افسانه های افزایش قد

افزایش قد بعد از پریود

((افزایش قد بعد از پریود مقاله قبل تر))

یکی از محبوب ترین نقاط کشور ، خانه اپرای سیدنی است. در حقیقت ، این فهرست در فهرست میراث جهانی سازمان آموزشی ، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) در سال 2007 گنجانده شده است. این موسسه به عنوان مجموعه برجسته شهری برای مجسمه سازی توصیف شده است که به شکلی خارق العاده ارائه شده است.

جز جزء مکان های معروف در کشور ، جزیره فریزر نیز در لیست میراث جهانی یونسکو که در سال 1992 ایجاد شده است درج شده است. در واقعیت ، این مربوط به سواحل پانوراما یا مناظر بی نظیر زیر آب آن نیست بلکه همه چیز در مورد ماسه های موجود در منطقه است. در اصل ، این مکان با اندازه گیری 1840 کیلومتر مربع ، رکورد بزرگترین جزیره ماسه ای جهان را دارد.

سایر حقایق شما در مورد جزیره فریزر نمی دانید

با عرض متوسط ​​20 کیلومتر و 123 کیلومتر طول ، بدون شک بزرگترین جزیره ماسه ای جهان است. در واقع تپه های شنی آن دارای کل زمین 168.9 کیلومتر مربع و 240 متر ارتفاع است. علاوه بر این ، اینها برخی از حقایق جزیره ای هستند که ممکن است شما نشناسید:

1. حتی اگر این جزیره شن باشد ، هنوز هم می توانید مناطق مسکونی زیادی را ببینید. 100 نفر در جزیره فریزر زندگی می کنند گرچه تعداد این تعداد در فصول اوج به میزان قابل توجهی افزایش می یابد ، زیرا تعداد زیادی از گردشگران از آن بازدید می کنند.

2. باتلاق های باشکوه ، دریاچه ها ، درختان ، گیاهان و سواحل جزیره باعث می شود تا از این منظره چشمگیرتر شود. این باعث می شود که بسیاری از مردم نه تنها خود جزیره فریزر بلکه از بسته تعطیلات که توسط استراحتگاههای مختلف در این نزدیکی ارائه می شود ، لذت ببرند.

3. اگر مردم می توانند در جزیره ماسه ای زندگی کنند ، حیوانات نیز می توانند همین کار را  ((افزایش قد بعد از پریود مقاله قبل تر)) انجام دهند. در حقیقت ، بیش از 300 گونه از حیوانات در این مکان باشکوه زندگی می کنند. این شامل قورباغه های اسیدی ، لاک پشت ها ، سوسک های غول پیکر غول پیکر ، کوسه های ببر ، طوطی های زمینی ، ماسوره های عظیم ، دلفین ها و نهنگ های کله پاچه است.

4- تماشای نهنگ یک اتفاق هیجان انگیز در جزیره است اما گذشته از آن ، این مکان همچنین مکانی برای تماشای پرندگان است. برخی از گونه های رایج پرندگان که در سرزمین شگفت انگیز فریزر دیده می شوند عبارتند از: Wading Birds ، Flycatchers ، Crested Terns ، Eagles Sea White Bellies ، Fairy Wrens ، Krah Brahminy Kites ، Robins و Honey Eater.

در آن طرف جزیره فریزر ، سواحل خارق العاده و جذاب هیروی خلیج دیده می شود. رایج ترین ماجراجویی در این مکان ، تماشای نهنگ است. بنابراین واقعیتهای هیجان انگیز در هروی بیوی چیست که باعث می شود بازدید از آن ارزشمند باشد؟ در اینجا برخی از:

5. در سال 1770 ، هروی خلیج توسط کاپیتان جی ((افزایش قد بعد از پریود مقاله قبل تر)) مز کوک تأسیس شد اما نام این جزیره از لرد آگوستوس هروی (برتر کاپیتان کوک) گرفته شده است. در آن زمان ، کاپیتان کوک نمی فهمید که جزیره فریزر و هروی خلیج در همان کشور قرار دارند.

6. خلیج به عنوان یکی از بهترین مناطق تفریحی کوئینزلند و منطقه ای مناسب برای گردشگران در نظر گرفته می شود. در حقیقت ، اگر می خواهید در جزیره فریزر ، گشت و گذار کنید ، می توانید به راحتی به Hervey Bay بروید.

7. که به عنوان پایتخت تماشای نهنگ استرالیا شناخته می شود ، اغلب در اوت تا نوامبر مکان بسیاری از گردشگران است. این ماه ها لحظه های مناسبی هستند که نهنگ ها مهارت های جذاب را نشان می دهند. حتی اگر جرات دارید می توانید این غول های ملایم را لمس کنید یا حتی آنها را ببوسید.

هنگامی که پاهایتان را در زمین فرود آوردید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8541071

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد