افسانه های افزایش قد

اسم قرص افزایش قد

((اسم قرص افزایش قد مقاله قبل تر))

شروع ، حفظ و رشد رابطه بسیار شبیه رقص Ballroom یا رقص لاتین است. آیا تا به حال تماشا کرده اید که یک زن و شوهر در حال رقصیدن روی زمین در حال حرکت با حرکات پیچیده آنقدر مهربانانه و بی زحمت هستند که به نظر می رسد برخی طلسم جادویی بازیگران شده است که باعث شده است تا این دو موجود در یک آگاهی یکپارچه به اشتراک بگذارند؟ من از این پدیده عرفان شدم و مجبور شدم خودم کلاس بگیرم. من به عنوان یک مهندس مجبور بودم هر آنچه راجع به رقصیدن به من یاد می گرفت ، تجزیه و تحلیل کنم تا بتوانم آن را در تمام اجزای تشکیل دهنده آن تجزیه کنم و بعد بفهمم که چگونه آنها در کنار هم جمع شده اند و عملکردشان. روشنگری عمدتاً ناشی از داشتن یک مدرس بیمار در YMCA محلی بود که از طریق تجارت نیز مهندس بود. همانطور که گمان می کنم ، یک رقصنده خوب بیشتر از این که بتوانید الگویی از قرارگیری های پی در پی را به خاطر بسپارید وجود دارد.

در هر دو رقص Ballroom و لاتین از رقص زوج ، یک نفر باید رهبری کند و شخص دیگر را دنبال کند. اگر مرد منجر شود و زن پیروی کند ، این بهترین کار است. در ابتدا ، من مطمئن نبودم که چرا این اتفاق افتاد ، اما در نهایت آشکار شد. یک کلاس که من با یک زن در تلاش بودم به والس بیایم و به نظر نمی رسید او را خیلی خوشحال کنم. مدرس آمد و از من پرسید که آیا هر کاری که می کردم انجام می دهم ، خواهش می کنم جلوی آن را بگیرم. من مشکل او را برای او توضیح دادم و او از من خواست که با شریک زندگی خودم او را تماشا کنم دستان خود را ، کف دست ها را در جلوی او قرار داد و از او خواست که دست های خود را روی او بگذارد. دستانش را تنظیم کرد ، کف دست را به سمت پایین خاموش کرد که در آن زمان او دستانش را دور زد و به او گفت دستانش را روی دست خود نگه دارد و آنها را لمس نکند ، اما شاید یک اینچ بالاتر باشد. بعد از اینکه او دستان خود را روی سر خود قرار داد ، او به سادگی گفت: “اکنون ، مرا دنبال کن” و شروع به مانور کردن در اطراف اتاق کرد و به نظر می رسید او یک شاهزاده خانم با استعداد است. به خاطر داشته باشید ، او واقعاً چیزی بیش از مرحله اساسی (فقط کمتر از نیم ساعت قبل از آن آموخته بود) چیزی نمی دانست و به هیچ وجه با هم تماس نداشت. جادو ، درست است؟ ممکن است آهن ربا؟ همانطور که به یاد می آورم او اینگونه برای من توضیح داد:

وی گفت: “مهمترین چیز این است که همیشه ذهن خود را دقیقاً در جایی که می خواهید سه حرکت کنید و دقیقاً همانجایی که می خواهید بدن او از سه حرکت باشد در ذهن خود نگه دارید. اگر شما همیشه اعتماد به نفس خود را در ذهن داشته باشید ، او خواهد بود. قادر به درک این موضوع خواهید بود که بدن شما در کجا حرکت می کند و به همین ترتیب پاسخ خواهد داد. “

این خیلی شبیه به دوست یابی است که زن نه تنها دوست دارد مردی با اعتماد به نفس داشته باشد بلکه باید بتواند آن را احساس کند تا بتواند دیدگاه خود را در روابط برقرار کند. زن می خواهد آن اعتماد به نفس را احساس کند تا بتواند خود را در معرض آگاهی از امنیت تسلیم کند. در بسیاری از چرخش ها و چرخش ها ، او ممکن است نوبت خود را با یک دست آغاز کند ، اما اغلب اوقات دیگری را در امتداد کمر خود اجرا می کند تا به محض چرخش او را پشتیبانی و پایداری کند. این یک حرکت مستقل از جانب او نیست بلکه بیشتر به وضوح ، قدرت و اطمینان به رهبری وی بستگی دارد. در یک رابطه همین است. او باید بداند که از لحاظ عاطفی در کجا قرار دارد تا بتواند تصمیم بگیرد که چقدر تعهد عاطفی دارد. اگر او به طور مبهم یا مطمئن از جایی که در روابط است ، او (اگر از نظر عاطفی سالم باشد) ناامید یا بی تاب می شود و به زودی علاقه خ ((اسم قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) ود را از دست می دهد. گاهي اوقات مردي با ضعف سرب در رقص ممكن است باعث شود زن نايب نماند ، بر روي انگشتان پا قدم كند ، يا به طريقي ديگر او را ناراحت كند. این باعث می شود که وی اعتماد به نفس او را به طور طبیعی از دست بدهد و پیروی از هدایتی که به او می شود برای او دشوارتر شود. اگر یک زن در یک رابطه متوجه شود که به اندازه آنچه که برای اعتقاد به او سوق داده نشده است در این رابطه سرمایه گذاری نمی شود ، حداقل در این صورت با سرمایه گذاری عاطفی خود محتاط تر و محفوظ تر خواهد بود. این باعث می شود اشتباهات زیادی از او صورت نگیرد تا دوباره علاقه خود را از دست بدهد و به حرکت خود ادامه دهد.

بعضی از خانمها از سرب ضعیف پسر ناامید می شوند و آنها را در زمین رقص “عقب رانده” می کنند. اگر مرد به هر حال ستون فقرات داشته باشد ، این درگیری و سردرگمی زیادی ایجاد می کند ، زیرا او را تحت فشار قرار می دهد تا به او بگوید که همزمان می خواهد چه کاری انجام دهد که قرار است در آینده با او ارتباط برقرار کند. این هرگز به نظر خوب نمی رسد و من می  ((اسم قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) توانم تضمین كنم كه زن از این حد تقریباً لذت نمی برد به عنوان یك رهبر شایسته می تواند اعتماد به نفس و پیروی كند. دقیقاً همانطور که در یک رابطه است ، او واقعاً می خواهد رقصیده یا با کسی در کنار هم باشد و به همین ترتیب ، غالباً برای جلوگیری از تنها بودن ، با این جایگزین ناکارآمد و غیرقابل قبول کنار می آید.

من تعجب کرده ام که چرا نقش ها قابل برگشت نیستند. شغل مرد به عنوان رهبر ، بارها پیچیده تر از شغل زن به عنوان پیروان است. معمولاً ، زنان تمایل به رقص بسیار بیشتر از مردان دارند ، بنابراین چرا ما نمی توانیم نقش کمتری را خواستار شویم؟ فکر می کنم جواب در تنظیمات طبیعی زن و مرد و سیم کشی داخلی است. با توجه به انتخاب بی علاقه بودن و ناخواسته بودن یا احساس عدم کفایت و بی احترامی ، بیشتر خانم ها در حالی که بیشتر افراد بدون علاقه و ناخواسته به عنوان گزینه بدتر عمل می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد