افسانه های افزایش قد

اسم قرص های افزایش قد

((اسم قرص های افزایش قد مقاله قبل تر))

تعریف کودک بزرگسالی:

کودک بالغ دقیقاً چیست؟ آیا او یک مینیاتور کوچک است که به هیچ وجه از کودکی هرگز از مرز عبور نکرده است؟ آیا بلوغ و پیشرفت او به نوعی مانع بود؟ آیا او متفاوت رفتار می کند؟ چه چیزی باعث شده است که همه اینها آغاز شود؟

“طبق گفته كتاب” بزرگسالان كودكان مشروبات الكلی “،” كودك بالغ “برای توصیف بزرگسالانی كه در خانه های الكلی یا بی نظمی رشد كرده اند و صفات مشخصی را نشان می دهند كه نشان دهنده سوءاستفاده یا غفلت گذشته است ، به كار می رود (سازمان جهانی خدمات ، 2006 ، ص xiii).

“(این بدان معنی است که ما به تعامل بزرگسالان با ترس و شک به خود آموخته شده در کودکان پاسخ می دهیم) ،” این ادامه می یابد (ص 3). ما تحت تأثیر ترس پنهان می توانیم در انتخاب و روابط ما خرابکاری کنیم. ما می توانیم در حالی که با یک سؤال مداوم از ارزش خود زندگی می کنیم ، با اعتماد به نفس ظاهر شویم. “

علل سندرم کودک در بزرگسالان:

شرایط بیشماری در اوایل زندگی ، با ترکیب روش های پیچیده ، سندرم کودک بالغ را ایجاد می کند.

به عنوان مثال كودكان بالغ به طور مزمن از سن شروع می كنند ، اما رشد عاطفی ، روانشناختی و عصبی آنها دستگیر می شود.

آنها در خانه های ناپایدار و غیرقابل پیش بینی منشاء زندگی می کردند ، گاهی اوقات در معرض خطر والدینی بودند که قرار بود برای محافظت و پرورش آنها در آنجا باشند ، در طول بازی های بسیار ناهموار.

والدین آنها از نظر عاطفی در دسترس نبودند و از این رو قادر به تأمین گرمای لازم ، تغذیه ، اعتبار ، ستایش و عشق نبودند.

بعضی اوقات آنها به روش هایی که از سنت های جسمی فراتر می رفت ، رها می شدند.

اضطراب و تنش به طور عادی در هوای خانه هایشان آویخته می شود. آنقدر ضخیم بود که تقریبا می توانستید آن را با چاقو برش دهید.

بیماری الکلیسم یا اختلال عملکرد ، که از نسلی به نسل دیگر تحریک شده است ، انکار اعضای خانواده را تضمین می کند ، همراه با قوانین ناگفته “صحبت نکنید” ، اعتماد نکنید و احساس نکنید “- به عبارت دیگر ، همه توافق کردند که آنچه را که در سطوح عمیق تر آگاهی وجود داشت ، نبینند و به چالش نکشند.

هرگونه آسیب و سوءاستفاده كودكان بزرگسالی به دلیل ناكافی بودن ، نقص ها و غیرمسابلیت بودن در معرض آن بوده است.

آنها مجبور به زندگی در حالت های بقا ، بیش از حد از شرم ، سرزنش یا حمله می شدند و اغلب نیازهای آنها را والدینی که قادر به انجام چنین کاری نبودند برآورده می کردند.

اوراق قرضه والدین اغلب پرتنش بودند یا در کل شکسته می شدند ، زیرا کودکان نمی توانند با مراقبان خود در صورت خرد یا کمبود ارتباط برقرار کنند.

در معرض سوءاستفاده و آسیب های احتمالی ، که بعضاً منجر به اختلال استرس پس از آسیب در زندگی بعد از آن شد ، هر کاری را که برایشان انجام شده بود ، گنگ زدند ، هرگز آنرا درک نکرده ، پردازش یا حل نکردند. هر بار نقض اصلی مانند یک گلوله برفی در حال افزایش و شدت می یابد. بعداً در زندگانی قصاص فقط اثرات آن را شدت بخشید و منجر به جدا شدن از خود و تفکیک احتمالی برای جلوگیری از احساسات ناپایدار آنها شد.

محرکها حتی در سنین بالا نیز آنها را به موقعهای بی قدرت و در مواجهه با والدین یا سرپرستان اولیه و هنگامی که برای مبارزه با این تعاملها فاقد ابزار و یا دفاعی بودند ، بازگشتند.

منشأ این بیماری که معمولاً در طول زندگی آنها ناشناخته است ، مگر اینکه اقدامات اصلاحی انجام شود ، با عفونت سموم الکلی در اولین حادثه خیانت والدین رخ داده و باعث ایجاد آسیب پذیری در یک محیط بالقوه ناامن می شود. اسیر ، آنها قادر به فرار یا مبارزه با اوضاع نبودند.

قادر به انجام این کار نیستند ، آنها به لحاظ روحانی فرار ((اسم قرص های افزایش قد مقاله قبل تر))  کردند و روح خود را به عمیق ترین وسایل بدن خود انداختند و کودک درونی را به وجود آوردند که در پناهگاه محافظ خود جدا شده است. این ، حقیقی یا اصیل آنها ، با یک جعلی جایگزین شده است ، که از هیچ روشی نمی تواند با دیگران یا یک قدرت بالاتر ارتباط برقرار کند.

سندرم کودک بزرگسال منجر به ترسهای پردازش نشده ، زخمهای فشرده نشده و ایجاد پیشرفت می شود. این بیماری است که در بدن ، ذهن و روح فرد را تحت تأثیر قرار می دهد.

کودکان محیطهای خانگی خود را نماینده جهانی می دانند که در آن وارد خواهند شد. اگر فاقد ایمنی ، ثبات ، گرما و اعتماد باشد ، آنها معتقدند که کل دنیا با آن یکسان است.

آنها با حقایق شخصی آسیب دیده و حواس تحریف شده از واقعیت ، در بزرگسالی ظهور می کنند. بنابراین ، چگونه آنها با چنین روشی مذاکره می کنند؟ ((اسم قرص های افزایش قد مقاله قبل تر)) 

خصوصیات رفتارهای کودک بزرگسالی:

ایمنی از راه دور ، جغرافیا ، زبان و فرهنگ ، کودکان بزرگسالی که در خانه های بی نظمی ، مشروبات الکلی و یا سوءاستفاده ای پرورش یافته اند ، به طور غیرقانونی 14 ویژگی رفتاری را که از ترس در کنار هم قرار گرفته اند به اشتراک می گذارند و به دلیل بازخوانی مغز به منظور پرورش دادن درک ایمنی.

در مجموع به عنوان “لیست لباس های شسته شده” ، اصطلاحی که توسط یک کودک بزرگسالی پس از تونی A. تعیین شده است ، مؤسس کمک هزینه تحصیلات بزرگسالان کودکان الکل ، که آنها را در اولین جلسه ای که در سال 1978 در نیویورک برگزار شد ، خوانده شده است. “… با توجه به کتاب درسی “کودکان بزرگ مشروبات الکلی” ، تفکر و شخصیت یک فرد بالغ پرورش یافته در یک خانواده ناکارآمد “(همان ، ص 3).

“به عنوان بچه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد