افسانه های افزایش قد

افزایش قد بعد از 25 سالگی

((افزایش قد بعد از 25 سالگی مقاله قبل تر))

ایروبیک ورزشی ورزشی شدید است که با آزادسازی بسیار هیجان انگیز است. توانایی پرواز با سرعت و ارتفاع بسیار زیاد هنگام انجام مانورهای شگفت انگیز یک دستاورد بزرگ محسوب می شود ، به خصوص اگر بدون مجوز خلبان این کار را انجام دهید. ایروبیک خیلی طولانی شده است و منشاء آن به همان اندازه خود ورزش جالب است. در اینجا برخی از حقایق جالب و چیزهای بی اهمیت در مورد یکی از بهترین ورزش های ماجراجویی در بازار وجود دارد.

1. اولین عملکرد هوازی ضبط شده در سال 1904 توسط برادران رایت انجام شد ، زیرا آنها اولین مانور هوازی را انجام دادند که یک چرخش بانکی 360 درجه بود. آنها برای اجرای این مانور هوازی از یک سیستم پیچش بال استفاده کردند.

2. اولین حلقه توسط سپهبد ارتش روسیه ، پترو نیكاویویچ نسترووف در 9 سپتامبر 1913 انجام شد. وی به دلیل ریسك كردن اموال ارتش دستگیر شد ، اما به دلیل مرگ شیرین کاری ، او پس از آن قهرمان شد و به عنوان كاپیتان ارتقاء یافت.

3- ایروبیاتیک سطح پایین در مقایسه با ایروبیک سطح بالا به تمرین و تمرین شدیدتری نیاز دارد. توانایی یک خلبان در انجام ایروبیک سطح پایین برای اولین بار قبل از اینکه به او اجازه داده شود برای کاهش قد که در آن اجازه پرواز عملکرد خود ((افزایش قد بعد از 25 سالگی مقاله قبل تر))  را دارد ، بررسی می شود.

4- شریلا جانسون ، در سن 14 سالگی ، جوانترین خلبان پرواز در یک رقابت هوازی است. وی از زمانی که محدودیت سنی این ورزش در 17 سال تعیین شده است ، وی جوانترین جوان خواهد بود.

5- از دهه 1950 در یک نمایش تماشاگر هوا هیچ تلفاتی رخ نداده است. مقررات ایمنی در مورد هوازی بسیار دقیق ، مطلق و کامل است ، رعایت آن یک ضرورت است.

6. هنری هایگ Sr قدیمی ترین خلبان برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان در حمل و نقل هوایی در 64 سال سن است. برای جالب تر شدن این دستاورد ، وی با استفاده از هواپیمایی که در دهه 1970 با دو دست خود ساخته شد ، در مسابقات قهرمانی را بدست آورد.

7. رولت ها تیم هوازی سلطنتی هوایی سلطنتی استرالیا هستند. در هنگام انجام مانورهای شگفت انگیز و ناهنجاری های هوازی ، اعضای تیم رولت مربیان پرواز در مکتب پرواز مرکزی نیروی هو ((افزایش قد بعد از 25 سالگی مقاله قبل تر)) ایی هستند

8- معروف ترین هواپیمای هوازی ، پیتز ویژه است که به طور خاص برای پروازهای هوازی طراحی شده است. ساخته شده توسط مردی به نام Curtis Pitts.

9. لینکلن بیشی “پدر پرواز هوازی” است.

10. بتی اسکلتون اولین زنی بود که مانور هوازی را به عنوان “برش روبان معکوس” در مسابقات بین المللی هوازی در سال 1949 انجام داد.

سلام ، من هارون فیشر هستم و چیزی نیست که بیشتر از آن دوست داشته باشم در میان ابرها و چرخاندن جهان وارونه در یک پرواز هوازی. اگر به دنبال یک سوار وحشی هستید ، یا فقط یک تجربه کاملاً منحصر به فرد ، یک پرواز شادی را [http://madaboutsports.com.au/Adventure-Sports/Air/Aerobatics] برای سوار شدن به شما توصیه می کنم

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4989069

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد