افسانه های افزایش قد

افزایش قد بعد از بلوغ

((افزایش قد بعد از بلوغ مقاله قبل تر))

پیش از سال 2010 ، بسیاری از برنامه های کاربردی تلفن همراه در فروشگاه iTunes وجود داشت ، عملکرد آنها بیش از کمی شیطنت بود. با این حال ، اپل خیلی دلسردانه نسبت به تیتراژ بیشتر برنامه هایی از این دست – و بیشتر آنها ممنوع شده بود ، بسیار به ناامیدی بسیاری از کاربران آیفون در سراسر جهان. ما در اینجا به برخی از برنامه های تلفن همراه واقعا سکسی نگاه می کنیم که دیگر در دسترس نیستند ، یا هنوز در iTunes حضور دارند:

1. انفجار بیکینی – تصاویر از hotbods در بیکینی های ity-bitsy – این چیزی بود که این برنامه آیفون نسبتاً نامگذاری شده به کاربران ارائه می داد. عکس ها (حداقل اکثر آنها) بسیار زیبا از نظر زیبایی شناسی ضبط شده اند – و هیچ اشاره ای به ابتذال وجود ندارد. احتمالاً اپل از این موضوع آگاه نبود که می توان تصاویر قابل اعتراض بیشتری را در هر فیلم استاندارد با درجه R مشاهده کرد. انفجار بیکینی سکسی بود ، اما مطمئناً فرومایه نبود.

2. بازی سکسی – برنامه بازی با لمس شهوانی در مورد آن. بازی سکسی نمایانگر قد تخیل از طرف توسعه دهندگان برنامه تلفن همراه است – که شامل یک چرخ مجازی در برنامه شد. چرخ باید چرخانده می شد (عملاً ، نوعی از چرخش بطری) ، و اگر برنده شدید ، باید به … خوب … قسمت مربوط به بدن عضو عضو سوزناک جنس مخالف را لمس کنید. حتی گزینه های تنظیم شخصی نیز وجود دارد که بازی را جالب تر می کند.

3. LoveLine – این یکی در واقع یک برنامه اشتراک دانش است و احتمالاً به همین دلیل است که از عصبانیت اپل فرار کرد. هنگامی که LoveLine در دستگاه iOS شما تنظیم و راه اندازی شد ، فرضیه دکتر درو ظاهر می شود – کلیه جزئیات مربوط به (و جالب!) در مورد جنبه فیزیکی عاشقانه را ارائه می دهد. نه کاملاً از نوع اطلاعاتی که می خواهید کودک شما به آن گوش دهد – اما اصلاً برنامه بدی نیست!

4- صفحه پوما – احساس می کنید که کارگزاران بورس حرفه ای خسته کننده و سرسخت هستند – بدون هیچ گونه تفریحی برای تفریح ​​و هیجان؟ از تعداد زیاد مدیران Dow Jones که برنامه Puma Index را در تلفن خود داشتند تعجب خواهید کرد. مدل های زن مجازی نمایش داده شده در برنامه وجود دارد – هر کدام نماینده سهم یک شرکت هستند. با شروع به سقوط قیمت سهام ، مدل ها شروع به نوسان کردند (درست می خوانید!). این یک چیز خوب است که هیچ شرکت توسعه برنامه تلفن همراه هنوز به فکر ایجاد چنین برنامه “تجارت-دیدار-لذت” نیست!

5. iJiggly – باشه ، این برنامه باعث انحرافی شد و سزاوار آن بود که از فروشگاه iTunes برکنار شود (نباید در وهله اول گنجانده شده بود!). هیچ ویژگی دیگری در این برنامه وجود ندارد به جز نمایش یک جفت جیگری … خوب ، احتمالاً شما قبلاً حدس زده اید که چه چیزی باشد. دبیرستانی ها با خیال پردازی های واضح وقتی iJiggly ممنوع شد ناراحت بودند ، اما والدین احساس آرامش بخشیدند.

6. ماکسیم – هر شماره مجله پر از عکس هایی از لباس های کاملاً پوشیده است و نسخه اپلیکیشن موبایل آن برای محبوبیت زیاد زمان زیادی نکشید. این نرم افزار را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد ، در حالی که باید یک قیمت اسمی پرداخت شود – برای دریافت عکسهای با پوشش داغ از شماره های جدید. در طی یک روز طولانی و کسل کننده ، نگاه کردن به شکل ساعت شنی یک ایده بسیار جالب است ، درست است؟

7. زندگی جنسی بزرگسالی – نام این همه را می گوید. یک متخصص متوسط ​​در زمینه توسعه ((افزایش قد بعد از بلوغ مقاله قبل تر))  برنامه آیفون نمی تواند در مورد جزئیات عمیق در مورد موقعیت های جنسی ، لذت بخشیدن در حین انجام حرکات جسمی و حتی اطلاعات ارگاسم که این “برنامه برای بزرگسالان” ارائه می کند ، تصور کند. اگر شریک پایداری داشتید ، می توانید از “اجراهای” مقاربت او نیز پیگیری کنید.

8- اکالیپتوس – فقط خیره شدن به بدنهای نیمه برهنه چیز شما کاملاً نیست؟ در میان برنامه های خواندن آیفون کمی شهوانی ، اکالیپتوس احتمالاً قابل توجه ترین است. نزدیک به 21000 ادبیات جنسی معروف را می توان در این برنامه مطالعه کرد – از جمله کتاب مقدس هند آموزش جنسی ، Kamasutra. این یک برنامه پولی است – اما سلام ، هیجان خواندن چنین متن های سکسی باعث می شود هزینه بیش از ارزش آن باشد!

9. iGirl – هنگامی که اپل اعلام کرد که iGirl ممنوع است ، بسیاری از افراد جوان تقریباً احساس درد یک شکست را حس کردند. توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه این یکی باید برای ایجاد برنامه ((افزایش قد بعد از بلوغ مقاله قبل تر))  ای که دوست دختر واقعی جیب هزاران کاربر در سراسر جهان شده بود ، اعتبار داشته باشند. به غیر از تعامل با شخص ساده و معصوم مجازی ، مردم همچنین می توانند به او بگویند که در موقعیتهای شرجی و اغوا کننده بازی کند. با iGirl از بین رفت ، یک منبع خوب سرگرم کننده سکسی برای صاحبان آیفون از بین رفت.

10. جذابیت جنسی شما چیست؟ – احتمالاً کمترین ایراد از برنامه های ذکر شده در این لیست. این یکی هنوز برای بارگیری در دسترس است ، و به شما کمک می کند تا تایید کنید (یا در غیر این صورت!) آیا شما واقعاً یک شکارچی خوش تیپ هستید یا نه. این برنامه در قالب یک مسابقه سرگرم کننده (شامل بیست سوال) طراحی شده است. اگر به آنها صادقانه پاسخ دهید ، ایده ای از گرمای خود را به دست خواهید آورد.

11. Playboy – از زمان ممنوعیت برنامه های سکسی آیفون ، توسعه دهندگان از ساخت برنامه هایی مانند برنامه مجله Playboy به خوبی خودداری کرده اند. درست از بدنهای زن برهنه (اما مناسب!) و شوخی های مبتذل ، تا اظهارات نژاد پرستی – این برنامه همه را داشت ، و ممنوعیت آن فقط برای همه اهداف ، موضوع بود. بازی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد