افسانه های افزایش قد

اسکات برای افزایش قد

((اسکات برای افزایش قد مقاله قبل تر))

ذهن انسان ، در محاکمه تکاملی خود ، از نور سیستمهای تولید آگاهی اشراق یافته است که پایان آن بهبود وضعیت انسان است. آنها شرایطی هستند که ، گاه موقعیت موقعیت جغرافیایی را تعیین می کنند ، جایی که ، چنین سیستم هایی با وضوح بیشتری به جهانیان نشان داده می شوند.

از این طریق ، یوگا در هند موقعیت تاریخی تولد خود را باقیمانده می یابد ، متعاقباً در فرهنگ مذهبی این کشور نیز زندانی می شود.

این به نتیجه می رسد که اهداف پژوهشگر که امروز مدیون قدرت است که بتواند از فرهنگ هند عبور کند تا بتواند هدف را درک کند ، و از تکنیک هایی استفاده کند که به شکل سیستم “آزادی” یوگا فرق شده است. و هنگامی که گفته می شود “رهایی” او قصد دارد آزادی را بیان کند ، نمایانگر آن است ، علاوه بر این ، خیابان برای جدا کردن غیرقابل حل خود از چرخه سامسارا یا تولد دوباره گره خورده به دید تحریف شده حواس که مانع از انحلال اتحادیه با رنج و ورود به دانش خود غیرقابل توصیف است.

بنابراین ، کلمه یوگا به دنیای معنوی تعلق دارد ، و گاه گاه هندی آرمانشهر ، حتی اگر یوگا باستانی تر باشد ، برخی از آنها پایدار هستند ، او هیچ نوع مفهوم فرهنگی یا مذهبی را معرفی نکرد.
منشاء باستانی یوگا یکی مطمئناً از قبل هوایی است زیرا آنها یافته های باستان شناسی Harrappa را شهادت می دهند و من متعلق به Mohenjodaro از شهر متعلق به تمدن دره هندو است که پیش از توسعه هند ودیک هند است.

یوگا که یک کلاسیک برگزار می شد ، در عوض در سده های نخست ما ، نور را می بیند ، این یکی از شش درس یا دیدگاه ، از اندیشه فلسفی – مذهبی هندو است که رمزگذاری آن ، همانطور که همه می دانند ، پاتانعالی را به خود اختصاص داده ، تدوین کرده است. از یوگا-ساترا یا Afhorism of Yoga دوستیابی ، مانند همیشه وقتی او با تاریخ هند تماس می گیرد ، بسیار متزلزل است.

همانطور که قبلاً بارها گفته شد ، یوگا یک کلمه sanscrita است که برگرفته از ردیف فعل یوج ، رکورد نشست را به یوک اشاره می کند. مثال: برای بیدار کردن گاوها به واگن. معنای آن نقش نظم و انضباط را به این سیستم اعطا می کند ، در حالی که شما فکر می کنید شخصیت غریزی کنونی را در ذات آدمی بیدار می کنید ، او را راهنمایی می کنید و به اهداف بلندتر منتهی می شوید که با سایر معانی نشان داده شده است ، که بعداً خواهیم دید که قابل انتساب به فعل است. یوج مروج این رشته در ابتدا او را به صورت دایره ای روانشناختی به او آموزش می دهند تا ذهن و بدن خود را برای یك رانندگی كامل به یوغ بیاندازد ، تا در اعماق سطوح به سمت یك ایده واحد كار كند.

آنها از این طریق عبور می کنند تا اولین احساس تجمع هارمونیک را تجربه کنند که مربوط به یک استادیوم دلپذیر است که در آن ذهن تا حدی نتیجه سازماندهی مجدد می یابد. برای بازگشت به فعل sanscrito یوج ، تقریباً همیشه مناسب را پیدا می کند ، همانطور که به شما گفتم ، معانی دیگر بیش از ذاتی ترین “به یوغ” که من در دست دارم می تواند نمایانگر قدم های دقیق و تجربیات نسبی وجدان باشد همانطور که در بالا توضیح داده شد تا به فعل گره خورده باشد. اگر به کلمه یوگا گزارش شده ، متحد شوید یا اتحادیه کنید.

یک پیشنهاد سوم تفسیری ، توجه داشته باشید ، در کلمه “ادغام” به رسمیت شناخته شده است که برای یوگا نسبتاً نشان دهنده سطح تجسس تجربه پیشرفته تر از ، معمولاً پیروی از تحقق کامل روانشناسی-اتحادیه است. در این استادیوم سوژه پس از گرفتن جلسه از روابط متقابل پویا موجود بین خود ((اسکات برای افزایش قد مقاله قبل تر))  و آنچه که او را احاطه کرده است ، احساس می کند که او را به شدت احساس می کند. این ارزش دارد که آخرین مقاومتها و تناقضات نسبت به جنبه های تظاهرات ، به طور طبیعی نیز به سمت مردها ، احساس شود که خود را در جمع شدن احساس می کند و میراث آنها را از چیزهای کمون احساس می کند.

در این مرحله چشم انداز او از جهان تغییر می کند. کلمات دوست ، خصمانه یا بی تفاوت آنها را از مطلوب ، نامطلوب یا بی طرف جایگزین می کنند و در نتیجه ، خود را با ثبات عاطفی آشکار تر معرفی می کنند. خاطرات ، مهمتر از همه از طریق مراقبه ، آنها نیز با سازماندهی مجدد و از جنبه عاطفی محروم می شوند.

بار سنگین ، که در گذشته بسیاری از دلهره آوران را تشکیل می دهد ، سست می شود و اغلب به ناپدید شدن برخی احساس گناه مشاهده می شود. فرد می تواند از این راه او را به سمت استادیوم چهارم تحقق شروع کند که او را به دنبال شادی پایدار و آنچه که بیش ((اسکات برای افزایش قد مقاله قبل تر))  از حالت عادی یا متعالی است ، می اندازد.

در امتداد خیابان او می توانست صلح عالی را آزمایش کند ، در ذات واقعی وجود خود بشناسد و استراحت کند. از طریق یک مراقبه مداوم در مورد خود حقیقت ، یعنی وجدان خالص ابدی و فراتر از مجموعه روانی – جسمی و ظلمهای دنیوی ، او می توانست به آزادی برسد.

برای موفقیت کامل این مرحله ، سوژه باید برای ادغام خود بازگردد ، یا اینکه در جمع گویی مجدداً بهتر بازی می شود ، تصور می شود که من از مقاومت ها محروم می شوم ، و با دیدی واضح از واقعیت.

علاوه بر این ، من می توانم برای اثبات این حزب اول ادعا کنم که علم یوگا نیاز به آموزش روشی دارد که بتواند به آن دست یابد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد