افسانه های افزایش قد

اسم آمپول افزایش قد

((اسم آمپول افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا نکات بلندتر رشد می کنند؟ آیا واقعاً روش هایی برای افزایش قد وجود دارد یا اینکه ژنتیک تنها تعیین کننده آن است؟ این موضوع امروزه به شدت مورد بحث است – پس حقیقت چیست؟

حکم این است … شما می توانید قد خود را افزایش دهید. کارهایی وجود دارد که می توانید در عرض 1 ماه یا کمتر از 3-6 اینچ اضافه کنید.

هشدار داده شود … به دست آوردن اینچ آسان نیست – به تلاش نیاز دارد. هرکسی که به شما بگوید غیر از این است ، دروغ می گوید.
شما سخت کار خواهید کرد و قرصی وجود ندارد که بتواند به شما کمک کند. بسیاری از داروها و مکمل ها ادعا می کنند که در هر سنی و بدون هیچ گونه تلاش ، اندازه استخوان بیشتری به شما می دهند ، اما کار نمی کنند زیرا …

این افزایش اندازه استخوان بعد از بلوغ غیرممکن است!

به عبارت دیگر ، پول خود را روی محصولات بی فایده تلف نکنید. در عوض ، وقت خود را صرف روشهایی کنید تا قد موثر باشد.

بنابراین چه نکاتی بلندتر رشد می کند؟

یکی از مهمترین عناصر کشش نخاع خود را به حداکثر می رساند زیرا بسیاری از افراد از تحریک نخاع فشرده شده و حتی متوجه آن نمی شوند.

نخاع فشرده شده می تواند شما را 2-6 اینچ کوتاه تر از قد واقعی شما کند. بنابراین چگونه می توانید آن را طولانی کنید؟

به اندازه کافی خوابیدن… ((اسم آمپول افزایش قد مقاله قبل تر)) 

این بسیار مهم است زیرا بدن شما در هنگام استراحت به طور طبیعی خود را دراز می کند و هرچه زمان خواب کمتری داشته باشید احتمال کشش بدن کمتر است. این ممکن است کمی تلاش کند تا به موقع به رختخواب بروید اما اگر مایل به قربانی کردن هستید ، نتیجه خواهید گرفت.

اگر به دنبال راه هایی برای افزایش اندازه خود برای هر مدت زمانی هستید ، بدون شک شنیده اید که ورزش کردن بسیار عالی است – و در واقع چنین است. بسیاری از تمرینات مؤثر هستند ، بنابراین من به تمرینهای خاصی نمی پردازم.

تغذیه بلندتر رشد می کنید؟

درست است … آنچه می خورید ، قد شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، زیرا غذاهای مناسب باعث افزایش HGH می شوند. غذاهای مناسب کدامند؟ میوه ، سبزیجات ، آجیل ، دانه … تقریباً هر چیز طبیعی. به عبارت دیگر ، حتماً میزان غذاهای فرآوری شده ای را که می خورید ، محدود کنید. ((اسم آمپول افزایش قد مقاله قبل تر)) 

راه درست برای ورزش

اگر می خواهید نتایج حداکثر داشته باشید ، باید 100٪ برای هر یک از آنها به دست آورید ، زیرا بیرون رفتن همه چیزی است که بیشترین هورمون رشد انسانی (HGH) را ایجاد می کند و سریعترین نتیجه را برای شما به دست می آورد. علاوه بر این ، اگر در هنگام ورزش کردن بدن خود را از خانه خارج کنید ، در واقع ساعت ها پس از انجام تمرین ، HGH را برای ساعت ها ادامه می دهید.

خط آخر

وقت خود را روی محصولات اسرار قد تلف نکنید که برای شما بازو و پا هزینه دارد. حقیقت این است که انجام ورزش یکی از بهترین روشها برای اعمال است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2646882

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد