افسانه های افزایش قد

افزایش قد از نظر ابن سینا

((افزایش قد از نظر ابن سینا مقاله قبل تر))

اضافه کردن رنگ کمی به حمام سفید رنگ و بکر می تواند روشی جالب برای تغییر چهره یکنواخت خانه شما باشد. به منظور برقراری قرار ملاقات نیمه شب با سرویس بهداشتی خود ، بسیار دلربا ، نصب پیوست نور چراغ شیر ، راه اندازی اخیر در صنعت سخت افزار شیر آب ، نوار و میکسر. این ساده ترین روش برای تبدیل هر نوع شیر آب معمولی در خانه شما به یک فانتزی شبیه رادیوم است ، در واقع مانند برخی از مهمانی ها که در سینک ظرف می روند.

این شیر آب LED ادعا می کند زیبایی زیبایی را به هر سینک اضافه می کند و در اثر فشار آب فعال می شود و به طور خودکار خاموش می شود. علاوه بر این ، یک هشدار نور کنترل دما وجود دارد که به محض دمای دمای هوا به طور خودکار از آبی روشن می شود. آب از 89 درجه سانتیگراد بالاتر می رود. بنابراین ، این وسیله به عنوان علامت هشدار دهنده برای کودکان مناسب است. این چراغ شیر آب به گونه ای طراحی شده است که روی نازل اکثر اتصالات شیر ​​آب استاندارد (هم در ایالات متحده و هم در انگلستان) قرار بگیرد. این دستگاه به محض عبور آب از اتصال ، با بخیه زدن کار می کند و سپس سیل چراغ های LED LED آبی را روشن می کند که باعث می شود آب از نظر رادیوم به رنگ آبی دیده شود.

نصب نوری که بر روی 3 باتری AG13 کار می کند بسیار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فقط آن را به انتهای شیر آب وصل کنید و بگذارید چراغهای جادویی سینک شما را به رنگ آبی درخشیده و براق کنند. کار با همان روش ، چراغ دوش LED است که به دما نیز حساس است. ارتفاع عادی شیر آب 5/1 قطر است در حالی که به ابعاد 2.25 می رسد. در حین استحمام یا موقع روشن شدن دوش ، به محض رسیدن دمای آب به 89 درجه ، آب آبی به رنگ قرمز فلزی تبدیل می شود. ((افزایش قد از نظر ابن سینا مقاله قبل تر)) 

برخی از اصلی ترین ویژگی های این محصول ساختمانی که ارزش خرید آن را دارد به شرح زیر است –

1. فعال سازی فشار آب تمام کارهایی است که برای کارآمد این منبع نور لازم است.
2. دارای زنگ کنترل دما است که به محض صعود درجه حرارت از 89 درجه سانتیگراد ، چراغ قرمز را روشن می کند.
3. شیر خاموش با خاموش شدن جریان آب به طور خودکار خاموش می شود.
4- LED های روشن و قرمز روشن و ماندگار.
5- روی 3 باتری AG13 کار می کند.
6. آداپتور جهانی (که همراه شیر آب است) به راحتی در اکثر شیرهای آب جای می گیرد.
7. در حدود 2.25 “اندازه و قطر 1.5” طول. ((افزایش قد از نظر ابن سینا مقاله قبل تر)) 
8- در کمتر از چند دقیقه قابل نصب است و آن هم بدون کمک یک متخصص.

این همتایان منحصر به فرد صنعت سخت افزار ساختمان با قرار دادن یک نمایش سبک در سینک ، به منحصر به فرد ساخت حمام کمک می کنند و با این کار حتی بچه ها نیز عمل شستن دست های خود را ، سرگرم کننده بسیار خوبی می یابند. علاوه بر این ، هنگامی که قصد دارید خانه خود را در یک کلوپ شبانه برای مهمانی بچرخانید ، می تواند تأثیر کاملی داشته باشد. این محصولی استثنایی در بازار سخت افزارهای شیر آب است که مطمئناً همه اعضای خانه و حتی مهمانانی که از دستشویی شما بازدید می کنند را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر می خواهید خانه تان با برخی از ویژگی های منحصر به فرد وزوز قرار گیرد ، آن را از دست ندهید.

شیرآلات ، میکسرها و شیرهای آب

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1874381

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد