افسانه های افزایش قد

افزایش قد از نظر علمی

((افزایش قد از نظر علمی مقاله قبل تر))

در حالی که تحقیق می کردم ، به تعدادی از واقعیت های کنجکاو ریه ها افتادم. یکی از واقعیت های شگفت آور که من کشف کردم این است که سلامت ریه های شما یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در زندگی شما تا چه مدت است. در زیر چندین واقعیت جالب دیگر درباره ریه ها به همراه برخی نکات برای حفظ ریه های شما و نگه داشتن آنها در وضعیت کاری مناسب وجود دارد.

ریه های طبیعی حدود 5 لیتر هوا را در خود نگه می دارند. این رقم با توجه به سن ، قد ، سن ، جنس ، وزن و میزان فعالیت بدنی می تواند متفاوت باشد. در زنان تمایل به داشتن 20-25٪ کمتر از ریه ها نسبت به مردان و افراد قد بلند بیشتر از افراد کوتاه قد دارند. روش های زیادی برای بهبود کارآیی ریه ها و حفظ سلامتی ریه ها با افزایش سن وجود دارد. در زیر چند مورد از این تکنیک ها ذکر شده است: (توجه داشته باشید که قبل از شروع هرگونه برنامه ورزشی دقیق باید با پزشک خود مشورت کنید.)

ورزش نقش مهمی در سلامت ریه های شما دارد. برای سالم نگه داشتن سیستم تنفسی یک ماده ضروری است. تقریباً همه می توانند با انجام برخی تمرینات خاص ، ظرفیت ریه خود را بهبود بخشند. روی تمرین هایی تمرکز کنید ک ((افزایش قد از نظر علمی مقاله قبل تر)) ه ضربان قلب شما را تسریع می کند و ضربان تنفس شما را افزایش می دهد.

یکی دیگر از واقعیت های خوب ریه ها این است که شما به تجهیزات گران قیمت برای ورزش ریه هایتان احتیاج ندارید. یک تمرین ساده تنفسی مانند تنفس لب های لب زیر می تواند بسیار مؤثر باشد. از طریق بینی استنشاق کنید ، عضلات شکمی را به سمت خارج حرکت دهید تا دیافراگم پایین بیاید و ریه ها با هوا پر شوند. سپس با لب های تعقیب شده از دهان بیرون بیاورید و صدایی خسته کننده ایجاد کنید. بازدم باید دو برابر طول مدت استنشاق طول بکشد.

نگه داشتن نفس و سرفه از دیگر روشهای ساده تنفس است. ایده این است که عمیق و به آرامی استنشاق کنید و پنج تا 10 ثانیه نفس را حفظ کنید. سپس هنگام بازدم به آرامی سرفه کنید.

رژیم غذایی و مکمل های خوبی نیز ممکن است  ((افزایش قد از نظر علمی مقاله قبل تر)) کمک کند. رژیم های غذایی سرشار از آنتی اکسیدان ها ، عملکرد ریه را بهبود می بخشند و ممکن است مقداری محافظت در برابر آسیب ریه در اثر استعمال دخانیات باشد. غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان ها شامل انبه ، هویج ، فلفل ، طالبی ، سیب زمینی شیرین ، زردآلو ، غلات کامل ، آجیل ، روغن نباتی و جوانه گندم است.

همچنین گوش دادن به آنچه بدن شما می خواهد به شما بگوید مهم است. اگر در تنفس ، تنگی نفس یا سرفه مزمن مشکل دارید ، بدن سعی دارد به شما بگوید که شما نیاز به شفاعت و انجام برخی ترمیم های ریه را دارید.

تعدادی محصول وجود دارد که ریه های شما را تمیز می کند و از شر این علائم ناخوشایند خلاص می شود. یک راه خوب ، سم زدایی ریه ها است. سم زدایی خوب ریه به شما انرژی بیشتری می بخشد ، به شما امکان می دهد راحت تر نفس بکشید و سرفه مزمن را از بین ببرید. می تواند آن را simp کند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2230035

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد