افسانه های افزایش قد

کلینیک افزایش قد تهران

((کلینیک افزایش قد تهران مقاله قبل تر)) ((کلینیک افزایش قد تهران مقاله قبل تر)) 

چرا می خواهید سریع تر قد بلند شوید؟ شانس این است که بخواهید جلوی احساس فرومایه را بگیرید. بله – ایستادن در کنار شخصی که بالای سر شماست احساس خوبی نمی کنید. اگر چنین اتفاقی برای شما بیفتد دشوار است احساس اطمینان کنید. بنابراین ، آیا حتی می توان قد بلندتر کرد و سریع آن را انجام داد؟ مطمئن! برای اطلاعات بیشتر بخوانید

علیرغم نظر رایج ، برای رشد سریع شما ، به تمرینات کششی بیشتری احتیاج دارید. کشش فقط افزایش خاصی را برای شما به همراه خواهد داشت که فقط موقت خواهد بود و به زودی به قد طبیعی خود خواهید رسید. شما می توانید یک آزمایش ساده انجام دهید – درست قبل از رفتن به خواب ، خود را اندازه گیری کنید و بعد از بیدار شدن از خواب بیدار شوید – متوجه می شوید که تفاوت بین دو اندازه گیری در حدود 2 اینچ خواهد بود. و این هر روز اتفاق می افتد. و با این حال ، هر شب شما دوباره به همان ارتفاع هستید. هیچ مقدار تمرین حرکات کششی بالاتر از این نخواهد بود. ((کلینیک افزایش قد تهران مقاله قبل تر))

روش افزایش دائمی قد شما با استفاده از یک رژیم غذایی خاص – غذایی است که مقادیر مناسب اسیدهای آمینه و پروتئین ها را به شما می دهد. اگر غذای خود را به درستی متعادل کنید ، بدن شما شروع به تحقق یک ماده شیمیایی می کند که به عنوان هورمون رشد شناخته می شود. اگر بتوانید آن نسخه را به مدت طولانی حفظ کنید ، بلندتر می شوید. برای متعادل کردن عدم تعادل عضلات خود به تمرینات میکس اضافه کنید و به سرعت بلندتر خواهید شد.

برای رشد سریع تر ، به یک سطح خاص از نظم و انضباط نیاز دارید – اگرچه این روند آسان است ، اما هنوز هم مراحل خاصی وجود دارد که باید روزانه 3-4 هفته انجام شود.

همانطور که ص

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3188935

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد