افزایش رشد قد با هیپنوتیزم

افزایش رشد قد با هیپنوتیزم – آیا این امکان وجود دارد؟

افزایش رشد قد با هیپنوتیزم – بسیاری از شما که همین حالا این مقاله را می خوانید و به محض آگاهی از کلمات خیره می شوید ، به دنبال نکاتی برای بلندتر شدن هستید و شما ممکن است به جای مناسب برسید. در جایی شنیده اید که ذهن یک ارگان قدرتمند است و قادر به انجام کارهای زیادی برای بدن ما است. اگر خواننده منظم ذهن و اپی ژنتیک هستید ، از این رو آگاه هستید که چگونه ذهن می تواند بر جریان خون ، رشد سلول ، سلولهای کاملاً جدید و غیره تأثیر بگذارد؟ آیا یک راز بلندتر رشد دارد؟ شاید هیپنوتیزم بتواند جواب را فراهم کند.

 

با تشکر از بسیاری از افراد در زمینه علوم اعصاب و اپی ژنتیک ، متوجه شدیم که بدن و ذهن در واقع با یکدیگر در ارتباط هستند. در واقع ،افزایش رشد قد با هیپنوتیزم  نشان داده شده است که ذهن بر روی هر سلول بدن ما اثر می گذارد. وقتی فکر منفی می کنیم ، احساسات منفی بدن ما را پر می کنند و عملکرد سیستم ایمنی بدن ما کاهش می یابد. وقتی فکر مثبت می کنیم ، عشق و نور احساسات عاطفی ما را پر می کند و سیستم ایمنی بدن ما افزایش می یابد. در مدیتیشن و هیپنوتیزم ، دریافتیم که کسانی که به طور منظم مراقبه می کنند یا خود هیپنوتیزم را انجام می دهند قشر داخلی قوی تری در مغز دارند و حافظه ، شناخت و توجه بهتری را نشان می دهند. این نشان می دهد که با فکر خالص سلول ها می توانند تغییر کنند.

 

یک مطالعه نشان داد کسانی که تصور می کردند قسمتی از بدن خود را ورزش می کنند در آن قسمت از بدنشان عضله می روند بدون اینکه حتی ورزش بدنی انجام دهند. چگونه این امکان پذیر است و چرا آنها این کار را در مدارس تدریس نمی کنند؟ این مطالعات نشان می دهد که بین ذهن و بدن ارتباط مستقیمی وجود دارد و نوید انجام تمرینات خواب هیپنوتیزم را افزایش می دهد. چه کاری می توانید انجام دهید ، در این لحظه دقیق جلوی صفحه کامپیوتر ، خود را بلندتر کنید؟ یک نکته ساده و ورزش برای رشد قد بلند تر در زیر بیان شده است.

 

ابتدا مطمئن شوید که در منطقه ای هستید که مزاحمتی نخواهید داشت. این کار باعث آرامش کافی برای دسترسی به ذهن درونی برای ایجاد رشد در بدن می شود. سپس ، چشم خود را ببندید. بستن چشمان شما را از دنیای بیرون جدا می کند و پنجره ای به دنیای درون شما می دهد. تمرکز خود را روی تنفس خود بگذارید. بگذارید آرام و عمیق وارد شود و بگذارید به همان روش بیرون بیاید. بگذارید تنفس شما ریتمیک و کند باشد ، زیرا این کار باعث آرامش عمیق شما خواهد شد. آرامش بدن به نوبه خود ذهن شما را آرام می کند ، و راحت تر می توانید در ذهن خود ایجاد کنید تا تغییر سلولی ایجاد شود.

 

اکنون شروع به استراحت هر عضله ای در بدن خود کنید و بگذارید این مرحله آرامش حدود پنج دقیقه ادامه یابد. حتی می توانید همین حالا جلوی رایانه را انجام دهید یا صبر کنید تا مکان راحت تری پیدا کنید. فقط مطمئن شوید که می توانید کاملاً آرام باشید. پس از رسیدن به حالت آرامش ، سلولهای بدن خود را تصور یا تجسم کنید. به این سلول ها بگویید که بدن شما رشد کند ، تا طولانی تر و بلندتر شود. اطلاعات لازم را برای رشد بدن به سلولها ارائه دهید و سلولهایی را که کار خود را انجام می دهند ببینید. ایجاد سلولهای جدید و سالم ، رشد و تکثیر ، ایجاد یک بدن سالم و قد بلند تر.

 

خود هیپنوتیزم هنگامی که در واقع با شما ، به صورت حضوری یا سی دی درمانی همراه هستید ، می تواند قدرتمندتر باشد تا صدای خارجی بتواند جلسات شما را راهنمایی کند. با این حال ، برخی افراد از انجام این کار به تنهایی لذت می برند. شما می توانید هر زمان که دوست دارید از این تجسم استفاده کنید و حتماً همین تمرین را تجسم یا تصور کنید تا به طور طبیعی در حدود 5 تا 10 دقیقه بلندتر شود. حتی ممکن است شما بتوانید این جلسه هیپنوتیزم را برای افزایش قد انجام دهید حتی بیشتر از این. در این حالت ، هر چه طولانی تر بهتر باشد. با این کار لذت ببرید ، زیرا ممکن است به روشی متفاوت و سالم تر از دیدن بدن شما منجر شود.

3 دیدگاه دربارهٔ «افزایش رشد قد با هیپنوتیزم – آیا این امکان وجود دارد؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد