افسانه های افزایش قد

افزایش قد بعد از 20 سالگی

((افزایش قد بعد از 20 سالگی مقاله قبل تر))

“غول جوان” یکی از بسیاری از افسانه های عجیب و قابل توجه است که هرگز محبوبیت پیدا نکرد. همانطور که بسیاری از افسانه ها انجام می دهند ، با این جمله که مطمئناً اخیراً چنین اتفاقی نیفتاده است. کشاورز قصه یک فرزند دارد که مضراب است. جالب است بدانید که چند نفر از مردم گذشته به طور معمول دارای انگشت شست در داستان ها هستند ، چنین شخصیت هایی می توانند نشان دهند و آگاهی از وقایع پیش روی آنها و این بدان معنی باشند.

از حدود 900 میلادی تا 1200 میلادی در اروپا که تقریباً امروز قدشان بلند است ، با گذشت زمان متوسط ​​قد آنها شروع به نزول کرد. جالب است بدانید که اهمیت تغذیه تا چه اندازه مهم است ، و چگونه به نظر می رسد وجود یک انگشت شست و شوی نشان دهنده فقر در افراد مختلف است. در عین حال البته ساختن شخصیت اصلی یک مضحک است که بخشی از آن باعث می شود تا دلهره های آنها مهمتر شود و در مورد این داستان ، این شاهکار در حال رشد و بزرگ کردن انگشت شست به یک غول است. زیرا هرچه انگشت شستشو در میدان است با غول پدرش فرا می رسد و او را گول می زند. این غول زن سپس به عنوان مادری عمل می کند که سالها از او پرستاری می کند و باعث رشد و نمو می شود. بعد از این که غول جوان اکنون مدتی بزرگ شده است ، مادر جدیدش او را به جنگل می برد و او را به یک نهال می رساند ، اما این غول را که تصمیم می گیرد که غول جوان برای قوی تر شدن نیاز به مراقبت بیشتری دارد ، راضی نمی کند. سه بار غول پیکر قبل از اینکه مادر جدیدش راضی شود ، درختان را در جنگل پاره می کند ، وقتی بزرگترین درخت بلوط در جنگل را پاره می کند و در نیمه می خورد.

پس از خشنود کردن مادر فرزندخواندگی خود ، او به والدین خود بازمی گردد که در ابتدا از او می ترسند و انکار می کنند که او فرزند آنهاست. اما او آنها را به روابط خود متقاعد می کند ، پس از آن او همه چیز را برای آنها شکار می کند بدون کمک اسب ها ، و سپس خانه اسب را حمل می کند. پسر از پدرش پرسنل خود را می خواهد و پدرش نیز بهترین تلاش خود را می كند تا یكی از آنها را تأمین كند ، اما غول جوان هر كاری را كه پدرش به او داده می شكسته است. فهمید که پدرش دیگر نمی تواند برای او غول جوان را ترک کند.

جالب است که توجه داشته باشید كه وقتی او كوچك بود كاری را كه می خواست انجام دهد کمک به پدرش بود ، وقتی بزرگ شد برای مدت كوتاهی کارهای بزرگی انجام داد اما والدین خود را ترك كرد زیرا دیگر نمی توانند به او كمك كنند ((افزایش قد بعد از 20 سالگی مقاله قبل تر)) . مطمئناً برای به وجود آمدن عصر اکتشاف و دوران صنعتی ، کودکان مجبور بودند پدر و مادر خود را به طور انبوه ترک کنند و سپس در خانه بمانند تا به آنها کمک کنند. همانطور که ممکن است از چنین رویدادی پیش بینی شود ، غول جوان می رود تا یک اسمیت را پیدا کند و در ازای حق ضربه زدن به او ، برای اسمیت کار می کند. smith بودن حریص با این شرایط موافق است. با این حال این غول نمی تواند در جعل قدرت بسیار خوبی انجام دهد زیرا او بسیار قدرتمند است ، بنابراین پس از تهیه ضربه میله ای از فلز را به عنوان کارمندان خود ترک می کند.

غول پیکر سپس در ازای حق ضربه زدن به ضیافت ، پس از گذشت یک سال ، برای ضمانت نامه کار می کند. بالی نیز حریص با این امر موافق است. پس از این غول وظایف خود را به خوبی انجام می دهد؛ اما او مخفیانه جلوی کارگران دیگر را می گیرد تا خود را بهتر جلوه دهند. او در خواب است و در حقیقت کار به دلیل اندازه زیادش برای او چندان دشوار نیست ، این سخت است كه اخلاق كاری ممكن است با دهقانان و دیگران دوران پیش از ویكتوریا ارتباط داشته باشد. به نظ ((افزایش قد بعد از 20 سالگی مقاله قبل تر)) ر می رسد این نشان می دهد که یک مقدار مشخصی از تمایل به تنبلی ، و بهتر به نظر رسیدن در آن زمان ممکن بود. علاوه بر این ، هنگامی که Young Giant با ضرب و شتم به هر دو رئیس و همسرش ، داستان را خاتمه می دهد ، و تقریباً برای همیشه آنها را از طریق هوا می فرستد ، به نظر می رسد که در همه اوقات تمایل به ضرب و شتم به کسانی که مسئول هستند ، خصوصاً باید چنین افرادی حریص باشند. از بسیاری جهات جنبه های این داستان ، شیوه خنده دار در کار غول پیکر ، و کارفرمایان حریص و مجازات شده برای آن ، آن را معادل کمدی اداری مدرن می سازند. در حالی که چنین کمدی ها را نمی توان کاملاً جدی گرفت ، با توجه به احساساتی که نسبت به ساختار اجتماعی زمان آن زمان وجود دارد ، به میزان معینی از حقیقت اعتصاب می کنند.

Ty Hulse در حال حاضر به اجرای یک سایت داستان zeluna.net-A Fairy Tale ، به عنوان Dragonsmeet.net کمک می کند تا بازی های RPG را بصورت آنلاین بازی کنید [http

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/899212

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد