افسانه های افزایش قد

استروئید افزایش قد

((استروئید افزایش قد مقاله قبل تر))

خرید گیاهان خود از یک مهد کودک آنلاین یا از طریق سفارش پستی راهی بسیار مناسب برای باغبانی است! شما می توانید به راحتی گیاهان را از خانه خود خریداری کنید و گیاهان درست به آستان شما تحویل داده شوند. گیاهان سفارش پستی معمولاً بدون خاک با ریشه های پیچیده شده در محیط مرطوب ارسال می شوند. این بهترین راه برای ارسال گیاهان سفارش پستی است و به شما اطمینان می دهد گیاهان زیبا و سالم با یک سیستم ریشه ای مرطوب و بدون شکاف دریافت خواهید کرد.

چند نکته مهم برای کمک به شما در رشد موفقیت آمیز گیاهان جدید وجود دارد.

هنگام ورود
کلیه گیاهان ما از طریق پست اکسپرس ارسال می شوند تا از سریعترین تحویل ممکن اطمینان حاصل شود. هدف ما همیشه این است که گیاهان را در حمل و نقل هرچه کمتری داشته باشیم و بسیار مهم است که در اسرع وقت گیاهان خود را در صورت رسیدن گیاهان خنک کنید. ما قبل از ارسال ، تمام گیاهان موجود در محلول جلبک دریایی را در مهد کودک خود خیس می کنیم تا استرس حمل و نقل را کاهش دهد.

گیاهان خود را با دقت باز کنید و بلافاصله آنها را در محلول جلبک دریایی خیس کنید. (ما برای Dracaena dracoena ، cacti و succulents توصیه نمی کنیم. بلکه فقط آنها را در جلبک دریایی غرق کنید و سریعاً گیاهان را بکارید).

محلول جلبک دریایی کاربردهای زیادی دارد که در زیر آورده شده است:
– جلبک دریایی رشد ریشه را تحریک می کند
– جلبک دریایی استرس پیوند را کاهش می دهد
– جلبک دریایی باعث افزایش گل و میوه دهی می شود
– جلبک دریایی مقاومت در برابر گرما ، خشکسالی ، یخبندان ، آفات و بیماری را افزایش می دهد

با توجه به اینکه محلول جلبک دریایی یک کود مبتنی بر نیتروژن نیست ، استفاده از آن در تمام گیاهان بی خطر است. گیاهان خود را برای چند ساعت یا یک شب خیس کنید. با این حال ما توصیه می کنیم که بیش از 30 دقیقه از مکمل ، سیکاد و گیاهان caudex خیس نکنید.

انتخاب یک گلدان
هنگامی که گیاهان شما خیس خوبی داشته اند ، زمان آن رسیده که اندازه گلدان مناسب را انتخاب کنید. یک گلدان را تا حد ممکن کوچک انتخاب کنید. این برداشت غلط است که گیاهان را در گلدان بزرگی کاشت ، گیاهان فکر می کنند سریعتر رشد می کنند زیرا گلدان بزرگتری دارند. حقیقت در حقیقت کاملاً برعکس است. گیاهان به اکسیژن موجود در خاک احتیاج دارند و گلدان های بزرگ باعث خشک شدن خاک می شوند. بدون خشک شدن ، خاک وارد می شود و اکسیژن از بین می رود. ریشه ها به درستی رشد نمی کنند و گیاه خیلی مرطوب باقی می ماند و دلیل اصلی پوسیدگی ریشه و احتمالاً مرگ گیاه است.

نهال های کوچک ، با یک سیستم ریشه کوچک باید در گلدان لوله 50 میلی متری قرار گیرند. نهال های کوچک با سیستم ریشه ای بزرگ یا شیپور خاموشی بزرگ ، مانند اکثر سیکادها و بعضی از کف دست ها (مشترک برای کف دست هایی مثل مثلث پالم ، بیسمارک پالم ، Dypsis Fakey ، لاتان پالم) نمی توانند در لوله های 50 میلی متری قرار گیرند. این نوع گیاهان درون لوله هایی به نام “لوله های بومی” گلدان قرار می گیرند که بسیار بلند هستند ، اما هنوز هم فقط 70 میلی متر عرض دارند. این لوله های بومی گلدانی هستند که بیشتر در گلخانه های خود از آن استفاده می کنیم ، برای بسیاری از کف دست و سیکاد بسیار مفید هستند. ما می توانیم در صورت لزوم به شما کمک کنیم مقداری از این لوله ها را بدست آورید.

گزینه دیگر استفاده از گلدان به نام “SuperSaver” به قطر 4 “است ، اما بسیار بلندتر از یک گلدان استاندارد 4” است. گیاهان بزرگتر یا گیاهانی که دارای سیستم ریشه بزرگ هستند به گلدان بزرگتری احتیاج دارند. گلدان را انتخاب کنید که ریشه های آن راحت و بدون چاشنی و بدون اتاق اضافی مناسب باشد. بعضی از گیاهان ، مانند مکنده ها یا کاکتوها ، در گلدان مایل به قرمز مفید هستند. Terracotta متخلخل است (مگر اینکه با یک ترکیب ضد آب درمان شود) و به شما امکان می دهد این گیاهان سریعتر و آسان تر خشک شوند.

مخلوط خاک و گلدان
همیشه مخلوط خوبی را برای تخلیه انتخاب کنید. برای گیاهان گلدان ، ساده ترین (و اغلب بهترین) خاک مخلوط گلدان حق بیمه است که از فروشگاه های سخت افزاری ، مهد کودک و مراکز باغ در دسترس است. قسمت پشت کیف را بخوانید تا از مناسب بودن گیاه خود باشد و بررسی کنید که آیا مخلوط گلدان شامل کودها و خاکهای ((استروئید افزایش قد مقاله قبل تر))  بهبود یافته خاک است یا اینکه آیا خودتان نیاز به افزودن این موارد دارید یا خیر.

مخلوط گلدان مخصوص ، مانند ‘مخلوط کاکتی و مکعب’ ، ‘مخلوط ارکیده’ یا ‘ترکیب آزاله’ ساده ترین کاربرد است و این مخلوط گلدان ها به شما اطمینان می دهد که ترکیب مناسب گیاه خود را بدست می آورید. همیشه ایده خوبی است برای اضافه کردن مقابله ای خاک ، مانند ‘خاک BioBrew’ ، که فعالیت خاک و تعداد حشرات را تشویق می کند (مانند کرم های خاکی) ، افزایش مواد مغذی موجود و اکسیژن برای ریشه ها.

مواردی مانند Seaweed Solution ، Dynamic Lifter ، Organic Xtra و غیره نیز برای ترکیب با خاک بسیار عالی هستند. حتما بسته بندی را برای مقدار مناسب محلول یا کود مطالعه کنید.

برخی گیاهان مانند آزاله ، گاردنیا و کاملیا خاک اسیدی تر از گیاهان دیگر را ترجیح می دهند. این گیاهان به مخلوط گلدان مخصوصی احتیاج دارند ، یا برای تهیه این گیاهان نیاز به تنظیم PH مخلوط گلدان دارید. خاکهای شیرین می توانند این گیاهان را از بین ببرند ، یا رشد آنها را مختل کنند.

آبیاری در ((استروئید افزایش قد مقاله قبل تر)) 
برای آب دادن به گیاهان به خوبی در آب حیاتی است. اگر هیچ یک از کارهای دیگر را انجام ندادید ، لطفاً این کار را انجام دهید ، این مهمترین چیز در مورد گیاهان گلدان است. بدون ریختن آب مناسب ، خاک یا مخلوط گلدان دارای جیب های هوا خواهد بود و باعث می شود ریشه ها از بین بروند یا کاملاً از بین بروند. آب را در چاه ریخته و سپس خشک کنید تا خاک ایجاد اکسیژن برای ریشه ها شود ، سپس به طور مرتب آب را متناسب با گیاه تهیه کنید.

کاشت در زمین
اگر مستقیم در زمین کاشت می کنید ، حتماً محل کاشت را به خوبی آماده کنید. سوراخ خود را خیلی بزرگتر از

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد