افسانه های افزایش قد

استروئید برای افزایش قد

((استروئید برای افزایش قد مقاله قبل تر))

کوره های گاز قابل حمل – دو کلاسیک آمریکایی

اگر به دنبال خرید کوره گازی قابل حمل برای استفاده در ساحل یا پیک نیک در حومه هستید ، انواع مختلفی از مارک ها و مارک های مختلف یا کوره گازی قابل حمل وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. با این حال ، دو مورد از محبوب ترین این کوره ها سال هاست که وجود دارد. آنها “کلاسیک” هستند که خود را در بسیاری از برنامه های مهمانی در فضای باز ثابت کردند که در آن یک کباب کباب یک قطعه اصلی تجهیزات است.

این کوره های گازی قابل حمل عبارتند از:

وبر برو به هر کوره گاز

قرص گریل گاز

در صورت آن ، این دو کوره بسیار متفاوت به نظر نمی رسند ، و کدام یک را انتخاب می کنید؟ آیا یکی از آنها تفاوت قابل توجهی با دیگری دارد؟

اگرچه هیچ مقایسه ای که برای اجرای این دو کباب از سر به سر تعیین نشده باشد ، عالی نخواهد بود ، امیدوارم این مقاله به شما در انتخاب مناسب ترین کباب برای مهمانی های کباب خود کمک کند.

عواملی که باید در نظر بگیرند

هر وقت تصمیم گرفتید کباب کباب جدید انتخاب کنید ، حداقل سه عامل مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

· ساخت و ساز کلی – چقدر خوب ساخته شده است و مواد استفاده شده

· عملیات – چقدر خوب عمل می کند

· تعمیر و نگهداری – تمیز کردن و نگهداری از آن آسان است

قیمت و محبوبیت

اکنون می توانم زیر کباب های گاز Weber Go Anywhere و Grill Gas Tabletop Char-Broil را با یکدیگر مقایسه کنم.

ساخت و ساز کلی

برای جلوگیری از ایجاد زنگ زدگی ، هر دو کوره از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده اند. کوره Weber Go Anywhere وزنی 15 پوند در برابر 10 پیمانه کوره Broil-King دارد که نشان می دهد وبر ممکن است از مواد کمی برتر در ساخت استفاده کرده باشد.

با این حال ، کوره وبر بلندتر (14 اینچ) از Broil-King (10 اینچ) است. بدیهی است که این اختلاف قد در افزایش وزن نقش دارد. هر دو کوره دارای پاهای تاشو هستند که برای مسافرت روی درب آن قفل شده اند.

این واقعیت که گریل وبر بسیار بلندتر است نیز ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از مشتریان Char-Broil کار Tabletop Grill را در شرایط بسیار بادآورده کار کمی دشوار کرده اند ، در حالی که به نظر نمی رسد این مسئله برای مشتریان وبر مشکل ایجاد کند. هرجور کوره ای اما من فقط در اینجا حدس می زنم.

هر دو کوره از هر طرف دستگیره دارند به طوری که بتوان آنها را به راحتی حمل کرد ، اما دستگیره های عایق بزرگتر وبر بدون شک باعث می شود که هنگام گرم شدن کوره ها را به راحتی گرم کنید (شاید در یک مکان پناه آور تر!).

هر دو کوره از 16 اونس استفاده می کنند. سیلندرهای پروپان یکبار مصرف ، اما Weber و Char-Broil شیلنگهای آداپتور را در اختیار شما قرار می دهند تا در صورت لزوم کوره ها به 20 سیلندر پروپان متصل شوند. هر دو کوره همچنین دارای فشار احتراق و تنظیم کننده گاز هستند.

عمل

رنده های پخت و پز در هر کوره از نظر اندازه متفاوت هستند. گریت Char-Broil بزرگتر (187 متر مربع) از وبر (160 متر مربع). اگرچه این تفاوت در اندازه بزرگ نیست ، اگر بیش از چهار نفر در مهمانی کباب خود حضور داشته باشند ممکن است مهم باشد.

هر دو کوره نیز دارای سیستم های طعم دهنده هستند. یک سیستم طعم دهنده خوب باعث کم شدن شعله ور شدن و بهبود طعم گوشت ، ماهی یا سبزیجات در حال پخته شدن می شود. این کار را با تبخیر آب مواد غذایی که در غیر این صورت به پایین جعبه آتش فرو می رود انجام می دهد. بخارهای حاصل از تولید غذاهای پخته شده نفوذ کرده و طعم آن را بهبود می بخشد.

تفاوت زیادی در رتبه بندی BTU این دو کوره وجود ندارد. کوره وبر در حدود 10،000 BTU و گریل Char-Broil در حدود 12،000 BTU کار می کند. از نظر تئوری ، این بدان معنی است که برای کباب کردن مواد غذایی روی Char-Broil سریعتر از وبر باید سریعتر باشد.

نظرات مشتریان آمازون با استفاده از هردوی این کوره ها رضای ((استروئید برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ت کلی از نحوه کار هر دو کوره ابراز رضایت کرد ، اما تعداد کمی از مدت زمان لازم برای پخت غذا (در هر دو کوره!) ناراحت بودند ، این واقعاً همان چیزی است که شما از کوره انتظار دارید. فقط 10،000 BTU در مقایسه با 20،000 تا 30،000 BTU یک کباب خانگی کوچک خانگی BBQ.

نگهداری

بعد از اتمام BBQ ، هر دو کوره به همان روش تمیز می شوند ، با خرد کردن خاکستر و مواد زائد مواد غذایی در زیر مشعل ها. هیچ یک از گریل ها زیر سوز مشبک ندارند. بسیاری از مشتریان از فویل آلومینیومی در قسمت پایین کوره های خود استفاده می کنند تا نظافت راحت تر شود.

از آنجا که هم وبر و هم کارول بریل نامهای مختلفی دارند ، می توان قطعات یدکی و لوازم جانبی را برای هر دو کوره قابل حمل خریداری کرد. بسیاری از کوره های ارزان قیمت دیگر برای واردات خارجی هستند و خدمات قطعات یدکی در دسترس نیست.

قیمت و محبوبیت ((استروئید برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

کوره وبر تقریبا دو برابر گرانتر از گریل کارول است ، بنابراین شاید کمی تعجب آور باشد که کشف کنید که در لیست “بهترین فروشندگان” آمازون ، وبر در حال حاضر در شماره 9 و Char-Broil در شماره 56 ایستاده است. این نکته را بخاطر بسپار که این رتبه بندی ها پویا هستند و می توانند در طی یک سال به طرز چشمگیری تغییر کنند).

سطح رضایت مشتری برای این کوره ها مشابه است ، اما مطابق با تعداد هر کوره فروخته شده ، وبر در حال حاضر دارای 320 بررسی مشتری و Char-Broil 32 است.

خلاصه

همانطور که دیدیم کوره گازی Weber Go Anywhere مشهورتر از دو کوره است ،

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد