار روی خود یقه نشسته است. همچنین باید یقه پیراهن بیشتری از پشت یقه ژاکت کت و شلوار خود را نشان بدهم.

اگر پخش YouTube از مباحث مختلف را مشاهده می کنید ، می بینید یقه او زیاد است و به خط فک نزدیک می شود. از نظر شکل و سبک بدن یقه ای که نزدیک است یا در دو اینچ قرار دارد برای او خیلی زیاد است. او باید در ارتفاع یقه استاندارد 1.25 تا 1.5 اینچ باشد. من اعتقاد دارم که اگر چیزی مانند یقه پیراهن شما وجود داشته باش ((افزایش قد تضمینی با ورزش مقاله قبل تر)) د و شما را به عنوان رئیس جمهور جلوه دهد ، باعث می شود حضور پررنگ تر و ریاست جمهوری تر جلوه کند. من حدس می زنم در این روز و سن شما به همه چیز احتیاج دارید تا راه خود را برای کسب نامزدی یا یک انتخابات انتخاب کنید. رنگ اشتباه می تواند شما را از کار بیاندازد زیرا این عکس در عرض چند ثانیه می تواند در سراسر جهان باشد.

نتیجه گیری من که ممکن است از پاراگراف بالا نتیجه بگیرید این است که ریک پری باید پیراهن خود را تغییر دهد. نه این که ممکن است کیفیت مناسب نباشد یا متناسب بودن آن ممکن نباشد ، اما سبک یقه آن به سبک بدن او مربوط می شود ، بهترین ارائه ای را که می تواند در مقابل رسانه های آمریکایی و عموم آمریکایی داشته باشد به او نمی دهد. گرچه ظریف آن ممکن است یک یقه پیراهن مناسب باشد ، جدید ، تمیز و ترد بسیار مهم است.

فیلیپ پراودا ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6652884

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد