افسانه های افزایش قد

افزایش قد با عمل جراحی

((افزایش قد با عمل جراحی مقاله قبل تر))

به دست آوردن چند سانتی متر اضافی در ارتفاع می تواند زندگی مردم را تغییر دهد. در حقیقت ، قد یک قدرت اجتماعی فرمانده به فرد می دهد که به هیچ وجه نمی توان از آن استفاده کرد. اگرچه یکی از دوستانم هر روز هر روز یک پاچه کاغذ توالت را به پاشنه کفشهای خود می ریخت و ادعا می کرد که نسبتاً راحت و مؤثر است ، اما روشهای ماندگار تری وجود دارد. در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

1 – غضروف
به غیر از طول استخوان ران و طول تنه ، یکی از راه های افزایش قد به طور طبیعی حتی بعد از بلوغ وقتی ارتفاع طبیعی شما به حد خود برسد افزایش سلامت ، تراکم و ضخامت غضروف است. ستون فقرات حاوی بیش از 20 مهره است و هر دیسک از غضروف ساخته شده است. فقط ضخامت چند میلی متر به هر دیسک اضافه کنید و در ارتفاع عمودی می تواند تا اینچ اضافه کن ((افزایش قد با عمل جراحی مقاله قبل تر)) د. شما می توانید این کار را با رژیم انجام دهید.

2 – وضعیت استقرار
این ممکن است خیلی واضح به نظر برسد ، اما از شنیدن افرادی که خود را کوتاه می دانند تعجب می کنید ، واقعاً قد نسبتاً خوبی دارند. ضخامت کف کفش خود را اضافه کنید و قد آنها طبیعی از بالاتر از حد متوسط ​​باشد اما پشت آنها را می کوبند و سر خود را به عنوان یک واکنش طبیعی در زندگی روزمره پایین می آورند و احساس نمی کنند قدرت کامل قد خود را نشان می دهند. این قطعاً یک راه مطمئن برای بلندتر شدن است ، به سادگی با ایستادن صاف و بلند با شانه های پشت و سر کج شده به طور طبیعی اما بالاتر. یک نخ خیالی را که از بالای سرتان مستقیماً به زمین می رود ، تصور کنید. امتحان کنید ، ممکن است شگفت زده شوید!

3 – جراحی
توصیه نمی شود ، به هر حال برای من خوب اس ((افزایش قد با عمل جراحی مقاله قبل تر)) ت ، من درباره این ایده که پاهایم جراحی شده به طور کامل در استخوان براق قطع شود ، عصبانی هستم … بسیار! اما برای برخی ، این ممکن است گزینه خوبی باشد. البته گران و بدون نیاز به گفتن آن ، دردناک است برای چندین ماه ، اما یک راه حل دائمی و مؤثر برای بدست آوردن چند اینچ است.

اطلاعات مهم – لطفا بخوانید!

من قصد دارم به شما نشان دهم ، قدم به قدم ، چگونه می توانید قد خود را ظرف 90 روز در حال حاضر افزایش دهید. تضمین کار! نه اگر نه ، اما به سادگی پیوند به صفحه بعد را دنبال کنید و قول می دهم که از آنچه یاد می گیرید متحیر خواهید شد! [http://www.instaheight.com]

از همین امروز از پتانسیل های بدنی کامل خود استفاده کنید. درباره یک راز غذایی کمی شناخته شده بیاموزید که باعث می شود قد شما بلندتر شود حتی اگر در گذشته و نه خودتان باشید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4162836

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد