افزایش قد با بارفیکس

((افزایش قد با بارفیکس مقاله قبل تر))

شما می خواهید قد خود را افزایش دهید ، مهم است که از مواردی که می تواند رشد شما را محکم کند پرهیز کنید. با انجام این کار ، به شما کمک می کنیم HGH یا هورمون رشد انسانی لازم که از غده هیپوفیز شما ترشح می شود را فشار دهید و در نتیجه به شما در رسیدن به حداکثر پتانسیل قد خود کمک می کند. انجام کارهایی که می توانند به افزایش قد کمک کنند در صورت انجام کارهایی که می توانند رشد شما را نیز تقویت کنند بی فایده است. به عنوان مثال ، خوردن مقدار زیادی غذای پروتئین که به افزایش قد شما کمک می کند و در عین حال خوردن غذاهای کربوهیدرات زیادی نیز کاملاً بی فایده است زیرا این دو اثرات متضادی بر تولید HGH دارند.

بنابراین عواملی که می توانند رشد شما را تحت تأثیر قرار دهند چیست؟ در اینجا برخی از عواملی که باعث بلندتر شدن قد شما می شود ، در اینجا آمده است: اگر می خواهید قد طبیعی خود را بلند تر کنید ، از این موارد جلوگیری کنید. بیایید با “کمبود خواب” شروع کنیم.

کمبود خواب:

ما می دانیم که “خواب” چقدر مهم است که به رشد و نمو برسیم. غده هیپوفیز ما بیشترین مقدار HGH را در حین خواب تولید می کند ، بنابراین این حس را به وجود می آورد که “کمبود خواب” قطعاً مانع از افزایش قد شما خواهد شد زیرا این به معنای محروم کردن بدن از مقدار زیادی از HGH تولید شده است. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که هر شب حداقل 8 ساعت خواب دارید.

کربوهیدرات خیلی زیاد:

وقتی کودک بودم ، به یاد می آورم والدینم همیشه به من می گفتند “اگر می خواهید سریع تر رشد کنی ، برنج بیشتر بخور” اما در آن زمان برای من و والدینم ناشناخته است ، کربوهیدرات های بیش از حد در واقع قد فرد را خیره می کنند. اگرچه ، انرژی زیادی به ما می دهد ، اما بخش اعظم آن دارای اثر خیره کننده است زیرا باعث افزایش انسولین در بدن می شود. انسولین ((افزایش قد با بارفیکس مقاله قبل تر))  تمایل به خاموش کردن تولید GH دارد. به همین دلیل است که کشورهای آسیایی که همیشه کربوهیدرات زیادی در رژیم غذایی خود مانند برنج و ذرت دارند ، نسبت به سایر کشورها چنین قد متوسط ​​کوتاهی دارند.

سیگار کشیدن:

سیگار کشیدن سیگار نیز از مواردی است که باعث افزایش قد شما نمی شود. هنگامی که شما در حال سیگار کشیدن هستید ، سطح اکسیژن خون شما کاهش می یابد و در عین حال مواد مضر تولید شده از سیگار مانند مونوکسید کربن افزایش می یابد. ما می دانیم که اکسیژن هنگام سلامتی ما چقدر مهم است. مونوکسید کربن مغز ، ماهیچه ها و بافت بدن اکسیژن شما را خراب می کند و بر سلامتی و البته رشد بدن ما تأثیر دارد. گذشته از تأثیر حیرت آور آن ، استعمال سیگار می تواند منجر به آمفیزم ، سرطان ریه و بیماری های قلب شود. بنابراین اگر سیگار می کشید ، بهتر است قبل از اینکه منجر به این بیمار ((افزایش قد با بارفیکس مقاله قبل تر)) ی ها شود ، آن را متوقف کنید.

نوشابه:

نوشیدن نوشابه نیز یکی از مواردی است که می تواند از افزایش قد شما نیز جلوگیری کند. نوشیدنی های گازدار کلسیم موجود در استخوان ما را تخلیه می کند. گذشته از آن ، سودا حاوی مقدار زیادی فسفر است که به شدت بر جذب کلسیم بدن شما تأثیر می گذارد. بنابراین مصرف مکمل های کلسیم در هنگام نوشیدن سودا کمکی نمی کند. مثل این است که شما به هیچ وجه کلسیم مصرف نمی کنید. ما می دانیم کلسیم برای رشد استخوان ما چقدر مهم است. بنابراین اگر می خواهید قد طبیعی خود را بلندتر کنید ، از نوشیدنی های گازدار خودداری کنید.

آیا نوشیدن قهوه و الکل باعث رشد شما می شود؟ در مورد وزنه برداری چطور؟ برای یادگیری اینکه آیا نوشیدن قهوه ، الکل و همچنین افزایش وزن ، y را متوقف می کند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3821491

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد