افسانه های افزایش قد

افزایش قد بعد از ۲۰ سالگی

((افزایش قد بعد از ۲۰ سالگی مقاله قبل تر))

آیا قبل از تصمیم به خرید آن ، به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرگرمی نمایشگاه روتاستاک هستید؟ شما در جای مناسب فرود آمده اید. من احساس سردرد در جستجوی قفس همستر را دارم. من زمان زیادی را صرف جستجوی بررسی های مختلط در اینترنت کرده ام. با این حال ، پس از سرگرمی روتاکاک Fairground Fun من ، این 3 حقیقت را پیدا کردم که مادران درمورد سرگرمی روتاستاک فوروارد فاش کردند که دقیق ترین آنهاست.

حقیقت شماره 1: برای 1 سوری و 2 کوتوله به اندازه کافی بزرگ است

صاحبان مجرب توصیه می کنند قفس همستر سوری حداقل H12 “x W12” x D24 “(H30.5cm x W30.5cm x D61cm) و 2 قفس همستر کوتوله حداقل H16” x W16 “x D20” (H40cm x W40cm x D50cm).

ابعاد قفس هامستر Rotastak Fairground Fun اندازه گیری H22.5 “X W20” X D29.5 “(H57cm X W51cm X D75cm) بزرگتر از فضای مورد نیاز همسترهای سوری یا کوتوله شما است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که حیوان خانگی دو ((افزایش قد بعد از ۲۰ سالگی مقاله قبل تر)) ست داشتنی شما بیش از فضای کافی برای کشف و بازی در آنجا خواهد داشت.

حقیقت شماره 2: برای همسترهای باردار مناسب نیست

اگرچه Fairground Fun فضای زیادی را برای همستر شما فراهم می کند ، اما نمی تواند یک شخص باردار را در خود جای دهد. لوله‌های بادی و ارتفاع قفس منبع خطر برای نوزادان است.

نوزادان همستر زیاد دور می زنند و ممکن است از ارتفاع بیفتند و مجروح شوند یا حتی بمیرند. احتمال دیگر این است که همستر مادر نتواند نوزادان خود را در لوله‌ها پیدا کند. این برای نوزادان خطرناک است زیرا آنها نمی توانند طولانی و بدون غذا و گرمی از مادرشان زندگی کنند.

حقیقت شماره 3: لوله ها به اندازه کافی بزرگ برای مردم سوریه و به اندازه کافی برای کوتوله ها کوچک هستند.

من 8 همستر روبروروسکی دارم و همسترهای م ((افزایش قد بعد از ۲۰ سالگی مقاله قبل تر)) ن می توانند 3 ماه لوله ها را مدیریت کنند! همسترها به دلیل داشتن بدن انعطاف پذیر ، اندام های قوی و شانه ها در پاک کردن موانع بسیار خوب هستند. کوتوله های شما ممکن است در ابتدا با یک چالش کوچک روبرو شوند ، اما هنگامی که آن را آویزان کردند ، آنها دوست دارند کوهنوردی را از طریق لوله ها تجربه کنند.

همسترهای سوریه از نظر اندازه بزرگتر هستند و در اینترنت افرادی وجود دارند که ادعا می کنند سوریه نمی تواند داخل لوله ها قرار بگیرد. من در یوتیوب فیلم هایی دیده ام که مانور مانیتور همستر سوری در لوله های روتاستاک را بدون هیچ مشکلی نشان می دهند.

اینجا را کلیک کنید: http://www.squidoo.com/rotastak-fairground-fun-review خود را متقاعد کنید که یک موش بزرگ سوری قادر به مانور لوله های Rotastak است.

همچنین می توانید نظرات را توسط مادر بخوانید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4482130

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد