اسرار طبیعی افزایش قد

7 اسرار برای رشد هرچه بیشتر طبیعی و افزایش قد – در معرض دید

اسرار طبیعی افزایش قد  اگر می خواهید قد بلندتر رشد کنید ، باید به برخی رازها توجه کنید. کمبود اطلاعات و ارتباطات غالباً باعث می شود فرد از فرصت افزایش قد استفاده کند. یک گرایش کلی وجود دارد که فرض کنیم قد توسط عامل ارثی تعیین می شود. و گرایش او به فرصتی از دست رفته برای دستیابی به حداکثر افزایش ارتفاع بالقوه منجر می شود.
افراد باهوش تر برای یافتن دسترسی به تمام این روش های رشد قد و استفاده حداکثری از تکنیک های شگفت انگیز ، از طریق اینترنت جستجو می کنند. با این حال ، برای یک کاربر مشترک رایانه و اینترنت ، اطلاعات موجود خیلی زیاد می شوند. هدف از این مقاله ارائه تمام اسرار مهم برای رشد قد طبیعی در این مقاله است.

1) مهمترین عامل رشد قد هورمونی در بدن شما است که باعث رشد آن می شود. این یک ماده حیاتی برای افزایش قد برای دختران و پسرانی است که هنوز به بلوغ نرسیده اند. داشتن رژیم غذایی متعادل مناسب و برخی از تمرینات می تواند باعث افزایش تولید این هورمون شود. این هورمون به عنوان هورمون رشد انسان (HGH) شناخته می شود.

2) داشتن یک رژیم متعادل به همراه مکمل هایی که کلسیم را تأمین می کنند می تواند به استخوان های قوی و طولانی کمک کند. شما به خوبی می دانید که کلسیم برای استخوان ها بسیار مهم است. این یک عامل اصلی برای افزایش قد است که مردم از آن چشم پوشی می کنند.

3) حفظ وزن مناسب بدن می تواند به شما در اسرار افزایش قد طبیعی و افزایش قد کمک کند. چاقی فشار بیشتری به استخوان ها وارد کرده و آنها را فشرده می کند. بنابراین وزن مطلوب بدن را بر اساس سن و قد خود حفظ کنید.

4) تمرینات با شدت زیاد مانند اسپرینت ، پرش طناب و وزنه برداری می تواند به افزایش قد کمک کند. این تمرینات باعث میکرو شکستگی استخوان ها می شود. استخوان های میکرو شکستگی بسیار سریع بهبود یافته و به افزایش قد کمک می کنند

5) تصحیح وضعیت پوسچر و کشیدگی دیسک های ستون فقرات می تواند به راحتی چند اینچ قد را اضافه کند. این امر می تواند با انجام یوگا و سایر تمرین های کششی که به تصحیح وضعیت بدن و کشیدگی ستون فقرات کمک می کند ، برسد. تمرین منظم به شما در افزایش سریع قد به شما کمک می کند.

6) همچنین با افزایش طول استخوان ها و همسایان زانو می توان قد طبیعی تر بلند کرد. این استخوان ها با استفاده از وزنه های مچ پا قابل کشش هستند. همچنین دوچرخه سواری با وزنه های متصل به مچ پا نیز می تواند کمک کند. با این حال این دو استخوان تنها از نظر افزایش قد می توانند به میزان متوسط کمک کنند.

7) مهمترین عاملی که واقعاً می تواند باعث افزایش روند طبیعی افزایش قد و افزایش قد شود ، استراحت و خواب مناسب است. این تنها در صورت استراحت مناسب بدن در واقع رشد می کند. این واقعیتی است که بسیاری از دختران و پسران دانش آموز متوجه آن نیستند.

یک تکنیک طبیعی اثبات شده وجود دارد که در کمتر از 6 هفته به 2 تا 3 اینچ کمک می کند تا در افزایش قد [افزایش یابد. این ممکن است غیرممکن به نظر برسد ، اما در واقع صددرصد صحیح است. اگر به قد بلندتر شدن قد جدی هستید ، با کلیک کردن روی این محصول از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد