افسانه های افزایش قد

افزایش قد بعد از زایمان

((افزایش قد بعد از زایمان مقاله قبل تر))

چه کسی گفت مردان نمی توانند مدل مو بزنند؟ در اینجا سبک های بزرگ منفجر کننده ای وجود دارد که می توانید برای آنها اقدام کنید:

مدل موی تند و تیز

برای دیدن برش عالی باید از یک آرایشگر با تجربه بازدید کنید. آرایشگر ضلعها را بیش از قسمتهای بالا قطع می کند و ظاهری جسورانه به شما می بخشد. می توانید ریش ها را روی آن بگذارید یا آنها را برش دهید.

بازگرداندن بافت

این فقط به مدل موی تند و تیز شبیه است که قسمت بالایی آن طولانی تر است و بافت آن جالب است و به آن قدری اضافه می شود. برای زیبایی قیچی زیبایی از قسمت بالا آن را ببافید تا ظاهری بافتنی به آن ببخشد. سپس شما باید خشک را بزنید و رشته ها را به طرف آن بچرخانید.

برای به پایان رساندن ظاهر باید دو طرف را اصلاح کنید تا ظاهری صاف داشته باشد.

قفل موج دار

برای مردانی که موهایشان طبیعی است موج دار است. همچنین در صورت داشتن هر نوع موی دیگر ، می توانید ظاهر زیبایی بکشید. شما فقط باید به یک آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید. قفل های موج دار در تاج باید سه اینچ یا طولانی تر باشد. برای اینکه جلوی کاملی به آنها ببخشید و به عقب برگردانید.

برای ایجاد قطع ارتباط با ریش کامل ، طاس طرفین و عقب را محو کنید.

انفجار Mohawk

اگر موهای بلندی دارید باید با بریدن آن در موهاو ((افزایش قد بعد از زایمان مقاله قبل تر)) ک مورد توجه مردم قرار بگیرید. از آرایشگر خود بخواهید در حالی که قسمت بالای آن را با رشته های طولانی تر می کند ، به مینی محو کند. نکته جالب در این برش این است که حفظ آن به راحتی تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در قسمت بالای موهای خود مو را حفظ کنید.

بالا کثیف

این برش ایده آل برای بچه های تنبل است زیرا نیازی به حفظ مو ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از آرایشگر بخواهید که تیغها را به طرف خود محو کند و قسمت بالا را دست نخورده بگذارد. برای ایجاد ظاهری کثیف ، موهای خود را به عقب و جلو فشار دهید.

راهنمایی در مورد مراقبت از موهای منفجر

موهای دمیده عالی هستند ، اما شما باید از آن مراقبت کنید تا مدت زیادی طول بکشد. در اینجا نکاتی درباره نحوه انجام این کار آورده شده است: ((افزایش قد بعد از زایمان مقاله قبل تر)) 

آن را درست بشویید: برای تمیز کردن موهای خود از شامپو و تهویه مطبوع غنی استفاده کنید. از مواد شیمیایی خشن مانند گلوتالدئید و تیوگلیکولات خودداری کنید. اگر در منطقه ای با آب شور زندگی می کنید ، از فرو بردن مو در آب نمکی به زودی پس از درمان خودداری کنید. این امر باعث می شود كه از ورود به استخر یا اقیانوس خودداری كنید. این امر برای جلوگیری از آسیب رسیدن موها به وسیله نمکی است که تمایل به تضعیف پیوندهای ایجاد شده در طول درمان دارد.

نتیجه

در بالا برخی از بهترین مدل های مو منفجر کننده برای مردان و نحوه مراقبت از آنها آورده شده است. برای داشتن ظاهری جالب باید رنگ موهای خود را در نظر بگیرید.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9316550

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد