افسانه های افزایش قد

افزایش قد با مدیتیشن

((افزایش قد با مدیتیشن مقاله قبل تر))

کوتاه تر از حد متوسط ​​خیلی سرگرم کننده نیست. حتی اگر قد متوسطی داشته باشید ، گاهی اوقات توسط کسانی که قد قدم بلند دارند از نظر اجتماعی به چالش کشیده می شوید. در اینجا 5 نکته سریع برای افزایش قد شما در حال حاضر آورده شده است.

1. پر کردن بافت به پاشنه کفش. خند نکنید یک دوست هر روز این کار را انجام می دهد و اد ((افزایش قد با مدیتیشن مقاله قبل تر)) عا می کند که بسیار راحت است. در واقع او یک اینچ یا قد بلند تر به نظر می رسد.

2. بلندتر بایستید. اغلب فقط احساس کوتاهی می کنید زیرا سر خود را بلند نمی کنید ، شانه ها را به عقب و پشت راست می کنید. آن را در آینه امتحان کنید ، همچنین به نظر می رسد که انجام این کار را بلندتر و فرمانده تر کنید.

3. کفش آسانسور. این کفش ها به طور خاص برای پنهان کردن ضخامت کف طراحی شده اند ، در واقع مانند کفش های معمولی به نظر می رسند اما در داخل کفش فقط کف ضخیم است و چند اینچ اضافی دارد.

4- کشش. کمی بیشتر طول می کشد اما قطعاً بعد از چند ماه آویزان کردن در وارونه ، می توانید تفاوت را مشاهده کنید.

5- شکل دادن به شکم. نیم تنه شما طولانی ترین بخش بدن شماست. اگر فراتر از سالهای رشد خود باشید ، دیگر پاهای شما رشد نمی کند ، اما با انجام کارهای شکمی ، پیچ و مهره خود را ب ((افزایش قد با مدیتیشن مقاله قبل تر)) ه شکل طولانی تر سوق می دهید ، لطیف است اما به تنهایی نیم اینچ مناسب است

این یک لیست گسترده نیست اما می تواند شما را در جهت های جدید شروع کند. افزایش قد حتی پس از مرحله رشد انسانی برای کسانی که عزم و اراده دارند می توانند به روش صحیح دسترسی پیدا کنند و به آن بچسبند.

اطلاعات مهم – لطفا بخوانید!

من قصد دارم به شما نشان دهم ، قدم به قدم ، چگونه می توانید قد خود را ظرف 90 روز در حال حاضر افزایش دهید. تضمین کار! نه اگر نه ، اما به سادگی پیوند به صفحه بعد را دنبال کنید و قول می دهم که از آنچه یاد می گیرید متحیر خواهید شد! [http://www.instaheight.com]

از همین امروز از پتانسیل های بدنی کامل خود استفاده کنید. درباره یک راز غذایی کمی شناخته شده بیاموزید که باعث می شود قد شما بلندتر شود حتی اگر از n خود گذشته باشید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4163005

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد