افسانه های افزایش قد

افزایش قد بصورت طبیعی

((افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر))

واقعیت غیرقابل قبول این است که افراد کمی در این دنیا جایگاه کمی دارند. شما نمی توانید طرز فکر دنیا را تغییر دهید ، اما مطمئناً می توانید قد خود را به سمت بهتر تغییر دهید. یک سرمایه گذاری اندک در یک کتاب تنها کاری است که شما باید برای افزایش قد خود در 2-3 هفته در عرض 6 هفته شروع کنید.

eBook Grow Taller 4 Idiots با استفاده از روشهای علمی اثبات شده در تغذیه ، ورزش ، خواب و وضعیت خوبی به شما ابزاری برای اثبات قد نسبت به شما ارائه می دهد. این روشها این امکان را دارند که قد شما را 5-6 اینچ افزایش دهند حتی اگر در دهه پنجاه خود باشید.

سؤال بارز اکثر شما ممکن است فکر کنید این است که آیا امکان افزایش قد بعد از بلوغ وجود د ((افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر)) ارد یا خیر. بله امکان دارد. چرا فکر می کنید بازوی پرتاب بیس بال 1-3 اینچ طولانی تر از دیگری است؟ چرا اسپورتون قد بلندتر از دیگران است؟ بدیهی است که شما می توانید کشش و بلندتر کنید.

فشار روی ستون فقرات می تواند از طریق تمرینات خاص و وضعیت مناسب تسکین یابد و در نتیجه سالهای بالاتر از بلوغ افزایش یابد. کتاب در تمام ساعات روز از جمله فضای خواب شما فضای زیادی را در این تمرینات و وضعیتهای مختلف اختصاص می دهد.

ورزش نقش اساسی در افزایش قد دارد. تمریناتی وجود دارد که باعث بهبود وضعیت استقرار بدن می شود ، تمرین هایی که باعث افزایش سطح هورمون رشد در بدن می شود ، تمرین هایی که باعث افزایش کشش و افزایش طول ستون فقرات می شود ، و تمرین هایی که باعث تقویت عضلات هسته ای برای حفظ افزایش قد می شود.

Grow Taller 4 Idiots این تمرینات را در مراحل برن ((افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر)) امه ریزی شده در طی 6 هفته ارائه می دهد. همچنین تمریناتی را نشان می دهد که می توانید قبل از خواب به رختخواب بروید. اینها در کشش بدن و به خواب رفتن عمیق کمک می کند.

خواب عمیق نقش مهمی در رشد قد دارد. هر مقدار ورزش بدون خواب طولانی و عمیق بی فایده است. برای به دست آوردن مزایای آن باید از عادت های صحیح خواب استفاده کرد. به عنوان مثال ، از استفاده از بالش خودداری کنید زیرا منجر به حالت خواب غیر طبیعی می شود و باعث شانه های گرد شده می شود.

در آخر به عادتهای غذایی خود توجه کنید تا قد بلندتر شوید. وعده های غذایی متعادل غذای کافی برای رشد قد را فراهم می کنند. یک بخش کامل در کتاب به تغذیه و عادت های غذایی اختصاص داده می شود تا اینچ اضافی به دست آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب ، ج

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2918979

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد