افسانه های افزایش قد

گودی کمر و افزایش قد

((گودی کمر و افزایش قد مقاله قبل تر))

برخی از تمرینات بلندتر که می توانید انجام دهید برای افزایش قد طبیعی خود در حال حاضر چیست؟ برخلاف تصور بسیاری ، فعالیتهای خاص باعث می شود قد خود را حتی پس از پایان بلوغ افزایش دهید و در اینجا بهترین هایی وجود دارد.

شنا كردن

یکی از بهترین روش ها شنا است. این کار به این دلیل است که عضلات شما را درگیر می کند و هنگامی که با دقت انجام شود ، هورمون های رشد انسانی بیشتری نیز تولید می کند (HGH) ، که هر دو به شما در افزایش قد و کاهش وزن کمک می کنند ، که به صورت دستی انجام می شود. همچنین ، این فقط یک تمرین عالی برای سلامتی و سلامتی کلی شما است.

دوچرخه سواری

یکی دیگر از بهترین تمرینات بلند قد سوار دوچرخه است و حتماً این کار را حداقل 2 بار در هفته انجام دهید. دوچرخه سواری باعث پاهای شما می شود و بنابراین شما را قادر می سازد قد بلندتر کنید.

پاشیدن ((گودی کمر و افزایش قد مقاله قبل تر)) 

یکی دیگر از تمرین های افزایش قد به طور طبیعی اسپرینتینگ است. 2 معیاری که باید در هر تمرین بدنبال آن باشید این است که عضلات شما را دراز می کند و همچنین می توان آن را با دقت انجام داد. هرچه تمرین شدیدتر باشد ، HGH بیشتر از آن تولید می شود ، بنابراین بهتر است در بلندتر شدن به شما کمک کند.

کشش

از کشش غافل نشوید زیرا این مسئله بسیار مهم است. برخی از مؤثرترین آنها انگشتان دست را لمس می کنند و آویزان می شوند ، گرچه دیگران نیز هستند.

حلق آویز چیست؟

برای این کار شما این است که یک قطب را بکشی ((گودی کمر و افزایش قد مقاله قبل تر)) د و اجازه دهید بدن شما کاملاً شل شود در حالی که از آن آویزان هستید. برخی از افراد پیشنهاد می کنند وزن خود را به کمر اضافه کنید ، و این می تواند موثر باشد. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که آنها خیلی سنگین نیستند زیرا این ممکن است باعث آسیب شود.

اطمینان حاصل کنید که دستها را دورتر از قطب نگه دارید و همین امر به شما در توسعه شانه های پهن تر کمک می کند. حتما این کشش را به مدت حداقل 30 دقیقه در هفته انجام دهید ، و در حالت ایده آل باید هر روز 2-3 دقیقه انجام شود. پشت سر گذاشتن کارهای روزانه بهتر از 1 کار ماراتن در هر هفته.

آیا رژیم غذایی شما روی قد شما تأثیر می گذارد؟

بله روش افزایش قد به صورت طبیعی خوردن غذاهای طبیعی است که علاوه بر رشد تمرینات بلندتر ، بسیار مهم است. به عبارت دیگر

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2511340

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد