افسانه های افزایش قد

کانال افزایش قد تضمینی

((کانال افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر))

از 4500 پا بالاتر از سطح دریا در Passo di Resia ، این دره ، که توسط رودخانه آدیگ تخلیه شده است ، ابتدا در جنوب و سپس از شرق به سمت شهر خوش مروانو امتداد یافته است. بسیاری از دره های آلتو آدیگ در اعماق کوه ها قطع می شوند ، بنابراین ارتفاع متوسط ​​آنها از سطح دریا دریایی ایده خوبی از ارتفاع قله های اطراف به شما نمی دهد. در انتهای جنوبی Val Venosta توده های توده ای (توده ای) و Ortvedale ، حدود 12000 پا از سطح دریا قرار دارند ، در حالی که در انتهای شمالی آن Palla Bianca و Similaun بیش از 11000 پا از سطح دریا دارند.

Val Venosta به طرز چشمگیری گسترده و سبز است و دارای ده مرکز کوچک است که در آنها مرتباً با کلیساها و قلعه های قرون وسطایی روبرو خواهید شد (ما دره را به سمت پایین و از شرق تا مرانو دنبال می کنیم). هر روستا انتخابی از هتل و مهمانخانه را ارائه می دهد که بیشتر آنها از نظر کیفیت و قیمت به طور مداوم قابل اعتماد هستند. در Curon Venosta ، در نزدیکی انتهای شمالی دره ، رستوران Stocker نمونه خوبی از غذاها و حسن نیت ارائه شده از Alto Adige با قیمت متوسط ​​است ، انتخاب خوبی از غذاهای منطقه ای را ارائه می دهد و تخصص دارد در زهره.

پنج کیلومتر (3 مایل) از Malles Venosta ، در نزدیکی روستای Burgusio ، ابی قرن دوازدهم مونتا ماریا ، یک ترکیب تحمیل شده است که بالاترین سطح دریا از هر نوع ابی بندیکتین در اروپا بود. اگرچه عمدتا در قرن پانزدهم بازسازی شده است ، ابی برخی از ویژگی های اصلی را حفظ می کند ، از جمله این یک نقاشی دیواری از سال 1180 است. هم صومعه و هم نمازخانه آن برای بازدیدکنندگان باز است. یک رستوران خوب در مالز AI Moro است (تلفن: 047381222؛ سه شنبه ها و نوامبر بسته) ، غیررسمی و ارزان و در کنار هتل بسیار دلپذیر هتل Plavina ، که دارای یک باغ و استخر سرپوشیده نیز می باشد. درست زیر بازار مالز ، روستای گلورنزا واقع شده است ، که هنوز هم با دیوارهای قرون وسطایی آن احاطه شده است (در قرن شانزدهم بازسازی شده).

در بالای شهر Sluderno ، Castello di Coira ، ساخته شده در قرن سیزدهم ، به دلیل وضعیت عالی برای حفاظت از خود و همچنین انواع اشیای قیمتی موجود در آن ، از بین قلعه های وال ونوستا جالب توجه است. : 00 صبح تا ظهر و 2:00 الی 4:30 بعد از ظهر ؛ بسته شدن دوشنبه) به طور خاص اتاق زره را ببینید. کلیسای San Sisinio در روستای Sisinio نیز متعلق به قرن 13th است. قصر Coldrano در نزدیکی Silandro از قرن 16th قدمت دارد.

حدود 16 کیلومتر (10 مایل) دورتر از مسیر 40 ، Schloss Kastelbell در Castelbello با ظاهر دقیق قرن سیزدهم مجدداً ذخیره شده است. فضای داخلی برای ترمیم بسته شده است اما قرار است در بهار بازگشایی شود (برای جزئیات بیشتر با شماره 0473624193 تماس بگیرید). یک هتل خوب در ناتورنو Sunnwies است و تنها 2 کیلومتر (1 مایل) خارج از ناتورنو ، در جاده Passo Resia ، Wiedenplatzer Keller ، یک رستوران عالی و با قیمت متوسط ​​بسیار غنی از تخصص های Alto Adige را پیدا خواهید کرد (تلفن: 047387431؛ سه شنبه تعطیل). در این دره شاید بیش از سایرین ، تضاد بین سبزی های سرسبز دامنه های پایین و قله های پوشیده از برف فوق العاده جالب توجه است. در بهار ، این م ((کانال افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر)) نطقه دیدنی کاملاً جادویی از درختان گلدار ارائه می دهد ، زیرا منطقه ای است که بیشتر به رشد گلابی ، زردآلو و به ویژه سیب اختصاص داده می شود که آلتو آدیگ بزرگترین تولید کننده منطقه ای در اروپا است.

با نزدیک شدن به Merano از غرب ، این دره گسترده می شود و مقدار کمی از تاکستان ها در کنار باغ های میوه شروع می شوند. منظره و آب و هوای آرام Merano از قرن 18 میلادی ابتدا نجیب اتریش ، سپس بورژوازی وین و اروپا را به خود جلب کرده است. یکی از ویژگی های مهم آب و هوای آن ، عدم رطوبت و ملایم بودن دمای آن است (شمالی ترین نقطه اروپا است که درختان نخل می توانند در آن رشد کنند). Merano به هتل های مجلل قرن نوزدهم خود ، تعداد زیادی از اقامتگاه های جدیدتر را اضافه کرده است و به دلیل امکانات اسکی عالی که در دامنه کوههای اطراف نصب شده است ، اکنون با زمستان و همچنین گردشگری تابستانی رونق می یابد.

شهر قرون وسطایی ، در ساحل سمت راست رودخانه پاسیریو ، از طریق دی دی پ ((کانال افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر)) ورتچی در حوالی گوتیک واقع شده است. در نزدیکی Castello Principesco ، قلعه ای قرار دارد که در سال 1470 ساخته شده است و بیشتر با عتیقه های معتبر مجهز شده است (از ساعت 9 صبح تا ظهر و 2:30 الی 4:30 بعد از ظهر ؛ یکشنبه ها بسته است) و Duomo ، یک ساختمان گوتیک از ساعت 15 قرن با نمای کنجکاوی کنجکاوی. در امتداد رودخانه Passirio دو پیاده روی دلپذیر وجود دارد ، به نام Passeggiata d’Inverno و Passeggiata d’Estate (پیاده روی زمستانی و پیاده روی تابستانی). اول با جنوب روبرو است ، دوم با شمال.

سنت رستوران در Merano در اطراف سرآشپز معروف مشهور بین المللی آندریاس هریگل قرار دارد. متأسفانه آقای هلریگل تصمیم به بازنشستگی در سال 1990 گرفت و رستوران و هتل ویلا موتزارت اکنون فقط به عنوان یک مدرسه پخت و پز سطح بالا باز است و دوره های یک هفته ای را به دانشجویان و دوستداران غذا از سراسر جهان ارائه می دهد (تلفن: 047330630 ؛ نمابر: 0473 211355). رستوران های فوق العاده خوب آندره گران هستند (از طریق گالیله 44 ، تلفن: 047337400 ؛ دوشنبه تعطیل)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد