افسانه های افزایش قد

افزایش قد از نظر قرآن

((افزایش قد از نظر قرآن مقاله قبل تر))

در حالی که شاید سخت باشد باور کنیم که یک درخت می تواند عضو خانواده گل سرخ باشد ، درخت زالزالک دقیقاً همین است. این درخت به عنوان یک پرچین بی ارزش محسوب می شود ، این درخت همچنین دارای خواص غذایی و گیاهی بسیاری است.

چندین گونه درخت زالزالک در طی این سالها شکل گرفته است ، اما زالزالک اصلی در تاریخ بوده و اغلب هنوز هم به عنوان یک پرچین استفاده می شود. این نام در واقع نشانگر این کاربرد است ، به معنای آن اصطلاح قدیمی انگلیسی برای “پرچین خارپشت”. بومی آفریقا ، اروپا و آسیای مرکزی ، این درخت به همراه هیبریدهای خود به سرعت محبوبیت پیدا کرده و در بیشتر مناطق آمریکای شمالی رشد می کنند.

این درخت در مورد زیستگاه خود ظریف نیست. در شرایط آفتابی و همچنین سایه جزئی رشد می کند و در اکثر انواع خاک قابل تحمل است. طول عمر 400 ساله آن فقط به خصوصیات قابل توجه درخت می افزاید. ارتفاع 25 فوت طبیعی است ، با گسترش تقریبا مساوی تا 20 فوت. بیشتر گونه های درخت زالزالک خار دارند ، برخی از آنها به طول 5 اینچ می رسد. برگهای آن بسته به نوع آن متفاوت است.

دو بار در سال درخت زالزالک را در شکوفه می یابید و در ابتدا جوانه های کروی سفید و  ((افزایش قد از نظر قرآن مقاله قبل تر)) سفید رنگی به نمایش می گذارد. باز کردن برای نشان دادن گلبرگهای زیبا و سفید و یک مرکز صورتی. قسمت پشتی گل حاوی آغاز بذر است که با گذشت زمان پاییز ، به یک توت قرمز روشن تبدیل می شود.

یکی از دلایلی که درخت زالزالک به خوبی مورد علاقه مناظر قرار می گیرد این است که دارای چندین کاربرد است. انواع توت های درخت از دیرباز برای بهبود سیستم قلبی عروقی مورد استفاده قرار می گرفت. کنترل فشار خون بالا ، کمک به جریان خون در داخل و خارج از قلب ، اتساع عروق کرونر و کمک به قلب در استفاده از آن از مواد معدنی ضروری نمونه هایی از خواص دارویی توت زالزالک است. همچنین این ماده پر از آنتی اکسیدان هایی است که تصور می شود از ویتامین های A ، C و E قوی تر است.

مورد غفلت از موارد استفاده آشپزی درخت زالزالک نیست. یک بار درخت “نان و پنیر” خوانده می شد. برگهای آن هنگام جویدن تغذیه می شوند و از خوردن مجدد انرژی می گیرند و غوغایی را در  ((افزایش قد از نظر قرآن مقاله قبل تر)) شکم می گیرند. جوانه های برگ را می توان پخته و یا ساده میل کرد و یا به سوپ ها اضافه کرد. انواع توت ها از دیرباز برای تهیه ژله و مربا مورد استفاده قرار می گرفتند زیرا حاوی پکتین مخصوص به خود هستند. جوانه های گل به عنوان یک چاشنی برای غذاها جذاب هستند و همچنین خوراکی هستند.

اضافه کردن به لیست ارزش چوب درخت زالزالک است. از چوب تنه برای منبت کاری استفاده می شود و از چوب ریشه در ساخت جعبه ها استفاده می شود. هنگامی که به عنوان هیزم استفاده می شود ، چوب درخت زالزالک در گرمای بسیار شدید می سوزد. قادر به ذوب آهن است.

کاشت یک درخت زالزالک می تواند مزایای بسیاری به همراه آورد. ارزش دارویی ، آشپزی و چوب از زیبایی طبیعی آن نیست. جای تعجب نیست که e

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2825121

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد