افسانه های افزایش قد

افزایش قد بطور طبیعی

((افزایش قد بطور طبیعی مقاله قبل تر))

همه زن و مرد آرزو می کنند قد بلند و باهوش به نظر برسند. ما می توانیم تلاش کنیم تا هوشمندانه و مناسب به نظر برسیم ، اما رسیدن به قد آسان نیست. در واقع با کمی قاطعیت و برخورد درست می توانیم حتی پس از 18 سال از 2 تا 6 اینچ رشد کنیم. بسیاری از افراد فکر می کنند افزایش قد بعد از بلوغ امکان پذیر نیست.

در اینجا نکات رشد قد بعد از 18 سال ذکر شده است:

* برخی از افراد مکمل ها و تزریق های HGH مصرف می کنند. در واقع HGH (هورمون رشد قد) برای افزایش قد ضروری است اما باید به طور طبیعی تقویت شود. بعد از بلوغ تولید این هورمون در بدن کند می شود. این قرص ها و تزریق های خارجی در بدن وارد می شوند. این می تواند عدم تعادل عمده هورمونی در بدن ایجاد کند. شما همچنین می توانید عوارض جانبی مانند افزایش رنگدانه ، درد سر ، بی حالی ، حالت تهوع و غیره داشته باشید. خانم ها می توانند در مورد بارداری و بارداری خود نیز مشکلاتی داشته ((افزایش قد بطور طبیعی مقاله قبل تر))  باشند.

* عمل جراحی افزایش طول بدن به عملیاتی اطلاق می شود که در آن بخشی از استخوان از بخشی از بدن بریده شده و به استخوان های ساق شما وصل می شود. این باعث افزایش دائمی ارتفاع می شود. با تجزیه و تحلیل این روش باید فهمید که صرفاً ارزش ندارد. بسیار گران و پر ریسک است. همچنین باعث می شود شما برای چندین ماه در رختخواب بمانید. علاوه بر این ، اقدامات احتیاطی و مراقبت های عجیب و غریب زیادی را انجام می دهد. حتی اگر شما هیچ یک را از قرعه کشی نکنید ، خطرناک خواهد بود. این روش کاملاً به تخصص متخصصان نیز بستگی دارد.

* گزینه دیگر برای رشد 2 تا 6 اینچ بعد از سن 18 سالگی ، تمرینات کششی و یوگا به همراه رژیم غذایی مناسب است. شما باید به طور منظم و دقیق تمرین های حرکات کششی انجام دهید. میله ای را در اتاق خود حل کنید و هر وقت وقت داشته باشید ، روی آن آویزان کنید. همچنین باید فعالیت های تفریحی مانند توپ سبد و شنا ر ((افزایش قد بطور طبیعی مقاله قبل تر)) ا نیز انجام دهید.

* آب و فراورده های لبنی زیادی داشته باشید.

* حداقل 6 تا 8 ساعت شب بخوابید و رژیم متعادل داشته باشید.

* از غذاهایی سرشار از روی ، منگنز و فسفر استفاده کنید.

* وزن خود را حفظ کنید. این ممکن است مانعی در رشد شما باشد.

آیا می خواهید فقط 6 هفته از 2 یا 3 اینچ بلندتر شوید؟ معجزه نمی کند فقط از نظر علمی اثبات شده است. تضمین!

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید -> 2 تا 3 اینچ بلندتر بگیرید [http://bestfreetrials.org/get-taller-review]

ت

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2440426

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد