افسانه های افزایش قد

ارژنین برای افزایش قد

((ارژنین برای افزایش قد مقاله قبل تر))

استفاده از مجسمه های مینیاتوری Safari یا Schleich می تواند به واقع گرایانه ای اضافه شود. هم Safari و Schleich تنوع زیادی از چهره های اسباب بازی های حیات وحش را ارائه می دهند. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی بردن هر گونه diorama rainforest به سطح بعدی آورده شده است.

برای ساختن یک diorama واقعاً جنگلهای بارانی ، به درک اساسی از ساختار یک جنگلهای بارانی نیاز دارید. جنگل های بارانی دارای چهار لایه یا لایه ای است که از سطح زمین شروع می شود و به سمت آسمان حرکت می کند.

حالت اول “لایه زمین” نامیده می شود. گیاه بسیار کمی دارد. درختان كوچك و درختان نيمه بزرگ ، لايه بعدي را تشكيل مي دهند كه تحت عنوان “زير داستان” نام دارد. سرانجام ، بالاترین لایه از شاخه های متراکم و برگدار برگ ، به نام “سایبان” است. کشش بالای سایبان چند درخت بسیار بلند است که “داستان فوق العاده” را تشکیل می دهند. بعضی از درختان داستانی (که به عنوان اورژانس شناخته می شوند) می توانند به اندازه 150 فوت قد داشته باشند!

سایبان لایه ای است که بیشترین زندگی را خواهید یافت ، از حشرات گرفته تا حیوانات و قارچ. این لایه از 75 تا 130 پا از زمین فاصله دارد. داستان زیر همچنین از رشد شبکه گسترده ای از شاخه ها و برگ هایی که به طور متوسط ​​20 تا 100 فوت دارند ، پشتیبانی می کند. بسیاری از حیوانات نیز در این داستان زندگی می کنند. رشد سطح زمین نازک است و فضای باز زیادی دارد ، زیرا نور زیادی وجود ندارد (99٪ از نور خورشید مسدود شده است). حیواناتی مانند گوزن ، حجره‌ها و جگوار در لایه زمین ساکن هستند. هر یک از این حیوانات به همراه بسیاری دیگر می توانند به عنوان شکل اسباب بازی های Safari یا Schleich اضافه شوند.

احتمالاً خواهید فهمید که نشان دادن هر چهار لایه جنگلهای بارانی در مقیاس با شکل های مینیاتوری مانند شکل های اسباب بازی شلیش به معنای ساخت یک دیوراما به طول پنج فوت است. بهترین گزینه شما این است که با تمرکز فقط یک قشر از جنگلهای بارانی در هر زمان جبران کنید.

بیایید روی سایبان تمرکز کنیم. با یک پایه محکم مانند یک تکه تخته در حدود 18 20 20 اینچ شروع کنید. برای گنج ها ، از شاخه های واقعی 10-10 اینچ استفاده کنید. آنهایی محکم را انتخاب کنید که شاخه های جالب زیادی دارند. انتهای پایینی را به قسمتهای بزرگی از خاک رس بچسبانید که هوا خشک شود (نه خشتی که باید پخته شود ، مانند Sculpey).

روش های مختلفی برای ایجاد جلوه های واقع بین برگ وجود دارد. تکه های بزرگی از اسفنج سبز را بین شاخه ها بچسبانید تا مانند مناطقی از برگ ها به نظر برسند. همچنین می توانید از کاغذ خرد شده یا اسپری خزه اسپانیایی استفاده کنید که به رنگ سبز روشن روشن شده است. جزئیات را با چند برگ برش خورده که روی شاخه های نزدیکتر خود قرار دارند ، اضافه کنید. شاخه ها به سمت عقب می توانند جزئیات کمتری داشته باشند. ((ارژنین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

فراموش نکنید که حماسه های جالب توجه مانند برملیادها و ارکیده ها روی شاخه های درختان سایبان زندگی می کنند. مدل های سه بعدی از اینها را از کاغذ یا خشت درست کنید یا تصاویر را از مجلات برش داده و روی آنها چسب بزنید. تاکهای طولانی ، با استفاده از نخ سبز یا قهوه ای یا رشته ای ایجاد می شوند. برای گلها از تکه های کوچک کاغذ رنگی خرد شده استفاده کنید. یک لایه از جلوه های برگ سبز را در قسمت “کف” diorama خود اضافه کنید (این بالاتر از سطح داستان زیر است). حالا شما آماده اضافه کردن مجسمه های مینیاتوری برای حیوانات هستید.

حیوانات معمولی که در سایبان جنگلهای بارانی یافت می شوند شامل زاغه ها ، میمون ها ، تاشکان ها ، گلدان های ساکن درخت ، مارها ، مارمولک ها و بعضی اوقات گربه ها هستند. بسیاری از این گونه ها به عنوان شکل اسباب بازی های شلیچ موجود هستند که حاوی درجه بالایی از واقع گرایی هستند ، یا از دیگر تولید کنندگان مانند سافاری.

این مجسمه های مینیاتوری اغلب به دلیل اندازه  ((ارژنین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) خود سنگین هستند ، بنابراین باید با مهاربندی اضافی در پشت آنها سیم کشی شوند. سکوهای ساخته شده از میله Popsicle را امتحان کنید. لبه ها را با مواد برگ مخفی کنید. داب های چسب داغ باعث می شود تا از سرگرفتگی جلوگیری شود. چند حیوان می توانند روی “شاخه های فوقانی” داستان زیر بنشینند – یعنی در کف دیوراما شما.

diorama شما اگر داستانی را بیان کند ، جالب ترین است. اگر می توانید حیوانات را در عمل نشان دهید. مار را طوری قرار دهید که قرار باشد پرنده را بزنید. نمایش یک پیشخدمت در مورد بروملیادها وجود دارد.

اکنون یک تابلو ایجاد کنید. باید عنوان ، تاریخ و نام شما را نشان دهد. اگر این یک پروژه مدرسه است ، ممکن است شما بخواهید برچسب های کوچکتری را ایجاد کنید که حیوانات و گیاهان را در صحنه خود شناسایی کنند. حتما عکسهای زیادی بگیرید!

جو ک

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3307356

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد