افسانه های افزایش قد

ارجنین افزایش قد

((ارجنین افزایش قد مقاله قبل تر))

بررسی اجمالی

منطقه: اوتاراکند

مدت زمان: 4-6 روز

مشکل: آسان – متوسط

بالاترین ارتفاع: 11،000 فوت.

اولی که در Garhwal Himalayas واقع شده است به دلیل محیط تمیز یکی از مهمترین مناطق اسکی برای بسیاری است. تور اسکی اولی شما را با جنگلهای بلوط و مخروطی همراه می کند ، با منظره پانوراما مسحور کننده از قله های بلند در یکی از بزرگترین رشته کوه های جهان یعنی هیمالیا. در فاصله 250 کیلومتری ریشیکش واقع شده است. از اینجا می توانید از اتوبوس / کابین سوار شوید تا به جوشیمات / آولی برسید.

جاده الی پس از غروب بسته است. اسکی برفی Auli با داشتن شیب های درخشان واقع در 1917 تا 3027 متر ، فرصت های هیجان انگیز زیادی را برای افراد مبتدی و اسکی باز با تجربه به وجود آورده است. اسکی برفی زمستانی Auli در هند به اسکی بازان اجازه می دهد که به دلیل داشتن ارتفاع زیاد ، اسکی بسیار خوبی داشته باشند. بیشتر استراحتگاه های اسکی هند عمدتا به نیمی از غربی های هیمالیا محدود می شوند. از همه آنها ، اوتاراخند مکان مناسبی برای اسکی بازان است زیرا از آنجا که به اندازه کافی زیاد است ، به شما اجازه می دهد تا در فصل زمستان یک پوشش مناسب از برف بدست آورید ، با این حال به اندازه کافی کم است که به راحتی در دسترس گردشگران باشد.

تردد متقاطع بین 10-20 کیلومتری با اضافه شدن برف پودر تازه اکنون برای اسکی بازان پرشور در دسترس است. به دلیل ارتفاع زیاد و گسترش آن ، Auli Snow Skiing تجربه هیجان انگیز اسکی از راه دور را ارائه می دهد. دامنه های اولی معمولاً در طول ژانویه تا آوریل با یک لایه ضخیم از برف ، حدود 3 متر عمق تزئین می شوند. طبق استاندارد بین المللی ، کشش 3 کیلو ((ارجنین افزایش قد مقاله قبل تر)) متری با افت ارتفاع 500 متر یک زمین اسکی فوق العاده خوب در نظر گرفته شده است.

اسکی برفی زمستانی Auli در هند فرصت های گسترده ای را برای سالکان جستجو برای ماجراجویی فراهم می کند تا اوقات خوبی از زندگی خود داشته باشند. در حالی که اسکی اصلی ترین جذابیت در اولی است ، فعالیت های تفریحی دیگری مانند هیجان در ورزش های آبی ، اتومبیل سواری با کابل ، آسانسور طناب ، داشتن دعوا با گلوله برفی ، ساخت آدم برفی باعث می شود که Auli یک مکان ایده آل برای افراد در هر گروه سنی باشد. به غیر از اسکی یک مسیر پیاده روی جالب برای تریکرهای مشتاق وجود دارد. شکاف سفیدی که توسط جنگلهای بلوط احاطه شده است چشمها را تسکین می دهد.

آولی یک بهشت ​​فرهنگی است و بهترین بخش این است که شما همیشه می توانید اسکی و سوار را بدون توجه به آب و هوا از آنجا خارج کنید. تور اسکی تور Auli به شما امکان می دهد از اس ((ارجنین افزایش قد مقاله قبل تر)) کی در دامنه های پوشیده از برف لذت ببرید که هیجان کافی به انواع اسکی بازان می دهد. همچنین وقتی در آلی هستید می توانید از بالاترین دریاچه دست ساز جهان دیدن کنید. به غیر از این ، سیستم آسانسور اسکی و آسانسور صندلی ، جوشیمات را با گرسون به وسیله یک کابل 4 کیلومتری که به طولانی ترین کابل کشی در آسیا شناخته می شود ، وصل می کند ، منظره پانورامای عالی از قله های کوهستانی مانند ناندا دیوی ، داناگیری و كامت

منتظر چه چیزی هستید – پاهای خود را در چکمه های اسکی بکشید ، محکم روی چوب اسکی بکشید و اجازه دهید وزن دیگر کارها را انجام دهد. سفر به فضاهای گسترده و فضای باز ، کوههای پوشیده از برف و دامنه های برفی پر پیچ و خم مطمئناً آدرنالین را در هر علاقه مندی به اسکی سوق می دهد.

امیدوارم از نوشته‌های من لذت ببرید. آولی

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9571798

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد